Oldal: 192 / 249 ElsőElső ... 92142182190191192193194202242 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.911 - 1.920 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1911
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal a mini pro hardverileg majdnem egy szinten van az X8 -al (ami Nekem van), (aztán lehet tévedek abban hogy egy szinten van), mondjuk nem tudom mi egy ilyen Sonic igénye, de általában ami a Te telódra hardverileg nem jó, az nem lesz látható Neked Market -en (Play -en) sem.
    Amúgy van benne valami, hogy hardverileg egyforma a két telefon. Alig különbözik, esetleg képernyőméret, mert a mini pro képernyője az az x8-asnak az egyharmad képernyőjével kisebb. Az x8-nak nincs qwerty-je meg nem érintősek az alsó gombjai, de egyébként ugyan az a kettő. Viszont a lényeg, ami lényeg az, hogy adrano-s a két telefon, tehát ha egy sd-datás játékot szedel le, pedig a többség az, akkor adrano datát kell hozzá szerezni. A Sonic 4-hez nekem adreno data kellett, mert csak az támogatja a kisképernyős módot, aztán most fut, már a Lost Labirinth Zone-nál vagyok és egy Chaos Emeraldom van... Rövid, de jó game, imádom.

  2. #1912
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    halljátok, a Resi4 és a Code: Vera után át kéne portolni a REmaket és a RE Zerot is mind X360-ra, mind PS3-ra. ollllyan fain lenne.
    sőt, PC-re is kellenének, hogy ne emuval kelljen őket játszani.
    Anything could happen
    And it will

  3. #1913

    Alapbeállítás

    Én a Code Verát kipróbálnám amúgy már játszottam vele csak nem túl sokat xD Meg PS1 emun megvan a Resi 2 amit még else indítottam azt is el kell kezdjem 1x. Meg Resi 5öt is kéne folytassam

  4. #1914
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    halljátok, a Resi4 és a Code: Vera után át kéne portolni a REmaket és a RE Zerot is mind X360-ra, mind PS3-ra. ollllyan fain lenne.
    sőt, PC-re is kellenének, hogy ne emuval kelljen őket játszani.
    Resi4 nagyon jo Xbox-on... imadom...

  5. #1915

    Alapbeállítás

    Én a Code Verát venném meg XBoxra. Véletlenül borítós változat nem lesz? Mert akkor venném meg.

  6. #1916
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Csak én voltam ilyen, aki a Code Verát már rögtön az elején abbahagyta a temetőnél? Megérné tovább játszani? Mert már ott a kamera kikészített.

  7. #1917

    Alapbeállítás

    Resi 2be most bele néztem de nem tom hogyan kell Claire-el menni végig kell vigyem Leonnal? Á a kameranézet nagyon zavar. Lehet hogy nem is játszok vele, valahogy nem jön be nekem. :/
    Utoljára módosítva: CrashHungarian98 által : 2012-05-20 19:24

  8. #1918

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy van benne valami, hogy hardverileg egyforma a két telefon. Alig különbözik, esetleg képernyőméret, mert a mini pro képernyője az az x8-asnak az egyharmad képernyőjével kisebb. Az x8-nak nincs qwerty-je meg nem érintősek az alsó gombjai, de egyébként ugyan az a kettő. Viszont a lényeg, ami lényeg az, hogy adrano-s a két telefon, tehát ha egy sd-datás játékot szedel le, pedig a többség az, akkor adrano datát kell hozzá szerezni. A Sonic 4-hez nekem adreno data kellett, mert csak az támogatja a kisképernyős módot, aztán most fut, már a Lost Labirinth Zone-nál vagyok és egy Chaos Emeraldom van... Rövid, de jó game, imádom.
    A lényeg, hogy megy
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  9. #1919
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak én voltam ilyen, aki a Code Verát már rögtön az elején abbahagyta a temetőnél? Megérné tovább játszani? Mert már ott a kamera kikészített.
    és csak én vagyok ilyen bátor aki végig tudta vinni a Resi2-őt?
    jaaajjj Roli, próbáld már meg az Amnesiát, és vedd fel videóra a reakciódat. sztem kész lenne a mikrofonod a sikítások után.
    Anything could happen
    And it will

  10. #1920
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Neki ugrok majd a Rayman 2 Revolutions után megint, csak ne lennének azok a fixált kamerák annyira fixáltak

    Ez úgyis témába vág, a csajszi reakcióit figyeljétek a pókok láttán LOL


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •