Oldal: 229 / 249 ElsőElső ... 129179219227228229230231239 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.281 - 2.290 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2281
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Vidi kari csere után meg sem állok ami egyszer létezik mindent kipróbálok Minden új játékot már csak azt várom hogy az MK9 tökéletesen fusson a gépemen nagyon jó játék az is
    "Need doctor bad..."


  2. #2282
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én végignéztem a játékot (LP) ésnekem is nagyon megtetszett. úgyhogy megvettem a Bioshock 1-2-t de az nagyon sötét brutális őrületnek tűnik. Gondoltam elölről kéne kezdeni a sorozatot ha már belevágok. Nem szeretem amikor a pálya felét nem látni mert olyan sötét és erre megy a paráztatás. a Binfinite viszont tényleg csodálatos. Inkább azt kellett volna megvennem :\ Addig is marad a Borderlands 2...
    Én nem is tudtam, amikor beszereztem az Infinite-et, hogy van BioShock 1 és 2. De tökéletesen megvoltam nélkülük, az Infinite valahogy más, tetszik, hogy így külön is simán megállta a helyét. Most le volt árazva az első és a második rész együtt, úgyhogy én is beszereztem, kíváncsi vagyok... Azt mondják, hogy a 2 nagyon jó.

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most tényleg, vagy agyamra ment az Alice? (A feje meg a nyuszifüles rakétavető totál olyan, mitn Alice)
    Alice-t nem lehet elfelejteni
    Hm, bárhol meglátom a szőke "cuki" verziót, mosolygok egyet magamban, ez az igazi Alice

  3. #2283

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem is tudtam, amikor beszereztem az Infinite-et, hogy van BioShock 1 és 2. De tökéletesen megvoltam nélkülük, az Infinite valahogy más, tetszik, hogy így külön is simán megállta a helyét. Most le volt árazva az első és a második rész együtt, úgyhogy én is beszereztem, kíváncsi vagyok... Azt mondják, hogy a 2 nagyon jó.
    Úgy rémlik az Infinite-ben megjelenik a vége fele Rapture, a hely ahol az 1-2 játszódik ha jól tudom. a víz alatti város. Meg a kezdet is hasonló a vizes tornyos dolog, de nem spoilerezek, bocsi.
    Ha lesz leárazva megveszem az Infinite-et biztosan, hátha többre jutok vele, mint az 1-el.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  4. #2284

    Alapbeállítás

    Én a TR-en kívül leginkább a FarCry 3-at nyomom mostanában. Kicsit megkésve, Augusztusban próbáltam ki, és abban a szent pillanatban elnyerte a tetszésem. Leginkább a hatalmas nyílt világ, és szinte teljes szabadságérzet, eszméletlen.
    Nektek mi a véleményetek róla?

  5. #2285
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy rémlik az Infinite-ben megjelenik a vége fele Rapture, a hely ahol az 1-2 játszódik ha jól tudom. a víz alatti város. Meg a kezdet is hasonló a vizes tornyos dolog, de nem spoilerezek, bocsi.
    Ha lesz leárazva megveszem az Infinite-et biztosan, hátha többre jutok vele, mint az 1-el.
    Igen, amikor az ending értelmezéséről néztem videót, ott elmondták ezt is. Most elkezdtem az 1-et, mindjárt az elején ott van ugyan ez a helyszín. Ez a rész viszont elég rémisztő. Én se szeretem azt, amikor vaksötét van és ezzel próbálnak ijesztgetni. Egyelőre legalább ilyen csak a legelején volt, most addig jutottam el, hogy Telekinesist kéne keresni. Hú, de nem szeretnék összefutni Little Sisterrel...
    Az Infinite szerintem sokkal jobban fog tetszeni. Már alig várom, hogy megjelenjen a Burial at Sea DLC

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a TR-en kívül leginkább a FarCry 3-at nyomom mostanában. Kicsit megkésve, Augusztusban próbáltam ki, és abban a szent pillanatban elnyerte a tetszésem. Leginkább a hatalmas nyílt világ, és szinte teljes szabadságérzet, eszméletlen.
    Nektek mi a véleményetek róla?
    Egyelőre még csak az intrón vagyok túl, eddig nagyon tetszik. Vaas-szal remélem, még jó sokszor összefutok.

  6. #2286

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, amikor az ending értelmezéséről néztem videót, ott elmondták ezt is. Most elkezdtem az 1-et, mindjárt az elején ott van ugyan ez a helyszín. Ez a rész viszont elég rémisztő. Én se szeretem azt, amikor vaksötét van és ezzel próbálnak ijesztgetni. Egyelőre legalább ilyen csak a legelején volt, most addig jutottam el, hogy Telekinesist kéne keresni. Hú, de nem szeretnék összefutni Little Sisterrel...
    Az Infinite szerintem sokkal jobban fog tetszeni. Már alig várom, hogy megjelenjen a Burial at Sea DLC
    Én csak addig játszottam hogy kinyirtam az őrült sebészt, meg az első Big Daddy-t. Az zavar leginkább, hogy biztos vagyok benne, hogy iszonyu jó a történet, csak nem a legjobb formába van csomagolva az én ízlésemnek
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  7. #2287

    Alapbeállítás

    na Mirrors edge fanok. Játszotta valaki PC-n? Mert a PhysX szétszivatja teljesen. Van aki csak kikapcsolja, de olvastam olyan megoldást is, hogy a ME mappábol egykét physx fájlt tüntessek el és akkor nema játék elavult physx cuccát használja hanem az ujabb driverét, de így meg nem indult el. Tudtok rá valami tutit?
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  8. #2288
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ismeri valaki az AmericanMcGee's Alice-t vagy az Alice.Madness Returns-t??
    Szerintem aki szereti a kicsit (nagyon) elvont dolgokat vágjon neki.
    Bár van benne néhány bug,van neki egy hangulata!
    Volenti Nihil Difficile

  9. #2289
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Áááá, imádtam őket! A Madness Returns gyönyörű, a története nagyon jó. Többször nekifutottam, hogy újra végigjátszom, de valahogy nem motivált már semmi, akkoriban még lenyűgözően nézett ki, ma már elbújhat pl. a BioShockhoz képest, az irányítás is annyira kezelhetetlennek tűnik néha, így utólag nem tudom, hogy tudtam vele anno rendesen játszani. Szóval kicsit elavult már szegény, de ettől függetlenül nagyon jó.

    Az American McGee's Alice nem semmi... Sokkal rémisztőbb, mint a Madness Returns és sokkal elvontabb és nehezebb is. A hal a vízben, az asylum, a "pókok" mind rám hozták a frászt, centipede barátomról nem is beszélve D:" Nem semmi egy játék

  10. #2290
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Igen,az irányítás kissé (khm( furcsa de attól még naggyon-naggyon szeretem.
    Volenti Nihil Difficile

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •