Oldal: 50 / 54 ElsőElső ... 404849505152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 491 - 500 (533) összesen

Téma: Konzolok

  1. #491
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nem nagyon akartam belemenni megint ebbe a konzolos dolgokba, de leírom a véleményem. Volt már Xboxunk, most meg PS3-on 'tolom'.

    Xbox mellett szól:
    - A fejlesztők erre szeretnek fejleszteni, így a PS sok esetben csak portot kap.
    - Sok az exkluzív tartalom Xbox-ra. (Lásd pl. a TRU DLC-ket.) A Microsoft szó szerint megveszi a játékkiadókat, így a boxosok némi előnyben vannak. Szerintem.
    - Lehet flashelni.
    - Picivel olcsóbb, mint a PS, bár boltfüggő, meg típusfüggő...

    Na ezzel le is tudtam a mellette részeket, most nézzük az ellene részeket.

    - Mai napig olvasni, hogy még mindig sok a típushibás box, ezért még mindig nincsenek biztonságban a játékosok.
    - Fizetned kell, hogy multizzál. (Ezt már namivanmar is elmondta, a gold előfizetéssel.)
    - Nincs benne bluray meghajtó - nagy hiba!
    - Gyenge a hardver, már nem tudnak mit kihozni belőle.
    - Ha flashelted a gépet és elkapnak, akkor örökre le leszel tiltva Live-ról.
    - Némelyik típus hangos, mint egy "porszívó".

    Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

    PlayStation: előnyök:

    - Bluray meghajtó.
    - Ingyen multi.
    - Erősebb hardver.
    - Nem hangos, szinte hangja sincs.
    - Exkluzív címek. (Unchartedért és Little Big Planetért már megéri a PS )
    - PS1 játékokkal kompatibilis (TR1-5, fuckyeah )
    - Némely PS2 játékkal is kompatibilis, azokat le lehet tölteni a Store-ból. (De ha 60GB-os PS3-ad van, akkor lemezről futtatni tudod az összes PS2 címet)

    Hátrányok:
    - Mivel előszeretettel portolnak xboxról PS-re, ezért néhol a jó hardver ellenére még csúnyább a játék, mint boxon.
    - A trófeákkal van egy kis baj: míg boxon "realtime" mutatja az achievementeket, itt van néhány másodperc késés.
    - Nem tudják a fejlesztők teljes mértékben kihasználni. Habár az Uncharted 3 már nagyon súrolta a határokat, még mindig van mit kihozni a masinából.

  2. #492

    Alapbeállítás

    naja. a korábbi box igen hangos volt. az újabb slim már elég halknak mondható (a sima 360 igen hangos volt még valóban). engem nagyon meglepett mikor váltottam. És mivel flemásolom a játékokat gépre, ezért játék közben sem forgatja már a lemezt tehát ott sem hangos, csak inditánsál ellenöriz rá hogy megvan-e a lemez. Szóval már csak némi ventillátor hangja van. Ha valahogy szól a játék hangja már el is nyomja, főleg egy 5.1-el, meg gondolom fejhallgatóval is. Én a régi hangos boxot is elnyomtam hangerővel tehát annyira ott sem zavart
    Amúgy ez sokat dobna a PS-en is ha fel tudná másolni a játékokat és játszás közben nem lemezezne már. A PS3 amúgy valóban totál némának tekinthető.
    Nekem amugy hardver hibám sem a korábbi sem a slim xbox-al nem volt, pedig még mindig szeretik felhozni ezt ellene.
    A PS hardveréből tényleg elképesztőt lehet kihozni, de szerintem ha valaki megnézi a Battlefield 3-mat, ami felrakja a HD pack-ot magának, nem mondja hogy rosszul néz ki. Sőt nekem az állam leesett kb. miért nem néz ki úgy minden játék. Bár gondolom kb az a box határa.
    Amúgy vitát én sem akarok, csak megosztom a véleményemet, tapasztalatomat.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  3. #493
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    tényleg, milyen TV-d van, Scoobykah? és a pénzt se felejtsd el.
    Anything could happen
    And it will

  4. #494

    Alapbeállítás

    nekem mindenképp csak játék miatt kellene
    (Tomb Raider 7-8-9 ;TRA,Hitman 4(ha van boxra v ps-re)5..aztán a TRU DLC-k stb.)

    am 45-50 ezerre gondoltam,max 60...de akkor nagyon jónak kell lennie.
    a tévém nem nagy kunszt...egyszerű kis Sony kockatv

  5. #495
    Történész Akcy logója
    Csatlakozott
    12-08-09
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    63

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha az ember játsznai akar semmiképpen sem PC. mivel egy játékra való PC árából megveheted mindkét konzolt
    Ez

    Annyit tudok javasolni hogy csinálj egy listát magadnak az exclusive játékokról, tehát ami vagy csak az egyikre vagy csak a másikra van és dönts az alapján. Én ezt csináltam, a PS felé billent a mérleg.
    Look over us kindly, Tihocan...

  6. #496

    Alapbeállítás

    52ből már házhoz is hozzák a 250 gigás slim xboxot. (alapgép + 1 wireless kontroller) a 4 gigásat nem ajánlom, jobb ha felmásolod a játékokat a gépre...
    PSből most jött ki a super slim ami jóval drágább és rondább is szerintem, a sima slim talán 55 körül van árban, de lehet hogy most az újabb verzio miatt már kevesebb helyen találod meg. Érdemes utánanézned az unchartednek, eldöntheti a mérlegedet a PS felé.
    persze használt cuccokat találsz olcsóbban. azt se feledd, hogy a játékot is meg kell venned valószinüleg ami szintén nem olcsó, de szerintem inkább vegyél új gépet és használt játékot, ha szűk a keret. PS-re pedig megkapod a TR trilogiát 5-6 ezer között ujonnan, ez valoszinü olcsóbb mint boxra egyesével akár használtan is megvenni őket. Viszont TRU DLC azt hiszem csak boxra van.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  7. #497
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Nekem is mind2 volt, most az xbox slim szimpatikus nekem de xbox lövöldözős konzol, ps3on meg változatosabbak a játékok szerintem.
    Én mondom a ps3at a goldra szánt pénzt meg költöd egy ps+ra 1 év alatt kapsz vagy 40 játékot
    most például Just Cause 2,Infamous 2, Bulletstorm, Borderlands, Motorstorm, LittleBIGPlanet 2 meg 2 kisebb játék ingyen leszedhető, jövőhónapban meg jön a Crysis 2


    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet flashelni.
    Újakat nem lehet.

  8. #498
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^ Ííí, akkor az a pozitívuma is kilőve.

    Viszont az a PlayStation plusz tényleg jó.

  9. #499

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TRU DLC-k .)
    Akkor XBox

  10. #500
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem mindenképp csak játék miatt kellene
    (Tomb Raider 7-8-9 ;TRA,Hitman 4(ha van boxra v ps-re)5..aztán a TRU DLC-k stb.)

    am 45-50 ezerre gondoltam,max 60...de akkor nagyon jónak kell lennie.
    a tévém nem nagy kunszt...egyszerű kis Sony kockatv
    ezek esetében mindenképp box.
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 50 / 54 ElsőElső ... 404849505152 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •