Oldal: 11 / 249 ElsőElső ... 9101112132161111 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #101

    Alapbeállítás

    Amúgy hétvégén kiszivárgott a Crysis 2,így a Crytek igencsak fogja a fejét,és csak remélik,hogy menni fognak az eladások.A kiszivárgott verzió egy tesztereknek szánt verzió,benne az összes pályával,elviekben multiplayer lehetőséggel is,viszont még tele buggal,Dx11 nélkül,de az egész játék ettől függetlenül végigjátszható.
    A játék megjelenése előtt demo is várható,Dx11 lehetőséggel,a játék 2011. 03. 22.-én jelenik meg,azaz Március 22.-én.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  2. #102
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy hétvégén kiszivárgott a Crysis 2,így a Crytek igencsak fogja a fejét,és csak remélik,hogy menni fognak az eladások.A kiszivárgott verzió egy tesztereknek szánt verzió,benne az összes pályával,elviekben multiplayer lehetőséggel is,viszont még tele buggal,Dx11 nélkül,de az egész játék ettől függetlenül végigjátszható.
    A játék megjelenése előtt demo is várható,Dx11 lehetőséggel,a játék 2011. 03. 22.-én jelenik meg,azaz Március 22.-én.
    Hát ez szívás de szerintem aki rajongója az úgy is megveszi majd vagy letölti és utána megveszi de még mindig ott vannak a konzolos bevétek akkor.
    De érdekes hogy a Killzone 3at is kilopták 1 héttel a megjelenés előtt mííí véletlen... xD
    Ami 40 GB O_O

  3. #103
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen,a DICE gőzerővel dolgozik,az általam rakás fosnak nyilvánított BF 3-mon,ami,megjegyzem,állítólag nem biztos hogy megjelenik konzolon.
    Azt nyilatkozták,hogy már nem foglalkoznak DirectX 9-el,és XP-vel,csakis Dx 10-11-re és Win7-re fejlesztenek. (Grafika mániás barmok) (És az okosok szerint a konzolok egy módosított Dx 9-et futtatnak,szóval a konzolok max. egy butított graf-ú verziót kapnak.) És a hülye DICE ezért nem fog jó Fps-t csinálni soha,mert rámennek a grafra,a gameplay meg egy rakás fos.Ezért győz a CoD széria,mivel nem extra grafikás,mégis kiegyensúlyozott,pörgős,izgalmas játék.
    Szóval gratula DICE!
    Pedig a B:BC nagyon jó meg a BC2 is sztem jobb mint a COD....Hivatalosan megvan erősitve hogy jön PS3, MS Win és Xbox360-ra...COD-ot elrontották, osztálytársamnál játszottam a Black Ops-szal hát nekem nem tetszik, de az igaz hogy az MW 1-2-őt nem előzheti meg semmilyen FPS sem

  4. #104
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    am Kacsa az ME2-ből már van egy demó szal lehet hogy majd kifog szivárogni
    trfan te miről beszélsz? O.O
    Anything could happen
    And it will

  5. #105

    Alapbeállítás

    Nekem meg van a BC2,de egy fos a CoD-hoz képest,míg a CoD-ban vannak Kupák,Lan kupák,addig a BC-ben csak lóf... fun szerverek vannak. De hát ez sajátos vélemény.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  6. #106
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Na akkor én meg azt mondom hogy a Medal of Honor a legjobb

  7. #107
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    trfan te miről beszélsz? O.O
    Van egy "belső használatra" készült demó és sztem csak idő kérdése hogy mikor szivárog ki

    Az új MoH se rossz, de COD:BO-nak nincs meg az a hangulata mint az MW-nek vagy a BC-nek....

  8. #108
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy "belső használatra" készült demó és sztem csak idő kérdése hogy mikor szivárog ki
    ha nagyon szűklátókörű lennék, akkor most akarnám a kiszivárgást. de úgy biztos gyengék lennének az eladások.
    Anything could happen
    And it will

  9. #109
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Milyen eladások ?! Nem adják el hanem 1x egy szép napom a neten fog megjelenni és lelehet majd tölteni...(nem hivatalosan szal olyan mint a warez majd vki ellopja)

  10. #110
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    jogos, rosszul értelmeztem a demó fogalmát
    hirtelen azt hittem, az egész játékot rakják a netre
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 11 / 249 ElsőElső ... 9101112132161111 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •