Oldal: 238 / 249 ElsőElső ... 138188228236237238239240248 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.371 - 2.380 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2371
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Ha már szóba került...
    Ugyan csak az első két résszel játszottam, meg egy kicsit a negyedikkel, de abban az összes rajongó egyetért, hogy az AC 2 eddig magasan a legjobb. (Van aki a Brotherhood-ot hozza ki nyertesnek, nem tudom.)
    De azt igen, hogy a második rész egy igazi iskolapéldája volt annak, hogyan kell úgy folytatást készíteni, hogy figyelembe vesszük a fanok igényeit, de mindemellett úgy toldunk hozzá a sorozathoz, hogy az az előnyére váljon. Gyakorlatilag ez majdnem minden tekintetben sikerült is.
    Nekem egyedül a végével volt "bajom", valahogy másra számítottam, hiányoltam belőle a "Da Vinchi kódos" feelinget, de ezt leszámítva nagyon tetszett. Mellékküldetésekben meg szinte tökéleteset csináltak. Egyedüli kivétel a sok toll gyűjtögetése, azt nem csináltam meg. Esetleg még annyi, hogy hamar túl sok pénzünk lesz, így a ládák is fölöslegessé válnak.
    Azonban az első részben alig csináltam vmi mellékes dolgot, azt hiszem csak a kilátópontokat maxoltam ki, a többi érdektelen volt számomra

    Zenékből az összes klasszikust belinkeltétek Azért van itt még egy favoritom: https://www.youtube.com/watch?v=s_0n8cnom0A

    -------------------------------------
    Egy "érdekes" játék
    http://game.notch.net/drowning/

  2. #2372

    Alapbeállítás

    még mindíg keresek valakit aki nem játszott a borderlands 2. részével és steamen szivesen játszaná co-operative
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  3. #2373
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás



    Yippee Végre sikerült végigvinni a BioShock: Infinite-et 1999 módban, hát nem volt semmi, a végén kb. annyira örültem, mint amikor legelőször vittem végig. Megérte megpróbálni, rengeteg trükk és taktika van, amit jól ki lehet használni. Néhány rész elég nehéz volt és rendesen megszenvedtem vele... viszont párszor meglepődtem, mennyire egyszerűen és könnyen túl lehet jutni pár nehéznek tűnő harcon. Mindig fel lehet fedezni benne valami újat, imádom ezt a játékot.

    És itt szeretném megemlíteni, hogy így kell DLC-ket csinálni és kiadni, a CD példát vehetne róluk. A Burial at Sea 2 is ütős és tartalmas volt, míg az elsőn kb. két órán belül végigértem, a BaS 2-t úgy, hogy szétnéztem és igyekeztem mindent felszedni, majdnem 5 órámba telt. Itt a harcrendszer is jobb, ha nem szereted az eszetlen lövöldözést, okosan ki lehet kerülni az egészet, csak rajtad múlik. Aztán meg ott az 1998 mód, ahol már nem lehet válogatni...

  4. #2374
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Ügyes vagy Matie Én is leszedtem a BioShock-ot ki szeretném próbálni, nagyon megtetszett
    Gratula, szép munka vlt
    Én a Dead Space-nek fogtam neki, annyira nagyon lélegzetellálítóan jó, hogy az már fáj :OOO
    Annyi a baj hogy most elakadtam, valahogy jó lenne rájönni, hogy akkor most mit is kéne...De rájövök
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2014-05-09 16:53
    "Need doctor bad..."


  5. #2375

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    itt szokott valaki a San andreassal multizni?

  6. #2376

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    itt szokott valaki a San andreassal multizni?
    Naná
    YzaaA, Matie, Roli, Robbie és én szoktunk bár már elég régen voltunk utoljára, most nincs is fent a gépemen, de nem nagy dolog felrakni

  7. #2377
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a Dead Space-nek fogtam neki, annyira nagyon lélegzetellálítóan jó, hogy az már fáj :OOO
    Annyi a baj hogy most elakadtam, valahogy jó lenne rájönni, hogy akkor most mit is kéne...De rájövök
    Csak az első része jó, 3. rész néhol olyan színes volt, hogy majd megvakultam..

  8. #2378
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Az elsö rész az nagyon jóó *.*
    Roli szerint a 2-ik sem az igazi, de majd meglátom
    "Need doctor bad..."


  9. #2379

    Alapbeállítás

    Van egy adag kuponom steam-re, ha valakit érdekel bármelyik, elvileg el tudom ajándékozni őket.

    -30% - Speedrunners (2014. 05. 20. 18:00:00) http://store.steampowered.com/app/207140/
    -50% - Evoland (2014. 06. 01. 11:56:10) http://store.steampowered.com/app/233470/
    -50% - Costume Quest (2014. 06. 01. 14:14:46) http://store.steampowered.com/app/115100/
    -50% - Bleed (2014. 06. 02. 17:25:54) http://store.steampowered.com/app/239800/
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #2380
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Dettó, írjatok, ha ezek közül kell valami:

    -66% Postal
    -75% Stacking
    -90% Revenge of the Titans
    -90% Pressure
    -66% Starvoid
    -50% Millie
    -33% ORBITALIS
    -33% Sparkle 2 Evo
    -50% Procyon
    -75% Serious Sam 3: BFE
    -90% Jagged Alliance 2 - Wildfire
    -75% Return to Mysterious Island
    -50% Bleed
    -66% Eversion
    -90% RIP
    -50% Blade Symphony

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •