Oldal: 144 / 249 ElsőElső ... 4494134142143144145146154194244 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.431 - 1.440 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1431
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    November 25.-én WWE 12!
    Fú de sokakat érdekelhet xD

  2. #1432
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    November 2-án meg GTA V trailer!!!
    Jeeeeee!!
    Kivi vagyon nagyon ráá!!!!
    Imádom a GTA-t^^
    "Need doctor bad..."


  3. #1433
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    PetyaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA!
    Meglett a Mafia 2 is
    huhhúú... a Just Cause 2 és a Mafia 2 kettő már nagyon régóta tetszett, a JC2 az akciódússága és a hihetetlen méretű szürrealitása miatt, egyszerűen annyira szórakoztató, hogy olyan dolgokat csinálsz, mint egy szuperhős xDD nagyon elvagyok vele
    a Mafia 2 meg a története és a hangulata miatt, tátva maradt a szám, amikor először kijátszottam a demóját Isteni az a játék.

    el vagyok havazva játékkal, tudjátok az utóbbi időben már nagyon untam a videojátékozást, mert nem volt semmi új.
    NAH VÉGRE!!!!!!!
    most visszatérek a PC-hez egy időre egykoron úgyis csak PC-m volt,és igenis PCn is nagyon jó játszani

    SZERK.:
    lebencsmárkoltam a Mafia 2-őt, és kiírta, hogy "the game is running without any significant problems"
    amúgy meg C-helyezést értem el, úgy, hogy az átlagos FPS a végén 40 pár volt, kb. 42 körül.
    húha, ez tökéletes!!!!!
    Petya, te ugya A-helyezést értél el?
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-10-25 17:44
    Anything could happen
    And it will

  4. #1434

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PetyaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA!
    Meglett a Mafia 2 is
    huhhúú... a Just Cause 2 és a Mafia 2 kettő már nagyon régóta tetszett, a JC2 az akciódússága és a hihetetlen méretű szürrealitása miatt, egyszerűen annyira szórakoztató, hogy olyan dolgokat csinálsz, mint egy szuperhős xDD nagyon elvagyok vele
    a Mafia 2 meg a története és a hangulata miatt, tátva maradt a szám, amikor először kijátszottam a demóját Isteni az a játék.

    el vagyok havazva játékkal, tudjátok az utóbbi időben már nagyon untam a videojátékozást, mert nem volt semmi új.
    NAH VÉGRE!!!!!!!
    most visszatérek a PC-hez egy időre egykoron úgyis csak PC-m volt,és igenis PCn is nagyon jó játszani

    SZERK.:
    lebencsmárkoltam a Mafia 2-őt, és kiírta, hogy "the game is running without any significant problems"
    amúgy meg C-helyezést értem el, úgy, hogy az átlagos FPS a végén 40 pár volt, kb. 42 körül.
    húha, ez tökéletes!!!!!
    Petya, te ugya A-helyezést értél el?
    Hát, Én B -t értem el, bár amikor utoljára benchmarkoltam a játékkal, akkor még 2 magvas procim volt, meg XP, azóta 4 mag, Win 7, azóta lehet A-s lett. Nem tudom, majd nem nézem valamikor. De a C az elég jó.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  5. #1435
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    A Mafia 2 az tényleg nagyon jó játék, egyetlen egy súlyos hiba van, ami miatt lehúzásokat kapott: nincs FREE RIDE mód. Most komolyan. Egy olyan játékban, ahol van gyűjtenivaló, élnek a karakterek, a világ, ott nincsen FREE RIDE. Azt javaslom, ha szeretnéd gyűjteni őket, az utolsó küldetés előtt csináld meg őket.

  6. #1436
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Ting eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Mafia 2 az tényleg nagyon jó játék, egyetlen egy súlyos hiba van, ami miatt lehúzásokat kapott: nincs FREE RIDE mód. Most komolyan. Egy olyan játékban, ahol van gyűjtenivaló, élnek a karakterek, a világ, ott nincsen FREE RIDE. Azt javaslom, ha szeretnéd gyűjteni őket, az utolsó küldetés előtt csináld meg őket.
    köszi, hogy szólsz
    bár mivel nem tudom, mi az utolsó küldetés...
    most vettem egy lockpicket Giuseppe-től és már fel is törtem egy '42 Jefferson-t
    Anything could happen
    And it will

  7. #1437

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi, hogy szólsz
    bár mivel nem tudom, mi az utolsó küldetés...
    most vettem egy lockpicket Giuseppe-től és már fel is törtem egy '42 Jefferson-t
    Jóóóóó járgány. Akkor még az elején jársz a játéknak. Fúú, lesznek majd olyan fordulatok, hogy az állad leesik...
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  8. #1438

    Alapbeállítás

    Tök jó a Resident Evil Darkside Chronicles Wii emun játszok, ami egész jól megy. Most járok ott, hogy Ada eltűnt. A 2 pókicánál mentett és abbahagytam Majd holnap folytatom.

  9. #1439
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fúú, lesznek majd olyan fordulatok, hogy az állad leesik...
    jaja, és olyan drámai lesz a története, kár, hogy már minden jelentős fordulatot megnéztem, emlékszel, Henryt és a végét is privátban beszéltük meg már akkor imádtam a Mafia 2őt általános suliban meg volt egy nagyon jó barátom, az meg a Mafia 1-ről dumált neki is nagyon tetszett
    Idézet CrashHungarian98 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök jó a Resident Evil Darkside Chronicles Wii emun játszok, ami egész jól megy. Most járok ott, hogy Ada eltűnt. A 2 pókicánál mentett és abbahagytam Majd holnap folytatom.
    Húúúú, jó játékot!
    Én imádom a Darkside Chroniclest, szomszéddal olyan jót játszottunk vele
    Természetesen én mindig Leon voltam, ha lehetett a CODE: Verás résznél meg Claire voltam.
    Te ki vagy most? Leon v. Claire?
    Anything could happen
    And it will

  10. #1440
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Avatarból ítélve szerintem Calire-el van :P

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •