Oldal: 190 / 249 ElsőElső ... 90140180188189190191192200240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.891 - 1.900 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1891
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhaam egyik részben meg olyan van hogy sexelni kell leányzókkal és ott kell gomb kombinációkat nyomkodni hát ne csak ő nyomkodjon most jelentették be az új részt god of war ascension
    nem tudom melyik be van mert én se mert egyikkel se játszottam csak a cutsceeneket néztem meg a 3. meg teljes játékmenetet néztem de abba van azt hiszem de amit én néztem csak annyit láttam hogy az aphroditével akar e ...-ni de azt már nem hogy izél a játékos csak azt hogy kap élet pontot. vagy mi a szöszt. ja meg a csaj alul öltözött volt de consoridált volt a vid.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #1892
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én még nem gondolok semmit, hiszen nem lehet róla ezeken kívül semmit se tudni, és meg kell mondjam, EDDIG ez a steampunkos vagy milyen hangulat nem jön be. de majd meglátjuk.
    Spoiler!
    Én nagyon bízok benne
    Naés eddig hogy tetszik??Igaz ojan járkáló szörnyek nincsenek, csak más, de a hangulat, meg a zene, meg atörténet is nagyon el lett találva!!
    Én most elkezdtem a Trough the Portal-t nem jobb mint a White Night de az is egész jó
    "Need doctor bad..."


  3. #1893
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Akit esetleg érdekelne:
    Amennyiben rendelkezel facebook felhasználói fiókkal, és szeretnéd a két teljesen ingyenesen letölthető PlayStation mini játékot magadénak tudni, nincs más dolgod, mint erre https://www.facebook.com/playstation...23711397642076 kattintva kedvelni az oldalt. A Store-on keresztül beváltható kód két játékhoz, a Jewel Keepers: Easter Islandhez és az Urbanixhoz enged hozzáférést. A szoftverek PS3-mon, PSP-n és PS Vitán is futtathatóak.

  4. #1894
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    kipróbáltam a RE: Operation Raccoon Cityt, és teeeeeeeee, embeeeer, ezt a foooost.......
    alid hogy letöltöttem már töröltem is le, ember, hogy lehet ilyen gagyi sz@rt alkotni?
    Úúúúúúúúristen. szörnyű. mintha egy borzalmasan kivitelezett háborús fps-t látnék, aminek egy véletlen elírás miatt Resident Evil a címe. :P
    egyszerűen gusztustalan.


    de mielőtt még valaki elkezdné,, hogy maradi vagyok mert leragadtam annál, hogy a Resident Evilnek survival horrornak kell lennie, annak üzenem:
    1. leszarom, hogy a Capcom menni akar a trendekkel, a RESIDENT EVIL AZÉRT RESIDENT EVIL, MRT SURVIVAL HORRROR A MŰFAJ!!!
    2. a játék nem csak szerintem sz@r, akkorát bukott, mint állat. :P
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2012-05-08 17:39
    Anything could happen
    And it will

  5. #1895

    Alapbeállítás

    Én még nem próbáltam ki nem tudom hogy töltsem e le de nem sok jót hallok róla úgyhogy inkább nem. Az egyik ismerősömnek megvan és azt mondja hogy tele van bugokkal :S

  6. #1896
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kipróbáltam a RE: Operation Raccoon Cityt, és teeeeeeeee, embeeeer, ezt a foooost.......
    alid hogy letöltöttem már töröltem is le, ember, hogy lehet ilyen gagyi sz@rt alkotni?
    Úúúúúúúúristen. szörnyű. mintha egy borzalmasan kivitelezett háborús fps-t látnék, aminek egy véletlen elírás miatt Resident Evil a címe. :P
    egyszerűen gusztustalan.


    de mielőtt még valaki elkezdné,, hogy maradi vagyok mert leragadtam annál, hogy a Resident Evilnek survival horrornak kell lennie, annak üzenem:
    1. leszarom, hogy a Capcom menni akar a trendekkel, a RESIDENT EVIL AZÉRT RESIDENT EVIL, MRT SURVIVAL HORRROR A MŰFAJ!!!
    2. a játék nem csak szerintem sz@r, akkorát bukott, mint állat. :P
    Így igaz!!!Nem tudom elhinni, hogy a RE idáig fejlödött!!!
    Mëg mindig a 4-es a kedvenc részemXDEz olyan mint a TR-nél egyre rosszabbakat adnak ki............Már akkor inkább a 6-os Resit ki sem probálomXDHogy miért csak a grafó meg ezek a rohat lövöldözös háborus sza@rokra mennek??örök rejtély
    "Need doctor bad..."


  7. #1897
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy miért csak a grafó meg ezek a rohat lövöldözös háborus sza@rokra mennek??örök rejtély
    mert a gamer közösség legjava is ilyen igénytelenné féjlődött hogy csak a kinézetre vannak tekintéllyel. komolyan mondom mint a mai társadalom is; csak a külsőt nézik.
    áhhh, hagyjuk, felb@szom magam valahányszor rájuk gondolok.
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  8. #1898
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    De azért felháborító azt látni, hogy amiért a legjobban rajongsz azt a szemed elött rontják fatálisan el!!
    "Need doctor bad..."


  9. #1899
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azért felháborító azt látni, hogy amiért a legjobban rajongsz azt a szemed elött rontják fatálisan el!!
    az bizony.
    Anything could happen
    And it will

  10. #1900
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azért felháborító azt látni, hogy amiért a legjobban rajongsz azt a szemed elött rontják fatálisan el!!
    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert a gamer közösség legjava is ilyen igénytelenné féjlődött hogy csak a kinézetre vannak tekintéllyel. komolyan mondom mint a mai társadalom is; csak a külsőt nézik.
    áhhh, hagyjuk, felb@szom magam valahányszor rájuk gondolok.
    Spoiler!
    Hát Iza igazad van. TR régen tök jó volt, még ha nem is valami irtó szuper grafija volt, de most meg a grafira mennek, nem a történetre.... Egyedüli játék, amit még mindig nem nagyon tudnak elrontani az a Sega Sonic the hedgehog szériája. Jó nem azt mondom, hogy a Sonic 4 episode egy olyan jó lett volna, mert sz@r az irányítás, de a története zenéje megfog, és picit szaggatva legalább elfut az én ratyi gépemen is. Meg most kijön a Sonic 4 episode 2 is. Na igen, a béta amúgy fent volt steamen, letöltötték sokan, de másnap nem ment.... Na igen, megcrackelték és megy. Nekem megvan etz a béta a gépemen most, hááááttt látszik, hogy béta, textúrákat be sem tölti az első 2 pályán eddig, ott vok megakadva nagyon. Irányításon sokat finomítottak, sztem jó lesz, csak túl rövid sztem.... 4 zóna plusz a death egg 2 meg ha megvan mindkét sonic 4 steames-ben, vagy ha nincs meg a steames csak a crackelt, nemtom, vhogy így van, akkor még jár hozzá egy plusz zóna, amiben metál sonikkal vagy. De legalább még ez az egy játék az, aminél még a hangulat az élmény, a sztori megvan. Pedig már sonic is 21 éves. Régóta nyomja az ipart már a sünike, de még mindig szuperül bírja.

    Van benne valami Kacsa, hogy csak a grafikát nézik.... A játékmenet levan sz@rva.... De ahogy mondtad, a való életben is már nem a belsőt, hanem a külsőt nézik.... :S

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •