Oldal: 53 / 54 ElsőElső ... 34351525354 UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (533) összesen

Téma: Konzolok

  1. #521
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Én most psp-n agyalok, ha megtartana a munkahelyem, gyűjtök rá persze előbb a gépet kell mögcsináltatni
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #522

    Alapbeállítás

    Örülök hogy megcsináltátok a PS2 verzióját a TRU-nak, mert fuuuh igen, annyira más hogy folyamatosan ki vagyok akadva rajta... :P

  3. #523

    Alapbeállítás

    Remélem nézi valaki ezt a topicot is mint látom utolsó hozzászólás tavaly történt gondolkodom hogy veszek PS4-et ami viszont visszatart hogy csatlakoztatható-e LCD monitorra?

  4. #524

    Alapbeállítás

    ha van a monitornak HDMI bemenete szerintem igen.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  5. #525

    Alapbeállítás

    Ha van HDMI csatlakozója akkor simán lehet.
    De ha van RCA csati akkor is, csak vigyázz, hogy hang is legyen.

  6. #526

    Alapbeállítás

    hogy érted hogy vigyázzak hang is legyen? hangszórókat lehet ps4-hez csatlakoztatni? vagy fejhallgatót? aaa már akkor inkább veszek egy LCD tv-t csak úgy túl drága lenne az egész cucc

  7. #527
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Itt egy videó, hogy hogy lehet (elméletileg könnyen) csatlakoztatni a monitorhoz:



    Mondjuk kellenek hozzá átalakítók... de biztos van ennél egyszerűbb megoldás is.

  8. #528

    Alapbeállítás

    ugy látom csak optikai hang kimenete van a ps4-nek. úgyhogy ha a monitorodban nincs hangszoro (ami nagyon ritka hogy van) akkor a HDMI kábelen keresztül hiába menne a hangod a képernyő felé. képet látnál, de külön hangrendszerre kéne vinni a hangot az optikai audio kimeneten keresztül. Ha van házimozi erősítő azokon szokott lenni ilyen hangbemenet. de ha nincs kmolyabb tv, akkor nemhiszem hogy van erősítő.
    Azt hiszem a headsetet a kontrolleren keresztül használja a ps4, tehát lehet hogy arra rá lehet kötni egy normális fejhallgatót.
    Ha csak a kép a lényeg, akkor nézd meg a monitor hátulján van e HDMI bemenet. ha van akkor működnie kell.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  9. #529

    Alapbeállítás

    Remek. Köszönöm szépen eme kielégítő segítséget

  10. #530

    Alapbeállítás

    Én is segítek kicsit: az a legjobb ha van HDMI bemenet a monitoron, de nem feltétlenül szükséges, az is elég ha DVI bemenet van rajta, mert HDMI-DVI átalakítót lehet venni. A hang már érdekesebb téma, optikai kimenete van a PS4-nek, így valamilyen hangadó eszközre a néma monitoron kívül mindenképpen szükséged lesz. A legegyszerűbb persze egy optikai bemenettel rendelkező erősítő, de nem szükséges ez sem, én úgy oldottam meg, hogy vettem egy optikai -> analóg átalakítót, így a PS4-em egy sima Logitech 2.1 hangrendszerre van kötve RCA kábelen keresztül. 2.1 erősítő optikai bemenettel Magyarországon egyszerűen nem kapható, két hónapig kajtattam utána, de senki sem forgalmaz. Drágább cuccok vannak természetesen, de nem akartam 40-50-et költeni egy plusz Blu-Ray lejátszóra, amikor a PS4 maga is kezeli a BD-ket.

    Amit én ajánlok, hangrendszer nélkül a legolcsóbb egy monitor tévé, én ezt a típust használom: 22"-os LG Flatron M227WDP. Ez egy Full HD (1920*1080) felbontású monitor tv, amin van 2 hdmi csatlakozó, monitor bemenet, dvi, scart, tényleg minden ami kell. Sajnos már nem forgalmazzák ezt a típust, de az utolsó ára 45.000 Ft volt, szóval elég baráti egy ilyen géphez képest. Ráadásul a monitor mivolta miatt elég alacsony a válaszideje, tehát input lagra sem kell számítani, avagy nem fog késni a kép az irányításodhoz képest, ami sok sima tv esetében előfordulhat konzolos játéknál. Szerintem vegyél egy monitor tv-t, valami hasonló felépítéssel, plusz egy Logitech 2.1 hangfalszett 10.000 Ft, egy optikai-analóg átalakító pedig kb 3000 Ft Angliából. Meg tudom adni milyen típus volt és honnan rendeltem ebay-ről.

    Remélem segítettem Ha bármi kérdés van és tudok rá válaszolni, szívesen teszem!
    Utoljára módosítva: illegalfreq által : 2014-02-26 11:27

Oldal: 53 / 54 ElsőElső ... 34351525354 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •