Oldal: 248 / 249 ElsőElső ... 148198238246247248249 UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.471 - 2.480 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2471
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2-3 héttel ezelőtt feliratkoztam TRF-en a 20. évfodulós ünneplés alkalmából egy játékra. Pályaszerkesztés, a klasszikus hangulat jegyében. Már dolgoztam kicsit, de egyszerűen megcsömörlöttem. Ötleteim vannak, néhány sztori ötletem is, de mikor azokat meg kell valósítanom, egyszerűen csak nem megy. Ez lehet azt jelenti, hogy le kellene állnom a pályaszerkesztéssel?
    Mert kigondolni dolgokat, helyszíneket, azok nem okoznak gondot, sőt megépíteni sem... de mikor már ténylegesen a játékmenet jön szóba, nincs ötletem...
    semmi eredeti nem jut eszembe...a világítást meg sem említem...
    Na nekem is pont ilyen gondom van, legalábbis nagyon hasonló. Évek óta hiába kezdek bele BtB-be, régi pályámra visszatérek, új pályát kezdek, kisebb projektekbe fogok, semmi. Vannak/voltak ötleteim, a szerkesztés is menne, de a játékmenet a legnagyobb ellenségem. Én mindig is úgy építettem, hogy először a kinézetre mentem, a játékmenet csak másodlagos volt, és ez meg is látszik. Mostanában játékmenet kapcsán jóformán tanácstalan vagyok. Nehéz úgy összehozni, hogy legyen értelme, ne legyen teljes a káosz, és újnak is hasson.

    Sajnos már a motiváció is kissé elfakult nálam, főleg, hogy egyáltalán nincs rá időm, pedig a Crystal Skulls 3 is ott áll, TR95 már évekkel ezelőtt készített hozzá pályát, én az enyémbe azonban időhiány miatt bele se kezdtem. A Crystal Skulls 1-nél is ő motivált, elkezdett építeni, amikor én még sehogy sem álltam, fellelkesültem, és azonnal beszálltam, vele nagyon jól ment a közös munka. Jól tudja, hogy engem nyaggatni kell. A Mexikós pályám is évek óta áll, mert kicsit belebonyolódtam.

    Esetleg próbáld meg papíron kidolgozni az ötleteidet, hallgass zenét, ötletelj, ami csak eszedbe jut... majd kapcsold össze, tervezd meg, mi mi után jön, hátha segít. Ha nincs ötleted, a klasszikus verseny esetén főleg nyugodtan előveheted a régi TR-eket, azokra bőven lehet alapozni, időközben lehet, eszedbe jut, hogy lehetne kissé újítani rajta.

    Közbe megtaláltam pár régi tervet a Crystal Skulls-hoz:
    http://i.imgur.com/8944P8A.jpg
    http://i.imgur.com/La3AMWl.jpg
    http://i.imgur.com/yQITOBt.jpg
    http://i.imgur.com/IA3mFTb.jpg
    http://i.imgur.com/bUurIE2.jpg
    Ezek voltak a fő támaszaim a játékmenethez, még ha jó zavarosak is, segít átlátni.

    (És örülök, hogy belevetetted magad a Witcher világába, nem fogod megbánni. )

  2. #2472

    Alapbeállítás

    Tervek, rajzok, azok mindig vannak.
    A probléma ott kezdődik, hogy a motiváció és idő hiánya...bár nem annyira fontos, mert le tud kötni, ha nincs semmi dolgom.
    A nagyobbik gond az, hogy nem tudok objecteket készíteni, áttextúrázni, sem meta -t használni, mondjuk úgy, az alapdolgok mennek még, meg némi scriptelésre emlékszem.
    Pl.: épp egy ps2-es harry potter játékot néztem, volt benne egy nagyon jó puzzle, illene a tomb raider világába is. De új objectek és miegymás kellene hozzá.

    Witcher:

    Az első részt újra kezdtem, a második rész nekem nagy csalódás volt. Hihetetlenül rövid volt, annak ellenére is, hogy az "enchanted version"-el játszottam.
    A királygyilkos nekem szimpatikusnak tűnt, nem harcoltam vele végül. A varázslónőket is hagytam elmenni.
    A sárkány pedig idegölő volt. Borzalmas volt, amint a torony tetejére kellett kimászni, alig lehetett kezdeni valamit vele...de megoldottam.
    A harmadik résszel meg nem tudok játszani sajnos.

  3. #2473
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tervek, rajzok, azok mindig vannak.
    A probléma ott kezdődik, hogy a motiváció és idő hiánya...bár nem annyira fontos, mert le tud kötni, ha nincs semmi dolgom.
    A nagyobbik gond az, hogy nem tudok objecteket készíteni, áttextúrázni, sem meta -t használni, mondjuk úgy, az alapdolgok mennek még, meg némi scriptelésre emlékszem.
    Pl.: épp egy ps2-es harry potter játékot néztem, volt benne egy nagyon jó puzzle, illene a tomb raider világába is. De új objectek és miegymás kellene hozzá.

    Witcher:

    Az első részt újra kezdtem, a második rész nekem nagy csalódás volt. Hihetetlenül rövid volt, annak ellenére is, hogy az "enchanted version"-el játszottam.
    A királygyilkos nekem szimpatikusnak tűnt, nem harcoltam vele végül. A varázslónőket is hagytam elmenni.
    A sárkány pedig idegölő volt. Borzalmas volt, amint a torony tetejére kellett kimászni, alig lehetett kezdeni valamit vele...de megoldottam.
    A harmadik résszel meg nem tudok játszani sajnos.
    A második rész hosszával nekem nem volt gondom, arénástul-mindenestül kb. olyan 50-60 óra volt. Ehhez jött még pluszba 10-12 óra, mert a másik szálat is végigvittem speedrunba, illetve a végén megcsináltam néhány elmaradt acsit is, egy hiányzik még, de az brutálnehéz nekem, majd egyszer.
    Spoiler!
    Az a sárkány tényleg borzadály volt, engem nagyon idegesített, hogy alig repkedett, pedig hát egy sárkány... Amúgy akármelyik szálat is vitted végig, érdemes a másiknak is nekimenni, mert mindkét részen vannak különböző jó dolgok.

  4. #2474

    Alapbeállítás

    Miért nem tudsz játszani a harmadik résszel? Ha a második ment a gépeden akkor ez is menni fog szerintem. Nagyon jól optimalizált és nem kell hozzá négymagos processzor sem. Kár lenne kihagyni mert ez koronázza meg az egész sorozatot.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  5. #2475
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Most egy túlságosan és valamilyen szinten érdemtelenül lehúzott játékról szeretném elmondani a véleményemet, úgyhogy következzen a Bound by Flame. Anno 40 Euróért láttam a Steamen, amit sokalltam, mert már egyáltalán nem frissen kijött játék volt, de mivel a kedvenc műfajom a fantasy, ezért elolvastam pár véleményt - mondanom sem kell, szinte mind negatív volt. Oké, várjunk vele még, így egy nagy leárazásnál szereztem be. Kellemeset csalódtam mire a végére értem, persze azért nem kell csodákat várni tőle, mert annyira jó se. Pusztán csak azért született meg ez az írás, hogy akiket esetleg érdekelne, ne tántorítsa őket el a sok negatív komment, a helyzet valamivel rózsásabb. Kezdjük is az elején:

    Trailerek, korai képek: előzetesekből én egyet se láttam, képeket is csak akkor néztem meg, amikor a játékról olvasgattam. Sajnos egyértelmű és nagyon nagy hiba, mert teljes mértékben becsapósak, a játék egyáltalán nem úgy néz ki, mint pl. a képeken. Ilyenkor szoktam mindig mondogatni, hogy miért nincs egy szervezet, aki ilyen helyzetekben minket védhetne.

    Történet: nem mondom, hogy vállalhatatlan, mert van benne néhány jó ötlet
    Spoiler!
    , de nagyon klisés, több dologra rá lehet jönni miközben játszik vele az ember. Meg úgy belegondolva, olyan igazán nagy csattanó sincs benne. Ami nem feltétlenül baj, mint ahogy az sem, ha valami olyat dolgoznak fel, amit korábban már 100x, kis túlzással akár még zsánerjegynek is nevezhetném a műfajon belül. Amúgy a story alapja egy az egyben egy Game of Thrones lenyúlás, csak itt nem Másoknak nevezik a gonoszokat, illetve egy pici Witcher 3 is van benne, kinézetre inkább a Vadakra hasonlítanak a Deadwalkerek (magyarban Halvajárók, ami szép fordítás). A rajongói magyarítás amúgy nagyon jól sikerült, gratula Teomusnak, ismét egy nagyon igényes és élvezetes fordítást csinált! A játékkal pont azután sikerült közelebbről megismerkednem, miután éppen 100%-os voltam a Witcher 3-ban, így valamilyen szinten örültem, hogy "visszamehettem a világába". Valamennyi humor is került bele, ami egy picit feldobta az egészet. Befejezésből is többféle lehet, bár egyiktől sem fogja senki eldobni az agyát.

    Level design: nekem tetszett, megvolt a maga hangulata, varázsa. Az igaz, hogy azért a linearitástól nem sokkal rugaszkodott el, így aki nagy és szerteágazó pályákat vár, az csalódni fog. Az utolsó fejezet
    Spoiler!
    felépítése nem volt valami ötletes a sok túlnyújtott folyosóval és szimmetrikus alapterületével. Viszont legalább látványos és valamilyen szinten egyedi volt.

    Technikai része: a zene van akinek tetszik, és van akinek nem, nekem bejött, nem kell mindig klasszikusnak lenni, és voltaképpen jól passzolt is a látványhoz, viszont kevés az igazán jó tétel, meg maga a tétel is. A grafikára nem mondom, hogy ocsmány, de azért jobb is lehetett volna. Oké, kis csapat stb, de jó lett volna, ha hozta volna a photoshoppolt képek minőségét. A látványvilág amúgy megnyerő, semmi extra, de egyben van és bele tudja élni magát az ember. A hangok-szinkron-párbeszéd hármas pedig a nem is rossz, de nem is annyira jó kategória. Mindegyikben vannak a közepestől/átlagostól jobb pillanatok, de ezek száma elenyésző igazából. Meg persze találkozhatunk gagyi részekkel is, azokon jobb hamar túlesni. A karakterekről sem fogunk dicshimnuszokat énekelni, szintén ugyanaz a helyzet, mint az előbb, volt pár jobb megmozdulás, de amúgy legtöbbször átlagosak. Az animációkat inkább hagyjuk, alulról elmegy kategória.

    Harcrendszer: ezen a részén nagyon meglepődtem, és egyúttal nagyon kellemeset csalódtam benne. A harcrendszer nem forradalmi, de bőven élvezhető, viszont ami a legjobban sikerült a játékban, és nyugodt szívvel le merem írni, hogy sok másik mai játék is példát vehetne, az a skill rendszer volt. De komolyan, ezt a részét olyan szinten eltalálták, hogy például a Witcher 3 meg se tudja közelíteni. Persze abban is voltak élvezetesebb skillek, amiket jó volt fejleszteni, de ott kb. a fele vagy értelmetlen, vagy nem volt lényegi jelentősége a használatának. Itt három fő kategória van, és (már amennyire bele tudtam kóstolni egy végigjátszás során) mindháromban nagyon jó kis finomságok vannak. Én vegyesen fejlesztettem a harcos és a tűzmágus részét, és hiába csináltam meg mindent a játékban, egyik fa tetejére se tudtam felérni. És ez végül is jó, mert te magad döntheted el, hogy specializálódsz valamire, vagy vegyesen álmodod meg a karakteredet. Ha ilyen téren nézzük, akkor 4-5 végigjátszás benne van a játékban. Kihívással is bőven lehet találkozni, mert a mai játékok többsége még magasabb szinteken sem nyújt megfelelő nehézséget. Bezzeg a régi szép idők... Egyedül az nem tetszett, hogy az utolsó pályán egy rahedli szörnyet elénk dobtak, és mivel eleve bazi erős némelyik, ezért frusztrálóvá és nagyon monotonná, semmint élvezetessé vált a végére. Bevallom, inkább elfutottam a legtöbbjük elöl. De amúgy egy nagy piros pont jár erre a részre a fejlesztőknek. A főboss meg tényleg az egyik legnehezebb főboss akivel harcolni lehetett eddig, viszont sajnos hiába nehéz, nagyon de nagyon monoton és önismétlő. Viszont a zenei része szuper volt.

    Hangulat: ez a része se rossz, sőt egész korrekt volt végül is, mert helyenként jól átjött a reménytelenség és az "utolsó fűszálba való belekapaszkodás" érzése.

    És voltaképpen itt fejezném be, ha nem haragszotok rám, meg hát nem kell mindig 65-70 ezres olvasmányokat írnom. Röviden: egyáltalán nem olyan rossz játék, mint amilyennek be van állítva - persze csodákat nem kell várni tőle. Aki szereti a fantasyt/rpg-t és éppen nincs más a palettán, annak nem lesz rossz szórakozás. Most 30 Euró Steamen, de szigorúan csak egy jó leárazás keretei közt érdemes beszerezni.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-08-26 12:38

  6. #2476
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Írnék pár gondolatot a Gwent Zárt Bétájáról.

    Ugye azt talán mondanom sem kell, hogy nagyon nagyon sokan szerették már a Witcher 3-as Gwent-et, én is köztük voltam. Éppen ezért vártam, hogy mi fog kisülni belőle. Volt szerencsém már a KtS-ben (Kill the Servers) részt venni, majd szintén szerencsével, de bejutottam a Zárt Bétába is. Nos, azt kell mondjam, hogy szerintem a játék ígéretes az eddigiek alapján. Persze sok dolog fog még változni, de ennek így kell lennie. A hangulata megvan, és már most lehet benne durva kombókat csinálni - néha talán túl durvákat is, mert sajna a rendszer még mindig nem tökéletes. Én türelmes vagyok, dolgozzanak csak rajta, inkább legyen kész később, minthogy unfair legyen az egész. Legutóbb megkaptuk a Nilfgaard decket is, nekem bejön, bár sokat még nem próbáltam. Lapokból lehetne majd több is frakciónként, persze biztos lesz majd idővel. Arra mindenképpen vigyázniuk kell, hogy hiába van most öt frakció, ne legyen túl sok olyan lap, amiknek közel azonos (vagy éppen ugyanaz) a képessége, mert az a kreativitás és a kombináció rovására megy. Az viszont határozottan tetszik, hogy deckenként minimum 3-4 féleképpen is lehet játszani, így mindenki megtalálhatja a neki tetszőt. Mondjuk én nem preferálom azt, hogy csak egy kombóra felépíteni mindent, mert az megöli a játékélményt, unalmas lesz mindig ugyanarra játszani. Igaz, cserébe nagyon effektív tud lenni, ha bejön. Egyik jó példa erre a Monster deckkel az időjárásra való játék. Aki játszott már ellene, az tudja miről beszélek. A rendszer szerintem most nem jutalmazza eléggé meg a játékost, persze érthető, hiszen eleve ingyenes lesz, emiatt pedig nem ártana nekik egy kis bevétel a keg-ekért. Ami még nem tetszik, az a keg-ek ára, most komolyan, 2,69 Euró 2 kegért? Főleg, hogy random adja a lapokat, és azért legtöbbször nem annyira jókat ad. Ki találta ezt ki??? Ha lemenne legalább 1 Euróval, akkor azt mondom, hogy okés. Továbbá, ha nem is minden, de azért sok múlik azon is, hogy milyen lapokat húzol kezdéskor. Ezen is dolgozniuk kell még. De azt is aláírom, hogy az egész mérkőzés alatt oda kell figyelni (cserébe átlag 5-10 perc egy meccs), nem engedheti meg a figyelmetlenséget magának az ember, mert sokszor tényleg csak egy lapon/az utolsó lapon múlik a dolog. Tudom, többször jártam már így.

    Szó szót követ, lehetne itt még mélyebben elemezni a játékot, de egyáltalán nem célom most, mert valószínűleg úgyis rengeteget fog még változni, így fölösleges is lenne. Összességében igencsak addiktív tud lenni és megvan a maga varázsa - de sokat kell meg fejleszteni rajta, hogy igazán jó és elfogadható legyen!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-17 02:06

  7. #2477

    Alapbeállítás

    Hétfőn kutyafuttában beruháztam a Hitman 6-ra.
    Első nekifutásra teljesen idegennek éreztem...(Diana most már folyamatosan kommunikál velünk, ami néha idegesít, néha eléggé bejövős.)
    Aztán a folyamatosan a játék fogja a kezem. (Vannak a játékban "lehetőségek" amikkel könnyen és gyorsan végezni lehet a célpontokkal...mert nehézségi szint az nincs.)
    Aztán egy idő után megszoktam...amolyan Absolution és Blood Money keverék. Történetre nincs panasz, érdekesnek ígérkezik, bár ez az epizodikus dolog nagyon nem tetszik, éppen ezért vettem csak most meg a teljes játékot, feleannyiért... (24 eurót fizettem a 49 helyett.)
    Zeneileg még mindig nem értem miért cserélték le Jesper Kydot...
    Szóval nem rossz, visszahozta a régi hangulatot, de vannak benne furcsa dolgok, amiket még meg kell szoknom.

    Walking Dead: New Frontier

    Úgy általánosságban még új vagyok ebben a témában, nemrég játszottam ki az előző két évadot, de a harmadik már nem érdekel. Játszani játszottam vele, szerencsére nem az enyém volt a játék, így nem bánom.
    Szóval tetszik a történet, de túl vontatottnak tűnik, mintha a játék maga sem tudja mit is akar...

    Fahrenheit: Indigo Phropecy
    A játékot TRF-en ajánlotta valaki, és ki is próbáltam. A játék stílusa ( zene, ruházatok, berendezések stb) ordít a korai 2000-es évekért. Érthető is, a játék 2009-es, azt hiszem.
    Szóval a játék maga, egy nyomkeresős, feleletválasztós játék. A sztori jó, néhol vontatott. Az külön tetszett, hogy oda kellett figyelned mit és hogyan csinálsz, mert különben a karaktered (mert, hogy abból 3 van : a főszereplő és két nyomozó)depressziós lesz és meg is halhat...ami instant game over

  8. #2478
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Csináltam egy videót a Firewatch-ról, ami egyrészt kedvcsináló azok számára, akik még nem játszottak vele, másrészt pedig egy kis nosztalgia azok számára, akik már igen. Szerintem a játék maga nagyon jó, nem mondom, hogy "leolvadt tőle az arcom", de ahhoz képest, hogy a Campo Santo stúdió első játéka, baromi jó lett. Nem kezdem itt most részletezni, hogy mi volt a jó/rossz benne, hanem inkább arra biztatok mindenkit, hogy akinek a videó felkeltette a kiváncsiságát, tegyen vele egy próbát, mert szerintem nem fog csalódni. A mai kor mainstream és "ctrl+c/ctrl+v" termései között egy igazi csemege. Semmilyen nagy spoilert nem tartalmaz a videó, csak néhány kisebbet pár mellék részből. Úgyhogy azok is megnézhetik, akik korábban semmit se láttak belőle, nem fogja az esetleges játékélményüket lerombolni. Akik pedig jól tudnak angolul és végigjátszották a játékot (nem kell hozzá magas szintű tudás, bár sok szleng van benne), érdemes figyelniük a szöveg és a kép kapcsolatát. (Egy kicsi 18+os tartalom azért van benne.)

    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-04-10 19:13

  9. #2479
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Jónak tűnik, tök jó lett a videó is!

    A TR kimaradt az idei E3-ból, de van pár játék, ami felkeltette az érdeklődésem:

    Assassin's Creed Origins
    Az első két részt imádtam, az ACB, ACR egész jó volt, az új részek teljesen hidegen hagytak. De most visszatértek a régebbi korokhoz (VÉGRE!), és ráadásul pont Egyiptom lesz a helyszín, aminek nagyon örülök! Remélem, nem fogják ezt is elbaltázni. (Ubi pls, legalább ezt ne rontsátok el valami hülyeséggel.)




    Ori and the Will of the Wisps
    Egy szó: gyönyörű. Bár még az első részt be kell pótolnom.




    Life is Strange prequel
    Ezt egyelőre kis fenntartásokkal kezelem. Remélem, elég érdekes lesz a történet, és nem lesz nagyon gáz, hogy Chole új hangot kap.

  10. #2480
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Véget értek az idei E3 nagy prezentációi, ezért gondoltam, hogy összegyűjtöm azokat a trailereket, gameplay videókat, amelyek a legjobban elnyerték a tetszésemet. Nem rangsorolva fogom őket bemutatni, és természetesen a lista teljesen szubjektív, illetve csakis a videók tartalmára vonatkozik. Volt még több másik trailer, ami tetszett, de ilyen-olyan okok miatt mégsem kerültek fel nálam a listára.

    Unravel 2: Nekem az első rész is borzasztóan bejött, szép és őszinte üzenete volt, és hiába volt relatíve rövid, az élmény bőven kárpótolt. Jó ötletnek tartom az új részben a co-opot, és mintha bonyolultabbak lennének a feladványok is, ami mindenképpen a játék hasznára fog válni. Külön plusz pont az EA-nek, hogy gyakorlatilag már a bejelentés estéjén megjelent!



    Ori and the Will of the Wisps: Az első részével még nem sikerült játszanom, azóta pedig kijött a definitive változata is, ejnye. De ettől függetlenül semmi kétségem afelől, hogy ez a játék a nagybetűs művészet. Egyszerűen a képi világ annyira egyben van a zenével, és a hangokkal, hogy azt tanítani kéne. És teszi mindezt egyszerűen és őszintén. Az alcím amúgy mire akar utalni?



    Ha valakinek kimaradt volna, akkor itt a tavalyi E3-as előzetes:



    Metro Exodus: Szintén kimaradt a sorozat eddigi két darabja, de attól még nagyon is érdekel. A csapat házi fejlesztésű motorja gyönyörű dolgokra képes, és nagyon tetszik, ahogy mindig az alkalomhoz illően tudom összerakni/módosítani a fegyóimat.



    Itt egy 17 perces gameplay is:



    Rage 2: Hallomásból ismerem csak az első részt, de határozottan tetszett, amit itt láttam. Szép színes és élénk világ+őrült harcok, ez csak jó lehet, nem? Háát, azért nem győzött meg teljesen, mert erősen megtalálható benne egy kis Borderlands/DOOM/Bulletstorm is.



    Forza Horizon 4: Alapból nem nagyon érdekelnek a kocsis játékok már, viszont olyan jó hangulat áradt a videókból, hogy nálam nem volt kérdéses az, hogy felkerül-e vagy sem. A tájak autentikusak és persze gyönyörűek, igazi élmény lenne ott versenyezni a többiek ellen. A váltakozó évszakokért pedig itt is jár a plusz pont.





    Fallout 76: A harmadik részt ismerem, a negyedik kimaradt, de ez újfent érdekel. Hangulatosak és változatosak a tájak, na meg el lehet szöszölgetni a bázisépítéssel is.



    My Friend Pedro - Bananas: tetszik a stílus, ennyi



    Trials Rising: Az egyik régebbi részével sokat játszottam sok évvel ezelőtt, elkapott a nosztalgia.



    Just Cause 4: Ez a széria se tartozott eddig az érdeklődési körömbe, de a látvány és a természeti csapások nagyon meggyőztek.



    Gears 5: Kb. semmit nem tudok az egész szériáról, vagy alig többet a nullától, de valami megfogott benne.



    Beyond Good&Evil 2: Ez egy kakukktojás nálam. Azért szerepel csak a listán, mert olyan minőségű volt a CGI, hogy egy egész estés filmet is szívesen megnéznék belőle.



    Assassin's Creed Odyssey: Igen, tudom, ez egy Origins 2.0, de simán nevezhetnénk Witcher 3 copynak is. (És abból se a jobbik fajta.) De a művészeti osztály olyan szinten eltalálta és átadta az ógörög hangulatot, hogy azóta is tátom a számat.





    Skull&Bones: Főleg a gameplay és a csaták győztek meg, oda fogok figyelni erre a játékra. Itt is szépen elmolyolhatunk a hajónkkal, és nagyon izgalmasnak tűntek a tengeri ütközetek, hogy a szép tájakról ne is beszéljek.





    Babylon's Fall: a Square egyik meglepetés címe, érdekesnek tűnik számomra. Eleve imádom a középkori/fantasy settinget.



    Marvel's Spider-Man: Nem mondom, hogy lázba hozott a cím, vagy bármi más, mert nem, ellenben jó kis pörgős videó volt. Na és a nagy kérdés a végéről:
    Spoiler!




    Ghost of Tsushima: Na ez volt a másik olyan játék, aminél tátottam a számat. Az egy dolog, hogy a képi világ olyan, hogy berosálok, de hogy a harcrendszer mennyire jónak tűnik... Persze ennyiből nem jön át az írányítás, de a látottak alapján azonnal belopta magát a szívembe. Ha tényleg ritmus alapú lesz, és valaha lesz PS4-em, akkor szinte biztos, hogy be fogom szerezni. Azért az meglátszik, hogy milyen szintű lehet a mo-cap, ha értő animátorokkal és tehetséges színészekkel párosul. Ha pedig egy érdemi storyt is tennének alá...



    Érdemes megnézni a tavalyi bejelentő trailert is:



    Shadow of the Tomb Raider: Persze, most lehet mondani, hogy elfogult vagyok hahaha De tényleg nagyon tetszett, szerintem jól összerakták, egyedi lett, de nem volt túlzó, és remekül átadja Lara belső vívódását (no de erről majd hamarosan a főoldalon...) Jól passzolt hozzá a zene, úgyhogy ha tehetném, már tegnap jáccanám! Annyi esetleg, hogy egy-két rövid snittet a végéről nem raktam volna bele a nagyobb meglepetés végett, de egyébként meg sok dolog az elejéről van belőle, szóval nem panaszkodom.



    +1 de csak mint érdekességként, hogy milyen jó dolog a kreativitás:




    Ennyi lett volna az én "kis" listám. Rangsorolni tényleg nem szeretnék, de ha kellene mondani mondjuk szigorúan csak három olyan címet, ami olyan szinten érdekelne, hogy akár elő merném rendelni (ami azért manapság nagy bátorság sajnos), akkor gondolkozás nélkül az Ori-t, a Shadow-t, és a Ghost of Tsushimát mondanám.
    És nektek mik voltak a kedvenceitek a prezentációkból?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2018-06-13 22:55

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •