Oldal: 195 / 249 ElsőElső ... 95145185193194195196197205245 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.941 - 1.950 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1941
    Professzor Gegooo logója
    Csatlakozott
    12-05-29
    Hely
    Magyarország
    Üzenetek
    145

    Alapbeállítás

    Szia!
    Jobb klikk futtatás rendszergazdaként?
    Eeeegen nem azt már próbáltam,de nem engedi így se még a jobb klikk tulajdonságok beállításnál is áttálítottam,de nem nyitja meg

  2. #1942

    Alapbeállítás

    Idézet Gegooo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eeeegen nem azt már próbáltam,de nem engedi így se még a jobb klikk tulajdonságok beállításnál is áttálítottam,de nem nyitja meg
    Esetleg kompatibilitás modosítás? Ez is jobb klikk tulajdonságoknál van. bár az nem ilyen hibaüzenetet irna szerintem. de a windows néha megérthetetlen. Van ami nekem xp módban megy csak.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  3. #1943
    Professzor Gegooo logója
    Csatlakozott
    12-05-29
    Hely
    Magyarország
    Üzenetek
    145

    Alapbeállítás

    Nem tudom talán úgy engedi még nem próbáltam köszi

  4. #1944

    Alapbeállítás

    Ejj ejj, hát a rendszer telepítésekor kell valamit állítgatni, hogy rendszergazda legyél, de ahhoz újra kéne telepíteni a gépet, szóval ezt az opciót hagyjuk is.
    Menj a vezérlőpult/felhasználói fiokok opcióra, és katt a "Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása" -ra. Ott húzd le a második, vagy az utolsó "kötőjelre" a csúszkát, és próbi úgy, hátha.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  5. #1945
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Aki Anéziás ajnánlom a Tenebris Lake-et kijátszásra, épp most kaptam szívgörcsöt töllexD
    És eléggé jó a játékA hangok is passzolnak szörnyeket is söt még a zenéket is kicserélték másra, aszittem, h leesek a székröl amikor megláttam azt a szörnyetX(
    "Need doctor bad..."


  6. #1946
    Professzor Gegooo logója
    Csatlakozott
    12-05-29
    Hely
    Magyarország
    Üzenetek
    145

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Menj a vezérlőpult/felhasználói fiokok opcióra, és katt a "Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása" -ra. Ott húzd le a második, vagy az utolsó "kötőjelre" a csúszkát, és próbi úgy, hátha.
    Megcsináltam nem engedi azt írja ki hogy:

    The drivers require installation (with an administrator account )Do you want to proceed now?Igen /Nem
    Aztán ezt:Ha rámegyek az igenre:Unable to proceed (error1275)

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg kompatibilitás modosítás? Ez is jobb klikk tulajdonságoknál van. bár az nem ilyen hibaüzenetet irna szerintem. de a windows néha megérthetetlen. Van ami nekem xp módban megy csak.
    Kipróbáltam nem vált be! Azért köszi

    Mod: legközelebb egy üzenetbe írd, ne kettőbe!

  7. #1947
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki Anéziás ajnánlom a Tenebris Lake-et kijátszásra, épp most kaptam szívgörcsöt töllexD
    És eléggé jó a játékA hangok is passzolnak szörnyeket is söt még a zenéket is kicserélték másra, aszittem, h leesek a székröl amikor megláttam azt a szörnyetX(
    Hmm, én nem játszok az Amnéziával (épp azért, mert nem akarok infarktust kapni), de nézni elég vicces. Ismered PewDiePie videóit? Ő szokott Amnéziás Let's Play videókat feltölteni, lehet, hogy tetszene, itt egy részlet.
    A Tenebris Lake-et is elkezdte már, meg még egy másikat, amit korábban említettél (azt hiszem, ez volt az, de nem vagyok benne biztos).

    --
    Kb. egy hónapja kezdtem el játszani az Uncharteddel, annyiszor hallottam már, mennyire hasonlít a TR-re, ki kellett próbáljam. És nagyon bejön! A manuális célzással még mindig küszködök, az első játék vége felé vagyok már, de enyhén beijedtem a hajóroncson a zombiktól... Úgyhogy már vagy két hete a generátoros teremben vagyok. Amikor elkap valamelyik, sehogy se tudok kiszabadulni, kezdhetem elölről az egészet. Aki játszott már vele, tudna adni egy-két tippet? Ilyenkor idegesítő, hogy futás meg ugrálás közbe nem nagyon lehet lőni, shotgunnal többre mennék. :/

  8. #1948
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    IsmeremxD
    Nézni vicces, de amikor látod, h hirtelen kinyílik az ajtó és szembeszöki 1 szörny, ami proofer volt, na az már rohattúl ilyesztöxD
    Én szeretem az ilyen horror v ilyedös félelmetes játékokat, legalább sikerélményel messz ha végigvittem
    Én is ki kéne probáljam ez az Unchatedet
    "Need doctor bad..."


  9. #1949
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A manuális célzással még mindig küszködök, az első játék vége felé vagyok már, de enyhén beijedtem a hajóroncson a zombiktól... Úgyhogy már vagy két hete a generátoros teremben vagyok. Amikor elkap valamelyik, sehogy se tudok kiszabadulni, kezdhetem elölről az egészet. Aki játszott már vele, tudna adni egy-két tippet? Ilyenkor idegesítő, hogy futás meg ugrálás közbe nem nagyon lehet lőni, shotgunnal többre mennék. :/
    A következő trükköm mindig bejött, remélem Neked is befog! Szóval, kapsz egy erősebb gépfegyverhez ott sok-sok lőszert. Nem emlékszek pontosan a nevére, mert már nincs meg a játék. A lényeg, hogy mindig fuss körbe és körbe a középső oszlop körül és közben lődd le a sápadtarcúakat! Tehát futás, aztán R1 (ha jól emlékszel), közben ahogy futsz úgy még nagyjából célba is talál és így nem kell megállni egy pillanatra sem. Így egyszer sem kapnak el! Aztán figyeld közben az ajtót, amint kinyílt, futás ki

  10. #1950

    Alapbeállítás

    Idézet Gegooo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megcsináltam nem engedi azt írja ki hogy:

    The drivers require installation (with an administrator account )Do you want to proceed now?Igen /Nem
    Aztán ezt:Ha rámegyek az igenre:Unable to proceed (error1275)
    A csúszkát nem engedi lehúzni?

    Ezt nem a problémához, hanem csak úgy: E3 konferencia menetrend
    Utoljára módosítva: Petya a Lara Fan által : 2012-06-04 08:57
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •