Oldal: 39 / 249 ElsőElső ... 2937383940414989139 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #381

    Alapbeállítás

    Jól van na,nem figyeltem. Álmos vagyok,minden bajom van,nem tudtam visszanézni hogy linkelve volt-e vagy sem.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  2. #382
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Xbox 360 tulajok, figyelem figyelem!!!
    Ma elkezdtem játszani az Alan Wake-t ésss borzalmasan jó játék nagyon tetszik, aki rendelkezik egy Xbox360-al az mindenképpen próbája ki.




  3. #383
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    én rendelkezem Xbox 360-nal, és tudom is, hogy valami IRTÓÓÓZATOSAN klassz, de én nem akarom beszerezni.
    most inkább a Resi5 jöhetne.
    Anything could happen
    And it will

  4. #384
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    haha!!!XD kiprobáltam a Resi5-öt és bevallom nagyon teccik
    csak még a kamerát kel megszokjam és hogy Sheva is velem van de amugy t*k joo!!!!
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2011-04-08 20:21
    "Need doctor bad..."


  5. #385
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    a Final Fantasy 13. na AZ tényleg jó játék.
    és k'rva hosszú. most komolyan. hihetetlen hosszú.
    13 Chapterje van. (és tudtommal ennél sokkal hosszabb játékok is vannak...ÚÚÚÚristen, ehhez képest a Legend egy akkora szutymarék)
    és én a 9. chapter vége felé 26 (!!!!) óránál tartotttam.
    csak újrakezdtem, mert elakadtam Barthandelusnál.
    és most a 7. Chapternél tartok, de már most erősebb (több képességem, és 8-as szintű fegyó helyett 16-os van) vagyok, mint régen a 9. chapterben, szóval úgy gondolom, most már menni fog Barthandelus a Palameciá-n.
    JA! és nagyon szép története is van. tele van barátsággal, árulással, érzelmekkel.
    és a karakterek is felettébb színesek, érdekesek, érezhető rajtuk, hogy embertek: sokszor hibáznak, és van (azaz volt), hogy nem ismerték be a hibáikat. na meg persze abból is adódnak kellemetlenségek, hogy nem egyformák (főleg Lightning és Snow, bár mostanra mág megbarátkoztak)
    az én kedvenc karakterem belőle Hope, bár amióta Light bocsánatot kért tőle (miért kért tőle bocsit? hm...) ő is nagyon tetszik.
    Hope:http://i54.tinypic.com/vy78ea.jpg
    Lightning:http://i55.tinypic.com/2n6hkbs.jpg
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-04-08 22:00
    Anything could happen
    And it will

  6. #386
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Hope, Snow, Lighting xD olyan hülye neveik vannak de télleg naon jó játék
    Nekem Snow a fav meg Light....

  7. #387
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Hope Estheim, Snow Villiers.... és Lightning neve ismeretlen, csak a vezetékneve Farron. (asszem valahol olvastam, hogy Claire az igazi neve...) sztem a legfurább neve Oerba dia Vanille-nak és Oerba yun Fang-nak van xDDDD
    azért lett Lightning (Villám), mert gyorsan jön, és nagyon erős. nem tud védeni, csak elpusztítani. (az ő szavaival élve)
    ezt a nem-tud-védeni dolgot most megcáfolom, hiszen tud gyógyítani is képes a harcokban (Medic Role).
    igaz, csak alig, mivel én a Commando Role-t fejlesztem nála, azért mégiscsak tud
    TRFAN?! TE IS GAMELTÉL VELE?!
    én most perpillanat az Estheim rezidencián vagyok.
    (de voltam már Barthandelusnál is)
    tök kíváncsi vagyok Gran Pulse-re, már nagyon láwolnám, ha Chocobókat lovagolhatnák.ű
    Anything could happen
    And it will

  8. #388
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    A hétvégém kőkemény Aliens vs. Predatorozásból és Bayonettázásból fog telleni.

  9. #389
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a Final Fantasy 13. na AZ tényleg jó játék.
    és k'rva hosszú. most komolyan. hihetetlen hosszú.
    13 Chapterje van. (és tudtommal ennél sokkal hosszabb játékok is vannak...ÚÚÚÚristen, ehhez képest a Legend egy akkora szutymarék)
    és én a 9. chapter vége felé 26 (!!!!) óránál tartotttam.
    csak újrakezdtem, mert elakadtam Barthandelusnál.
    és most a 7. Chapternél tartok, de már most erősebb (több képességem, és 8-as szintű fegyó helyett 16-os van) vagyok, mint régen a 9. chapterben, szóval úgy gondolom, most már menni fog Barthandelus a Palameciá-n.
    JA! és nagyon szép története is van. tele van barátsággal, árulással, érzelmekkel.
    és a karakterek is felettébb színesek, érdekesek, érezhető rajtuk, hogy embertek: sokszor hibáznak, és van (azaz volt), hogy nem ismerték be a hibáikat. na meg persze abból is adódnak kellemetlenségek, hogy nem egyformák (főleg Lightning és Snow, bár mostanra mág megbarátkoztak)
    az én kedvenc karakterem belőle Hope, bár amióta Light bocsánatot kért tőle (miért kért tőle bocsit? hm...) ő is nagyon tetszik.
    Hope:http://i54.tinypic.com/vy78ea.jpg
    Lightning:http://i55.tinypic.com/2n6hkbs.jpg
    Legalább neked tetszett Kacsa Számomra a harc rendszere 1 csalódás volt... De a története tényleg jó volt hossza meg... FF 10 is nekem vagy 60 órába telett hogy kivigyem és nem csináltam benne semmi mellék küldit.. a 8 meg vagy 98 óra (akárki akármit mond annak volt a legjobb story-ja a 10 után )
    Én reménykedtem hogy a készítők kiengesztelésül a végén adnak 1 kis bonus gémet ahol kilehet nyírni Hope-t a legkülönbözőbb módszerekkel mert engem ki****attul irritált az a gyerek ..
    Nekem kedvenceim kb... mindenki kivéve Hope

  10. #390
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    miért nem szereted Hope-ot? nem tett semmit szegény pára...
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 39 / 249 ElsőElső ... 2937383940414989139 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •