Oldal: 191 / 249 ElsőElső ... 91141181189190191192193201241 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.901 - 1.910 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1901
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Amerikai piacra szánták ott meg főként csak a bugyuta cod megy...

  2. #1902
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amerikai piacra szánták ott meg főként csak a bugyuta cod megy...
    fúú te, a cod
    x'DDD amúgy sokan írták, hogy egy olcsó RE és COD keverék.
    Anything could happen
    And it will

  3. #1903
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Thumbs up

    AC 3
    Spoiler!

    Nem mutatnak olyan sokat, de akkor is mmmMMMmmmMMM...

    Az állatokat mondjuk sokallom, bár ez már az én bajom.

  4. #1904

    Alapbeállítás



    Tegnap letöltöttem a demo -t Steam -ről, és csináltam is egy gameplay -t. Jó játék, tetszik, és örülök hogy meglátogatta a játék a PC -t is, sajnos Én csak a legeslegelső Ridge Racer -rel tudtam/tudok játszani. Kicsit azért még sokallom érte a 10K -t, de amint lejjebb megy, szerintem vétel lesz.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  5. #1905
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Wáááááá.... Hogy rohadna meg a sega! B@sznak kiadni a sonic 4 episode 1-et és 2-t sony xperia mini pro-ra... Felmegyek Play áruházra gépen, erre mit ír ki mindkét alkalmazásnál??? Nem kompatibilis a telómmal... Hogy rohadnának meg!

  6. #1906

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wáááááá.... Hogy rohadna meg a sega! B@sznak kiadni a sonic 4 episode 1-et és 2-t sony xperia mini pro-ra... Felmegyek Play áruházra gépen, erre mit ír ki mindkét alkalmazásnál??? Nem kompatibilis a telómmal... Hogy rohadnának meg!
    Ez azért van általában, mert a telód hardvere nem elég a játéknak, így megelőzik azt, hogy letöltsd, telepítsd, aztán szétakadozzon, esetleg lefagyjon a telód
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  7. #1907
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azért van általában, mert a telód hardvere nem elég a játéknak, így megelőzik azt, hogy letöltsd, telepítsd, aztán szétakadozzon, esetleg lefagyjon a telód
    Bocsi Petya, de a telefonomon semmi nem szaggat, nézz nyugodtan egy tesztet róla. Viszont rájöttem, hogy mi a baj. A marketen ami van, az nagy felbontású telókra van, viszont van egy hvgás kiadás, ami kisképernyős telókhoz való. De ezt csak egyféle módon lehet megszerezni. Warezolással.... Pedig inkább fizetnék érte. Mégha az episode 1 az egy ezres is, az episode 2-t még hvgásban nem találtam, de az meg 2000 forint... Viszont ha megtudom szetrezni a hvgásat és megy, akkor nem lesz baj. Egyszer megvolt a nagyképernyős változat és az hót fehér volt, zene volt, minden működött, csak minden fehér volt... :S Hátha most menne, direkt úgy kerestem rá, hogy sony xperia mini prora legyen. Olyan jó lenne kijátszani telón, mert a gépen szaggat rohadtul...

  8. #1908
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Tegnap letöltöttem a demo -t Steam -ről, és csináltam is egy gameplay -t. Jó játék, tetszik, és örülök hogy meglátogatta a játék a PC -t is, sajnos Én csak a legeslegelső Ridge Racer -rel tudtam/tudok játszani. Kicsit azért még sokallom érte a 10K -t, de amint lejjebb megy, szerintem vétel lesz.
    Én is kipróbáltam valamelyik nap a demóját, tényleg elég jó játék, pedig én annyira nem kedvelem ezeket az autós játékokat. (vannak jók, pl. a Need For Speed, de egy van ami nálam mindent ver: a Split/Second.) Annak meg főleg örültem, hogy benne van Skrillextől a Kill Everybody.

  9. #1909
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Na, működik a Sonic 4 Episode I a telómon! Olyan jó, csak rövid... De nagyon bejön, csak a második epizód jöjjön ki adreno datával, megveszem, vagy leszedem. Mondjuk ha megveszem az alkalmazást, akkor ha a datát letöltöm hozzá anetről, az nem bűn. Tehát megveszem és adreno datát szedek hozzá, mert anélkül nem megy.... Mivelhogy a sony xperia mini pro kisképernyős és ahhoz a kisképernyős data kell... Szerintem nyugodtan próbáljátok ki mindkét epizódot, mert szuper jók.

  10. #1910

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Petya, de a telefonomon semmi nem szaggat, nézz nyugodtan egy tesztet róla. Viszont rájöttem, hogy mi a baj. A marketen ami van, az nagy felbontású telókra van, viszont van egy hvgás kiadás, ami kisképernyős telókhoz való. De ezt csak egyféle módon lehet megszerezni. Warezolással.... Pedig inkább fizetnék érte. Mégha az episode 1 az egy ezres is, az episode 2-t még hvgásban nem találtam, de az meg 2000 forint... Viszont ha megtudom szetrezni a hvgásat és megy, akkor nem lesz baj. Egyszer megvolt a nagyképernyős változat és az hót fehér volt, zene volt, minden működött, csak minden fehér volt... :S Hátha most menne, direkt úgy kerestem rá, hogy sony xperia mini prora legyen. Olyan jó lenne kijátszani telón, mert a gépen szaggat rohadtul...
    Tudtommal a mini pro hardverileg majdnem egy szinten van az X8 -al (ami Nekem van), (aztán lehet tévedek abban hogy egy szinten van), mondjuk nem tudom mi egy ilyen Sonic igénye, de általában ami a Te telódra hardverileg nem jó, az nem lesz látható Neked Market -en (Play -en) sem.

    Idézet Ting eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is kipróbáltam valamelyik nap a demóját, tényleg elég jó játék, pedig én annyira nem kedvelem ezeket az autós játékokat. (vannak jók, pl. a Need For Speed, de egy van ami nálam mindent ver: a Split/Second.) Annak meg főleg örültem, hogy benne van Skrillextől a Kill Everybody.
    Én imádtam kicsi koromban a Ridge Racer 1 -et, és a mai napig is imádom, nemrég pörgettem ki megint, nosztalgiaképp, csak kár, hogy igen rövid. (1 óra alatt kipörgetem, de tényleg). Aztán a többi részével nem volt alkalmam soha játszani, és amikor láttam, hogy jön PC -re az új rész, akkor nagyon megörültem, és a demo alapján tetszik Nekem is nagyon. Nem szeretem a Skrillex -et, csak úgy nem is hallgatnűm, de a játékban való vezetéshez nagyon jó, hangulatos.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •