Oldal: 242 / 249 ElsőElső ... 142192232240241242243244 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.411 - 2.420 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2411
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    A Syberia a párom egyik kedvenc sorozata, köszi a drótot

  2. #2412

    Alapbeállítás

    Esetleg valakit érdekelne kezdő streamelés (twitch, 720p) valamelyik Batman Arkham játékkal?
    Mostanában kezdtem el tesztelni a dolgot és elvileg megy a stream, de ha már csinálom akkor olyan játékot választanék ami érdekel pár embert. Hozzáteszem, nem vagyok egy élő kommenthuszár de meglátnánk mi lesz belőle. Legrosszabb esetben egy baromi nagy hasas feszített víztükörre, némán.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  3. #2413
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg valakit érdekelne kezdő streamelés (twitch, 720p) valamelyik Batman Arkham játékkal?
    Mostanában kezdtem el tesztelni a dolgot és elvileg megy a stream, de ha már csinálom akkor olyan játékot választanék ami érdekel pár embert. Hozzáteszem, nem vagyok egy élő kommenthuszár de meglátnánk mi lesz belőle. Legrosszabb esetben egy baromi nagy hasas feszített víztükörre, némán.
    Engem érdekelne, csak biztatni tudlak, hajrá!

  4. #2414

    Alapbeállítás

    szerk.: ma este talán már tényleg elkezdem: http://www.twitch.tv/nothingsworking

    holnap este lehet elkezdem az origins-el
    Utoljára módosítva: namivanmar által : 2014-09-08 15:07
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  5. #2415
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    De rég írtam már ide... -.-

    Walking Dead Season: Season 1 Episode 1: nagyon rég vártam már ezt a játékot (bár inkább az interaktív film jobban illene rá), rengeteg jót hallottam már róla, ezért nagyon kíváncsi is vagyok rá. Főleg az első részére, mert akkor fektetik le az alapokat.
    Nos, be kell, hogy valljam: már az első mondattal megfogott, és kb. 5 perc alatt magába is rántott és a végéig nem eresztett Ez azért már valami, ehhez tudni is kell.
    A játék (végre valahára) nem a gameplayre van kihegyezve, hanem a storyra, karakterekre, párbeszédekre és a döntéseinkre. (Azt hiszem, hogy idevág a Witcher 2 idézete: "Nincsen jó vagy rossz döntés, csak döntések és következmények.") Ezek a dolgok alkotják a játékot.
    Ha a story alapján kellene megítélni, akkor azt mondanám, hogy klisé - fussunk a sok zombi elől xD Többet amúgy se tudnék mondani, mert ez csak az első rész, itt csak bevezettek minket in medias res szerűen - biztos jön majd az is...
    Karakterek között van közhelyes, de akad 1-2 jófajta, nem akarok többet mondani, mert az már spoiler lenne. A párbeszédek is tetszettek, mert életszerűek voltak. Hangok meg zene terén sem lehet panasz, a világot nem váltja meg, de nem is fogjuk nem észrevenni. Viszont a karakterek animációin és fizikáján lenne még mit csiszolni. A játékidejére se lehet panasz, nem tudom pontosan, de ha mindent normálisan megcsinálsz, akkor kb. 2-3 óra, ami korrekt.
    És akkor a lényeg: a döntések. Szinte mindig csak pár másodpercünk van válaszolni egy-egy kérdésre (ami 2-4 választási opció), vagy meghozni egy sorsdöntő döntést - sokszor éreztem, hogy több időre lett volna szükségem, és párszor azt is, hogy nem azt válaszoltam, amit kellett volna, vagy nem úgy döntöttem volna, amit 100%-ban vállalni tudnék. De ez így is van jól, ettől is csak életszerűbb!
    A játék végén megnézhetjük a köv. rész trailerét és a statisztikát, hogy %-os arányban hogy döntöttek eddig a játékosok a fontosabb momentumokban.
    Olyan pillanat v. jelenet, ami nagyon felkavart volna, esetleg libabőrös lettem volna, nem volt, viszont mint bevezető rész megállja a helyét, nagyon is!

    7/10
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2014-09-12 15:00

  6. #2416
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Prince of Persia forgotten sands

    A történet jó, tömören háború dúl és egy nagy templomban beilleszti a herceg tesója Malik a pecsétet és elszabadul a gonosz és eljön a gonosz Ratash serege...
    Irányítás egyszerű vannak benne trükkök szép grafika és persze jó játékmenet vannak benne furfangos puzzlek és na persze csapdák érdemes kipróbálni a sands of time meg a warrior whitin között játszódik. Vannak benne képességeink tudjuk a karaktert fejleszteni. érdemes kipróbálni hangulatos kis játék
    Kapunk képességeket pl az időt megfagyasztani így a vízesésen fölmászhatunk, szokásos idővisszafordítást is meg tudjuk oldani, több főnökharc is van.


    Életem első RPg játéka: Witcher 2 enhanched kiadás
    egyedi látványvilág szörnyek jó történet
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-11-09 08:47
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #2417
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    AC Unity: talán köztudott, hogy egy nagy bughalmaz a játék. Ha jól tudom, akkor eddig négy patch jött ki hozzá, az első három kb. 800 megát foglalt el - semmit nem javított lényegében.
    Tűkön ülve vártam a negyediket, meg is kaptam, nem kevesebb, mint 1,8 giga helyet foglalt el! (A játék maga 50 giga kb.)
    Aki ismeri a céget, annak nem nagy meglepetés: gyakorlatilag semmi nagyot nem javított rajta Ugyanúgy hirtelen fps zuhanások (talán nem olyan sokszor, de azért van bőven), hirtelen crash az egészből, hirtelen fagyások, és számtalanszor villognak villámgyorsan a fekete árnyékok a házakon.
    Ezek csak a nagyja, bőven van még pl. embereken való átmászás, hirtelen teleport, vagy futok és fordulnék valamelyik irányba, de hirtelen megfagy a kép és a következő képkockán már az eget bámulom, esetleg nekimegyek egy járókelőnek, netalántán egy őrnek -.-

    Még jó, hogy eredetiben vettem meg -.-"

  8. #2418

    Alapbeállítás

    https://soundcloud.com/totalbiscuit/repeat-after-me

    Eleve az utóbbi évben az Ubi katasztrófa mit müvelt, a legtöbb AAA játéka ****ul fut még high-end gépeken is a rossz optimalizálás miatt.
    Meg a day 1 DLC-k, amikkel alapból nem értek egyet (miért nem része a megvett játéknak, ha "kész" van?), és az "átlag" 50€ helyett 60-at kérnek.

    Magadra vess (nem rosszindulatból)

    Bocsi, tudom, hogy szívás, de sajnos manapság ez a helyzet. Azt szabad csak megvenni amiről már köztudott, hogy jó.
    Utoljára módosítva: namivanmar által : 2014-12-02 18:10
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  9. #2419
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://soundcloud.com/totalbiscuit/repeat-after-me

    Eleve az utóbbi évben az Ubi katasztrófa mit müvelt, a legtöbb AAA játéka ****ul fut még high-end gépeken is a rossz optimalizálás miatt.
    Meg a day 1 DLC-k, amikkel alapból nem értek egyet (miért nem része a megvett játéknak, ha "kész" van?), és az "átlag" 50€ helyett 60-at kérnek.

    Magadra vess (nem rosszindulatból)

    Bocsi, tudom, hogy szívás, de sajnos manapság ez a helyzet. Azt szabad csak megvenni amiről már köztudott, hogy jó.
    Igen, a drága Ubi lehúzta most előttem magát. Nem ez volt az első esetük.
    Semmi baj, nem vettem magamra - ezek után többször meg fogom gondolni, hogy mit veszek meg.
    Tanulópénzt kifizettem

    A Day 1 dlckkel pedig csak annyi van, hogy több pénzt tudnak kisajtolni belőlünk ilyen-olyan kiadásokkal meg marketinggel.
    Persze van még olyan cég, aki nem ezt csinálja, pl.: Witcher 3-nál 16 dlc lesz - teljesen mindegy, hogy milyen változatod van - ingyenesen!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2014-12-02 18:36

  10. #2420

    Alapbeállítás

    a Witcher ingyenes DLC-ket meg azért nem értem, hogy ha ingyenes, akkor meg azért miért nincs benne alapból a játékban? (Lehet azért találták ki hogy ebből is hírverés lehessen, hogy bezzeg ők ingyen adják.)
    Biztos bennem a hiba hogy logikusan próbálok gondolkodni, nem marketing ésszel. Tudom, hogy mindenhol a pénz besézl és minden azért olyan, amilyen.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •