Oldal: 41 / 249 ElsőElső ... 3139404142435191141 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #401
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Cindy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig a trailere jó volt
    A trailer nem a játékot képezi, az nem lessz benne ami trailerben

  2. #402
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Hát ja egy kicsit nagyon világos de hát sunshine beach minden XD
    Killzone 3 is nagyon világos képek alapján pedig pont ha sötétebb lenne akkor olyan lenne mintha jobb grafja lenne sötét ápol és eltakar

  3. #403
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula!
    Én az FF 12-őt nyomom, ha van időm blogszerkesztés mellett.
    Én jelenleg Hydro-nál akadtam el,jelenleg Fran nálam 59-es szinten van,a csávó karakterei meg jóval alacsonyabb szinten vannak,ezért nem értem miért nem tudom legyőzni. A fegyvereimnél sem láttam jelenleg jobbakat. Talán be kéne lőnöm a gambit system-et,de nem nagyon szeretem,meg babrálni sem volt még hozzá sok kedvem.
    hát Petya, én úgy győztem le Barthandelust (azaz Galenth Dysleyt), hogy közbe intenzíven az anyját szidtam xDDD komolyan! (mentalitásomat azért nem ez jellemzi )
    amikor legyőztem, akkor meg: ez azzz! Ennyi vagy, de rohadék! (két kezemmel mutogattam neki) mondom: oké, most kiélvezted magad, most szépen takarodj a *******, ennyi vaaagy....
    .
    apropó, Final Fantasy 13: már csak az Oerba dia Vanille nevű szereplő Eidolonja (egyfajta segédje) van hátra, és az összes Eidolon meglesz
    most vagyok Gran Pulse-on, Vanille és Fang szülőhelyén. hát... teljes mértékben egyetértek velük: Pulse egy borzalmas, veszélyes hely, ahol az ember csak magára van utalva (kivéve ha vannak társai, természetesen), de egyben gyönyörű, csodaszép, és legalább annyi jó tulajdonsága van, ahűny rossz. én azonban első látásra beleszerettem, a buja növénytakarója, a változatos növény- és állatvilága.... khm. ellenségvilága egyszerűen elbűvölő.
    egyfajta földi paradicsom - és egyben pokol.
    itt egy kép Gran Pulse-ről:

    az a bolygó a háttérben a maradék szereplő szülőhelye: Cocoon-nak hívják.
    hát nem gyönyörű?
    Anything could happen
    And it will

  4. #404
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Operation Flashpoint: Red River....bamulatos grafix O_O

  5. #405
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Nekem átlagosnak tűnik :s láttunk már mi ennél szebb fps-t is

  6. #406
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Question Érdeklődés

    Megint szeretnék kérdezni, mint már egyszer tettem.
    A TRF-en láttam hasonlót, az ihletett meg, hogy feltegyem saját kérdéseimet ezzel kapcsolatban.
    Szóval a játékok állapotkijelzőjéről lenne szó (HUD). Szerintetek hogyan fest az ideális HUD?

    Súgás:
    Spoiler!


    Ezen belül még: Az életerő kijelzése milyen legyen? Klasszikus, egyszerű csík, vagy valami többrétegűre vágytok? Színek, egységek...? Szóval ami csak eszetekbe jut.

  7. #407
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Fuu ezen még sosem gondolkoztam, de attól függ milyen játékról beszélünk pl:
    Verseny autós játéknál szerintem csak az alapkel tehát térkép,menyivel megyek,és az idő, természetesen ha arcade verseny akkor az hogy milyen képességem van ez autó alján, utóbbit kivéve mindet elrejthetem.
    RPGről nem tárgyalok mert oda sok mindent kiírnak és abban a műfajban elengedhetetlen
    FPSben semmi ne legyen a térképen és lőszeren kívül úgy gondolom mivel nem élet csíkosak az fpsek hanem vissza megy az "életerőm" az eredetire.Többi csak zavarna ha jönne az ellenség oldalról valami meg pont bezavarna..

    TPS érdekes felvetés mert míg a Tomb Raiderben szerintem kellenek az életcsíkos és miegymás megoldások addig a Dead Spaceben pont az is a jó hogy bele élem magam az egészbe hogy nincs a képernyő bal, jobb, lenti, fenti oldalán semmi (csak lőszer mutató a fegyvernél és a hátamon az élet csík), Unchartednél sincs több mint a fegyver és töltény meg persze mikor eltalálnak képernyő széle "véres" lesz.
    Tehát unchartedes megoldást választanám ebben az esetben.
    -hack and slash játékoknál természetesen felül balra életcsík lent fegyver/varázslat választó, egy számoló és ölés közben számlálás.

  8. #408
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Nekem a TR HUDja az ideális
    Egyszerű életcsik mikor előhúzod a pisztolyt vagy meglőnek....
    A töltény is csak akkor legyen jelen ha előhúzom a pisztolyt....
    Nekem a TRA-s HUD a legjobb fent balra életcsik lent jobbra pisztoly/töltények....
    Az is jó ha vmely módon jelzi ha leesik az életszintem pl.szivdobogás, vér stb.
    Meg azt is szeretem ha az ellenfél életcsikját is mutatja (Dragon Age II, Xena stb.)
    Sand-boxos játékoknál mindenképpen legyen állandó térkép (GTAIV, MaffiaII)....
    Verseny autós játékoknál mindig irja, hogy mennyivel megyek, mutassa a nitrót, térképet...

  9. #409
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    én nekem az a lényeg hogy legyen térkép hogy lássam hogy hol vagyok
    a kocsis játékokban jo például nekem a NFS hot persuit-os kijelzö
    az egész TR HUD-ja nekem megfelel
    a Resi5 és 4 HUD-ja sem rossz inkább az 5-öst szeretem abbol a szempontból hogy lehet térképet nézni miközben játszasz de az a baj hogy az inventory is játék közben megy és bármikor meg tud támadni az ellenség
    több mondanivalom nincs

  10. #410
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a TR HUDja az ideális
    teljesen ugyanez nálam is. látsszon elég dolog, DE csak akkor, amikor ÉÉÉÉN akarom: utálom, ha a szép grafika és a kalandok közepette nem gyönyörkedhetek a tájban, mert bezavar egy csík.
    szóval: látsszon minden (a lehető legtöbb: inventory, lőszer, életerő, autóknál sebesség, visszapillantó, nitró, stb.) DE csak gombnyomásra!!! és ha megnyomtam a gombot, akkor is takarodjon onnan kb. 3-4 másodperc múlva.
    a Kacsa igényei ezek
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    RESIDENT EVIL 5: inventory is játék közben megy és bármikor meg tud támadni az ellenség
    igen tudom, ez nem sem tetszik a Resi5-ben....
    ..
    ..

    OMG új kedvencem a PORTAL naggggyon tetszik, az első résszel játszok, és most derült ki, hogy ez a rib'nc GLaDOS átcseszett, de nagyon
    egy tüzes verembe akart dobni O___O
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-04-12 19:20
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 41 / 249 ElsőElső ... 3139404142435191141 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •