Oldal: 246 / 249 ElsőElső ... 146196236244245246247248 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.451 - 2.460 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2451

    Alapbeállítás

    Amióta a Life is strange lefutott, megszállottan keresek olyan játékokat, ahol döntéseket kell hoznom, igazi következményekkel.
    Így egy lengyel barátom ajánlotta a "The Witcher -t". RPG műfaj annyira nem ismeretlen számomra, de nincs is nagy tapasztalatom benne. (Igen Metin 2 és LoL rátok gondolok)
    Elsőként nagyon nagy piros pont, hogy magyar szinkronos. ( Az enchanted director's cut -al játszok)
    Néha nagyon ellaposodik (túl sok töltőképernyő backtracking alatt), de tetszik, hogy valós időben játszok, és a rengeteg kis mellékküldetés egy jó kis kiegészítés hozza. Remélem azért hamarosan változni fog a helyszín, mert unom a mocsár melletti varost, ha mar nem tudok visszamenni a witcherkastélyba....


    Tegnap néztem amint pewdiepie játszik az Inside nevű játékkal...mar alig varom, hogy új gépet vehessek, hogy tudjak vele majd játszani! (lévén az egy a másfél éves laptopom meghalt, s most nincs rise of the tr.)

  2. #2452
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amióta a Life is strange lefutott, megszállottan keresek olyan játékokat, ahol döntéseket kell hoznom, igazi következményekkel.
    Így egy lengyel barátom ajánlotta a "The Witcher -t". RPG műfaj annyira nem ismeretlen számomra, de nincs is nagy tapasztalatom benne. (Igen Metin 2 és LoL rátok gondolok)
    Elsőként nagyon nagy piros pont, hogy magyar szinkronos. ( Az enchanted director's cut -al játszok)
    Néha nagyon ellaposodik (túl sok töltőképernyő backtracking alatt), de tetszik, hogy valós időben játszok, és a rengeteg kis mellékküldetés egy jó kis kiegészítés hozza. Remélem azért hamarosan változni fog a helyszín, mert unom a mocsár melletti varost, ha mar nem tudok visszamenni a witcherkastélyba....


    Tegnap néztem amint pewdiepie játszik az Inside nevű játékkal...mar alig varom, hogy új gépet vehessek, hogy tudjak vele majd játszani! (lévén az egy a másfél éves laptopom meghalt, s most nincs rise of the tr.)
    Szerintem jól választottál. Lesz majd néhány nehezebb döntésed, és néhol kemény következményei lehetnek.
    Sajna csak az első rész lett szinkronos, mert eléggé vegyes megítélésű lett, meg gondolom költséges is volt.
    És igen, a következő chapter már másik helyen fog játszódni.

  3. #2453

    Alapbeállítás

    Hosszú poszt lesz:

    Nos, egy-két nappal ezelőtt a végére értem a játéknak, voltak benne pillanatok, amikor már agyf.szt kaptam a sok ide-oda utazgatástól...
    (Itt arra gondolok, hogy rengetegszer van olyan, hogy legalább három töltőképernyőn kell végigmennem, hogy teljesítsek egy küldetést.)
    Néhány bug is előjött, de azt egy teljes játék újraindítással megoldottam. A döntések kifejezetten tetszettek, egyedül azt bánom, hogy Triss-t barátnak választottam, mikor tisztán látszik, hogy annál többről van szó. Nem bíztam Foltestben.
    Amúgy a scoia'taeleket választottam a kezdettől fogva, se Siegfried se a Lángoló Rózsa rendje nem volt szimpatikus, valahogy éreztem, hogy valami több volt a háttérben, mint amit ők mondtak.
    Spoiler!

    A kedvenc részem pedig a tópart és a Mező volt...hihetetlen gyönyörű volt (főleg éjszaka) és külön tetszett a nővérek története, ami amúgy részben szomorú is volt.

    A történet tetszett, de a harmadik fejezettől kezdve nagyon felgyorsult a játék...ez nagyon nem tetszett. (Addát nem öltem meg) De az utolsó rész, a Vadak királyával és a Nagymesterrel, meg az egész illúziós témával...Imádtam.(Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy jól döntöttem e,hogy a Nagy mestert átadtam a Vadak királyának...)
    Nem tudom, hogy a jó véget kaptam e, de az csak annyit mondott, hogy a felkelés hogyan végződött és Geralt lelépett.

    Aztán épp tegnap találtam a Witcher 2 Enchanted Edition 3 euróért, így neki is álltam. (további 2x 3 euróért TR- LAU és Hitman absolution)
    Az kifejezetten tetszik, hogy az előző játék mentését felhasználva kezdi a történetet. (magyar feliratos, de nem szinkronos.Ami nem is baj)
    Egyelőre egy zavaros izének látom a játékot. Amennyire jól el voltak rendezve a dolgok az első részben, (alkímia,főzet készítés etc.) addig itt egyszerűen nem bírom megjegyezni a dolgokat...nagyon összevissza van.(Lehet idővel majd jobban kézre áll, mint az AoD annak idején)
    A harcrendszer jobb, olyan, mint amit szerettem volna az első részben is. A grafikát nem említem - ami gyönyörű- mert az első rész is nagyon tetszett (sőt jobban) ezen a téren.
    Tetszik, hogy most nincsen minden egyes alkalommal töltőképernyő, szabadon tudok mozogni...s most az első főnökharcnál tartok, ami két csapással meg is ölt

    Szóval tényleg egy jó döntés volt adnom egy esélyt ennek a sorozatnak, remélem a harmadik részt is fogom tudni futtatni.
    (plusz gondolkodom, hogy megpróbálok a könyvekhez hozzájutni, kíváncsivá tett a teljes sztorira)

  4. #2454
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hosszú poszt lesz:

    Nos, egy-két nappal ezelőtt a végére értem a játéknak, voltak benne pillanatok, amikor már agyf.szt kaptam a sok ide-oda utazgatástól...
    (Itt arra gondolok, hogy rengetegszer van olyan, hogy legalább három töltőképernyőn kell végigmennem, hogy teljesítsek egy küldetést.)
    Néhány bug is előjött, de azt egy teljes játék újraindítással megoldottam. A döntések kifejezetten tetszettek, egyedül azt bánom, hogy Triss-t barátnak választottam, mikor tisztán látszik, hogy annál többről van szó. Nem bíztam Foltestben.
    Amúgy a scoia'taeleket választottam a kezdettől fogva, se Siegfried se a Lángoló Rózsa rendje nem volt szimpatikus, valahogy éreztem, hogy valami több volt a háttérben, mint amit ők mondtak.
    Spoiler!

    A kedvenc részem pedig a tópart és a Mező volt...hihetetlen gyönyörű volt (főleg éjszaka) és külön tetszett a nővérek története, ami amúgy részben szomorú is volt.

    A történet tetszett, de a harmadik fejezettől kezdve nagyon felgyorsult a játék...ez nagyon nem tetszett. (Addát nem öltem meg) De az utolsó rész, a Vadak királyával és a Nagymesterrel, meg az egész illúziós témával...Imádtam.(Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy jól döntöttem e,hogy a Nagy mestert átadtam a Vadak királyának...)
    Nem tudom, hogy a jó véget kaptam e, de az csak annyit mondott, hogy a felkelés hogyan végződött és Geralt lelépett.

    Aztán épp tegnap találtam a Witcher 2 Enchanted Edition 3 euróért, így neki is álltam. (további 2x 3 euróért TR- LAU és Hitman absolution)
    Az kifejezetten tetszik, hogy az előző játék mentését felhasználva kezdi a történetet. (magyar feliratos, de nem szinkronos.Ami nem is baj)
    Egyelőre egy zavaros izének látom a játékot. Amennyire jól el voltak rendezve a dolgok az első részben, (alkímia,főzet készítés etc.) addig itt egyszerűen nem bírom megjegyezni a dolgokat...nagyon összevissza van.(Lehet idővel majd jobban kézre áll, mint az AoD annak idején)
    A harcrendszer jobb, olyan, mint amit szerettem volna az első részben is. A grafikát nem említem - ami gyönyörű- mert az első rész is nagyon tetszett (sőt jobban) ezen a téren.
    Tetszik, hogy most nincsen minden egyes alkalommal töltőképernyő, szabadon tudok mozogni...s most az első főnökharcnál tartok, ami két csapással meg is ölt

    Szóval tényleg egy jó döntés volt adnom egy esélyt ennek a sorozatnak, remélem a harmadik részt is fogom tudni futtatni.
    (plusz gondolkodom, hogy megpróbálok a könyvekhez hozzájutni, kíváncsivá tett a teljes sztorira)
    Na, örülök, hogy a végére értél, és hogy tetszett is! Szerintem is egy nagyon jó játék, imádtam a markánsságát.

    Igen, tényleg nagyon sok töltőképernyő volt benne, de szerencsére a második részben már lényegesen kevesebb van, míg a harmadikban szinte alig, csak akkor, amikor tényleg muszáj, pl.: gyorsutazás, halál utáni visszatöltés és a mentés betöltése. Apró szépséghiba, hogy sok cutscene közben is beadja sokszor.
    Triss jó csaj, én szerettem, főleg a második részben Na majd ha a harmadikban bejön a vetélytárs...
    Én meg pont, hogy a Scoia'taeleket sose bírtam, igaz a Rendet se, bár én az utóbbit választottam.
    Spoiler!

    Szerintem az egész játék úgy szép ahogy van, egy dolog zavart nagyon, hogy a mocsarat túl sokszor használták fel. Az a bizonyos quest pedig az egyik legjobb volt a játékban.
    Kis pontosítás, az nem illúzió volt, hanem egy tényleges jövőkép. Sajnos az a Vadak Királyás döntés egyáltalán nem számít, max. annyit, hogyha nem adod oda neki, akkor megküzdesz vele. Igazi jó ending pedig nincs, mindegyikben van valami olyan, ami nem túl jó. Ez a Witcher világának egyik sajátossága.
    3 Euroért a második rész kész ajándék volt! Nekem semmi gondom nem volt az inventory rendszerrel, persze igaz, hogy elsőre kicsit szokatlan. Melyik főnökharcra gondolsz?
    A könyveket pedig szerintem érdemes beszerezni, az első részt már elolvastam, az egész jó volt.

  5. #2455

    Alapbeállítás

    Kayrat vagy mi...ocsmány figura...
    lassan kezdek rájönni mit is kell csinálni.
    Spoiler!

    Ne értsd félre, én se bírtam egyik félt se, csak a scoia'taelek céljai világosak voltak...még ha eleve halott ügy is volt. (a kisebb rossz)
    Azt el is felejtettem írni, hogy végre van egy minimális mimika, ami nagyon hiányzott az előző részből.

    Más:
    Triss azt mondta, hogy az egy vízió, ahogy a Nagymester látja. Nem pedig a tényleges jövő...

    (Plusz érdekelne, hogy mi lett Alvinnal...:/ )
    Amit még elfelejtettem, hogy azt sajnálom, hogy nem lehet visszamenni Vizimába befejezni a mellékküldetéseket és felfejleszteni mindent maxra...

  6. #2456
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kayrat vagy mi...ocsmány figura...
    lassan kezdek rájönni mit is kell csinálni.
    Spoiler!

    Ne értsd félre, én se bírtam egyik félt se, csak a scoia'taelek céljai világosak voltak...még ha eleve halott ügy is volt. (a kisebb rossz)
    Azt el is felejtettem írni, hogy végre van egy minimális mimika, ami nagyon hiányzott az előző részből.

    Más:
    Triss azt mondta, hogy az egy vízió, ahogy a Nagymester látja. Nem pedig a tényleges jövő...

    (Plusz érdekelne, hogy mi lett Alvinnal...:/ )
    Amit még elfelejtettem, hogy azt sajnálom, hogy nem lehet visszamenni Vizimába befejezni a mellékküldetéseket és felfejleszteni mindent maxra...
    Kayran az egy jó harc volt, tetszett.
    A mimika nekem is hiányzott az elsőből, de kompenzálta más.
    Arra a Trisses mondatra nem emlékeztem, de így már kezd derengeni. A Fehér Fagy a Jóslatban már meg volt említve.
    Alvin pedig spoiler.
    Spoiler!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-07-17 22:41

  7. #2457

    Alapbeállítás

    Alvinról:
    Igen, most már kezd derengeni valami...a mezőn lezajlott párbeszédre nem emlékeztem és fel sem tűnt később. Csak azt tudom, hogy választanom kellett, mit mondjon Geralt.

    Kayran.
    Lehet én vagyok béna, de 2-3 hét után legyőztem. ( használtam a mérget, meg feldobtam némi fejlesztést az ezüstkardra) Megtanultam használni a space gombot...
    Tényleg nem volt rossz. Úgy összességében az első fejezet tetszett. Hovatovább az az érzésem, hogy Geralt ugyanazt a hibát fogja elkövetni, mint az első részben. Rossz oldalt választ.

    Más, de witcher. Tegnap mikor játszottam nem volt dialógus, sem mimika. Patchelés után voltam, mellesleg. Szét gugliztam a ****em, mire kiderült, hogy a registryben a VA átíródott magyarra, annak ellenére, hogy még csak lehetőség sincs rá. 2 mp-es javítás, minden vissza került a helyére.

    Más.
    GTA.
    Per pillanat a negyedik résszel játszok. Két hete vettem RAM -ot a laptopomba + frissítettem a drivereket. Ami azzal végződött, hogy a játék átugrott minimum beállításra és az istenért sem volt hajlandó változni. Ismételten gugliztam kicsit és kiderült, hogy ez a probléma igen gyakori volt a játék megjelenése után. Nálam ez a játék mindig problémamentesen futott, kivétel amikor win 10 volt a gépen. ( akkor el sem indul) megint 2mp-es javítás és most megy. Érdekes amúgy, hogy ezután kivettem a RAMot, visszatettem az eredeti drivereket és újra installáltam a játékot, s akkor is csak minimumon volt hajlandó elindulni...nem tudom mi történt, de soha nem volt vele bajom...mindegy, működik.

    Más.
    Tomb Raider.

    2-3 héttel ezelőtt feliratkoztam TRF-en a 20. évfodulós ünneplés alkalmából egy játékra. Pályaszerkesztés, a klasszikus hangulat jegyében. Már dolgoztam kicsit, de egyszerűen megcsömörlöttem. Ötleteim vannak, néhány sztori ötletem is, de mikor azokat meg kell valósítanom, egyszerűen csak nem megy. Ez lehet azt jelenti, hogy le kellene állnom a pályaszerkesztéssel?
    Mert kigondolni dolgokat, helyszíneket, azok nem okoznak gondot, sőt megépíteni sem... de mikor már ténylegesen a játékmenet jön szóba, nincs ötletem...
    semmi eredeti nem jut eszembe...a világítást meg sem említem...
    A határidő november, szóval lehet időközben majd jobb lesz...
    Utoljára módosítva: ismeretlenismerős által : 2016-07-25 12:35

  8. #2458

    Alapbeállítás

    Én nem nagyon játszok mással, így valószinüleg nektek nem újdonság, amibe belebotlottam.


  9. #2459
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más.
    Tomb Raider.

    2-3 héttel ezelőtt feliratkoztam TRF-en a 20. évfodulós ünneplés alkalmából egy játékra. Pályaszerkesztés, a klasszikus hangulat jegyében. Már dolgoztam kicsit, de egyszerűen megcsömörlöttem. Ötleteim vannak, néhány sztori ötletem is, de mikor azokat meg kell valósítanom, egyszerűen csak nem megy. Ez lehet azt jelenti, hogy le kellene állnom a pályaszerkesztéssel?
    Mert kigondolni dolgokat, helyszíneket, azok nem okoznak gondot, sőt megépíteni sem... de mikor már ténylegesen a játékmenet jön szóba, nincs ötletem...
    semmi eredeti nem jut eszembe...a világítást meg sem említem...
    A határidő november, szóval lehet időközben majd jobb lesz...
    Szia.
    Játékmenet ötletek kellenének ?

    Csinálj egy olyan pályát, ahol larának el kell jutnia egy Tomb Raider találkozóra.
    A kaland végén Lara találkozik Obiggal, Matie-vel, Oszival stb....
    Mondjuk ... Kiskunmajsára kell eljutnod. Vonattal, motorral , hajóval, vagy bármivel.
    Nem kell feltétlen gyilkolászós.
    Persze lehet(nek) fiatal, rosszindulatú akadályozó(k) is

    Indulhat Párizsból vonattal
    Budapesten hajóra szálhat
    Tiszugról motorral
    Majsán meg gyalogosan kell eljutnia a Lópofa szállóig.

    Esetleg részletekbe menő ötletek másoktól ?
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2016-07-25 18:03

  10. #2460

    Alapbeállítás

    Készült már taliról pálya amúgy.
    Sőt olyan is, amikor egy usernek ellopták a biciklijét, a megtalálásról készített EssGe egy pályát.
    Tőlünk is loptak, ha nem is biciklit.

    De mégis miben segítsünk? Csapdákban? Feladványokban?

    Na itt van egy ötlet, ma tanultam egy szerkipályán. Képzelj el egy ferde tetejű oszlopot, amin lecsúszva ki kell lőni a szemközti folyosó akadályát, majd gyorsan eltéve a fegyvert kell ugrani, és elkapni a folyosó peremét. Egy tömbnyire van a folyosó.
    A megoldás: Egyedül úgy lehetséges, ha UZI-val lősz, mert azt gyorsabban elrakja, mint bármilyen másik fegyvert.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-07-25 20:42

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •