Oldal: 237 / 249 ElsőElső ... 137187227235236237238239247 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.361 - 2.370 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2361
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Assasins Creed 3 próbáljátok ki jó játék

    http://www.youtube.com/watch?v=-pUhraVG7Ow

    Bár nem mostani de nagyon tetszik
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-04-27 10:54
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #2362
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Assasins Creed 3 próbáljátok ki jó játék

    http://www.youtube.com/watch?v=-pUhraVG7Ow

    Bár nem mostani de nagyon tetszik
    Tervbe van véve...
    Viszont sokan azt mondják, hogy egyenesen pocsék

  3. #2363

    Alapbeállítás

    a 3 a legrosszabb a sorozatban. a 4 meg azt mondják jó, ha nem Ass cree-dnek játszod hanem sima kalózos játéknak
    el van rontva ez az évi egy játék, meg az egész sorozat már sajnos. pedig az elején nagyon igéretesnek indult a történet. (hozzáteszem én még csak az elsőt játszottam végig, meg láttam a másodikat is annó, meg a harmadiknak egy részét, de az nagyon nem tetszett már)
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  4. #2364
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik az AC3 meg a rev se olyan rossz játék, bár annak az irányítása nehezebb.
    Én ezt a két részével játszok.

    Az ac nek 4. részét kipróbálnám ha lenne egy erősebb processzor a gépemben akkor tudnék vele játszani. Sokaknak a Splinter Cell se tetszik de nekem igen az első része van meg a blacklist
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-04-28 10:29
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #2365

    Alapbeállítás

    legtöbb ember szerintt az AC sorozatból a 2. rész a legjobb.
    blacklisttel is játszottam, szeretem az afféle stealth/akció/3rd person stilusokat, csak idő hiányában abbamaradt. majd valamikor befejezem azt is. ajándék volt a videokártyához
    "jelenleg" egy Trine nevü kis 2D puzzle/platformer féle játékkal játszom. 3 karaktert kell váltogatni benne (ha nem többen játszátok egyszerre), iszonyú szép játék szerintem. a második része pedig még szebb és már onlie co-op is van benne. Steamen akcióban pár eurot simán megért a két játék.

    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  6. #2366
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    legtöbb ember szerintt az AC sorozatból a 2. rész a legjobb.
    Én is közéjük tartozok (bár nem játszottam mindegyikkel). Utána már valahogy csak ismétli magát a sorozat, ahogy én látom. Nincs semmi nagy durranás, amire felkapnám a fejem. Nem értem, miért nem adják meg az embereknek azokat, amikre a leginkább ácsingóznak: Egyiptom és Japán...

  7. #2367
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is közéjük tartozok (bár nem játszottam mindegyikkel). Utána már valahogy csak ismétli magát a sorozat, ahogy én látom. Nincs semmi nagy durranás, amire felkapnám a fejem. Nem értem, miért nem adják meg az embereknek azokat, amikre a leginkább ácsingóznak: Egyiptom és Japán...
    Gondolom taktikai okok miatt, kiéheztetnek minket :P
    Viszont úgy néz ki idén megadják az egyik nagyon vártat: Franciaország...

  8. #2368
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is közéjük tartozok (bár nem játszottam mindegyikkel). Utána már valahogy csak ismétli magát a sorozat, ahogy én látom. Nincs semmi nagy durranás, amire felkapnám a fejem. Nem értem, miért nem adják meg az embereknek azokat, amikre a leginkább ácsingóznak: Egyiptom és Japán...
    Csatlakozom, imádtam az AC2-t! A tetőkön ugrálni a gyönyörű Velencében ezekre a zenékre: [Sanctuary] [Night Mission] egy élmény volt. : p
    És Leonardot meg imádtam emiatt a rész miatt -> Flight Over Venice

    Itt még majdnem minden küldetést megcsináltam, az összes sírt, stb. Most nemrég fejeztem be a Brotherhoodot, ott meg már annyi mellékküldetés meg minden van, hogy inkább hagytam az egészet a francba és csak a történetre fókuszáltam. Szép volt, jó volt, Cesare-n jót nevettem, de nem volt olyan jó, mint a második rész, kicsit már untam az egészet.
    Elkezdtem a Revelationst is, egész jó, de már megint kezdem unni, és még csak a legelején vagyok. >.<

  9. #2369

    Alapbeállítás

    én sajnos már az elsőt is kezdtem unni a végére mire minden zászlót megkerestem beenne. meg a küzdelemben sem voltam jó pedig könnyüenk tartják. a 2. rész majd jobb lesz ha egyszer elkezdem
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  10. #2370
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ha már AC, akkor egyedül a 3-mal játszottam, de egyszerűen meguntam és több helyen már totál belezavarodtam a történetbe. Tetszeni tetszett, a mellékküldetések is jók, de nem estem tőle hanyatt. Viszont pár helyen a hideg futkorászott rajtam, olyan jó átvezetők voltak, mint pl. ez itt.
    Viszont ha AC2 soundtrack, akkor ezt a két számot egyszerűen imádom: Venice Rooftops, Ezio's Family.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •