Oldal: 48 / 54 ElsőElső ... 384647484950 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 471 - 480 (533) összesen

Téma: Konzolok

  1. #471
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    „Tehát történt, hogy a GamesIndustry magazin megkeresett néhány fejlesztőt, akik már a Wii U-ra fejlesztenek, és megkérdezték őket, hogy mi a véleményük a Nintendo hamarosan megjelenő gépéről. A vélemények, amennyiben valósak - amit meglehetősen nehéz ellenőrizni - kifejezetten negatívak.

    Az egyik vélemény szerint nincs egy szinten a PS3-mal és az Xbox360-nal, egyszerűen grafikailag gyengébb. Ugyanezt erősítette meg egy másik forrás is.

    A második véleményformáló azt is kifejtette, hogy ugyan a Wii U van amiben jobb, mondjuk a modernebb dizájnban, de az elsődleges értékesítési pont mégis a tablet controller.

    Az új irányítóval kapcsolatban viszont kiemelték, hogy korlátozott a használata, nem független magától a géptől”





    forrás:Gamepod
    Utoljára módosítva: horus által : 2012-04-04 14:01

  2. #472
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    mit is vártak egy KONTROLLERtől, aminek tablet FORMÁJA van. x'D
    talán majd félig annyit tud, mint egy iPad?
    vagy nem értem. az az érintőkijelző használható lesz WiiUtól függetlenül is? ...nem vagyok képben ezzel a WiiUval kapcsolatban. azt se tudom, mik az eredeti infók róla. de akkor is sz@r lesz. most dobbantani akar a Nintendo, de sztem olyan gyenge eladások lesznek, mindenki X720/PS4 mellett dönt majd... ha egyáltalán ezek lesznek a neveik.
    Anything could happen
    And it will

  3. #473
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Legviccesebb hogy adatok sincsenek róla, szerintem is bukni fog ma már kijönni egy hasonló teljesítményű géppel kész öngyilkosság :S 2006ban még eltudták adni mozgásérzékelő miatt most nem hiszem....

  4. #474
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Fúúú hát én ilyesmikhez nagyon nem értek, de ha jól elnézem a WiiU-t nem nagyon használják.....
    Szerintem is meg fog bukni, hiszen az Xbox-okat meg a PS-eket könnyeb használni mint ezt a WiiU-t.Igazán nekem nem jön be...:S
    "Need doctor bad..."


  5. #475
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Csendben egy kérdés mostani Xbox 360 slimek flashelhetőek?

  6. #476
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csendben egy kérdés mostani Xbox 360 slimek flashelhetőek?
    Igen, de nem mind1ik attól függ milyen a lejátszója, Hitachi még nem flashelhető...

  7. #477

    Alapbeállítás

    Hello valaki pls meg tudja mondani, hogyan tudom áttégetni a Xbox360-as játékot egy normál CD-re és fogom tudni játszani az Xboxon? Úgy értem ha e gépen lehúzom és rá akarom égetni a Cd-re onanntĺ menni fog vagy valami program kell hozzá? elore is koszike

  8. #478
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet avalon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello valaki pls meg tudja mondani, hogyan tudom áttégetni a Xbox360-as játékot egy normál CD-re és fogom tudni játszani az Xboxon? Úgy értem ha e gépen lehúzom és rá akarom égetni a Cd-re onanntĺ menni fog vagy valami program kell hozzá? elore is koszike
    normál CDre sehogy.. dupla-rétegu 8.5 GB-s DVD kell hozza.. nem lehet csak ugy egyszeruen rairni, hanem kulon progi kell hozza, marmint az irasra (pl. CloneCD)...

  9. #479

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    normál CDre sehogy.. dupla-rétegu 8.5 GB-s DVD kell hozza.. nem lehet csak ugy egyszeruen rairni, hanem kulon progi kell hozza, marmint az irasra (pl. CloneCD)...
    és a colneCD-vel menni fog?

  10. #480
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    halljátok, miért van az, hogyha PS3-mon megszerzel egy trófeát, akkor csak rá 10 mp-re mutatja? O__o
    xboxon azon nyomban megjelenik az Achievement Unlocked figyelmeztetés.
    PS3mon mindig olyan későn?
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 48 / 54 ElsőElső ... 384647484950 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •