Oldal: 180 / 249 ElsőElső ... 80130170178179180181182190230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.791 - 1.800 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1791
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régen tudtak játékot csinálni, most mért nem?.
    Azért kedves elvtársam, mert ezek csak a látványosságra, meg az élethüségre mennek!!Ja és fölleg arra, hogy a rajongóknak bejöjjön, ezért minden 1-es játékból, ami népszerü volt eddig lopnak 1 kicsit és belepasírozzák, hogy úigy tünjön, hogy az most saját müvük, de nem az!!Nah pont ez van a REsi 6-nál is!
    A 4-es rész meg mijen jó már, megunthatatlan♥Most meg??:/Már az 5-ös 1 nagy bukás, nehogymár a 6-os ne lenne az.....
    Pont mint a TR-nél az undi bukott, kitudja, hogy most az új TR-böl mit hoznak ki??
    Már a CRystal-ban sem tudok teljes mértékben megbízni, mert már 1 csomót buktak, föleg amióta ök csinalják a TR sorozatokat már kezdett unalmassá válni........
    Én pl a mostani játékokban csak nagyrész tudok csalódni, föleg azokban, amelyek csak a grafóra mennek nagyon rá, semmi másra..........
    Én szeretem a TR-t nem úgy mint régen az igaz.....de szeretem, és most csak reménykedni tudok és is.......
    "Need doctor bad..."


  2. #1792
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jazz Jackrabbit 2-vel játszottam sokat. Osztott képernyős coop tesómmal/osztálytárssal, HELL YEA!
    Én is nagyon sokat játszottam rajta, szerettem. A jazz 1-hez meg tudok xp vista win7 dosboxos változatot. Nekem úgy simán ha elindítom főmenü jó meg minden, elkezdek játszani 3 jazz meg 3 fa 3 teknős, mindenből három van... De dosbox-szal tökéletes, imádom még mindig. Viszont a 3. része az egy pre-alpha 3 pályás vacak lett, amit azóta sem csinálnak, már jöhetne 4. rész, várnám. Új játékok tényleg csak a grafikára mennek, nem a többire.... A régi játékok az igaziak, ajánlom mindenkinek a figyelmébe a régieket. Attól, hogy régiek, nem szabad elhanyagolnunk őket, mert igenis jók, ráadásul többet érnek, mint egy vacak új generációs 2012-es játék!!!!!!!!!!!!!!!! Csak ennyit akartam mondani erről az egész "jó a next gen" kifejezésről meg tévhitről!

  3. #1793
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Hát ez igaz, a játék világban ma már minden egy kicsit kiábrándító.
    Jelenlegi aláírás képed

  4. #1794

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en ugy tom ugy van PS emu androidra és h lehet jatszani PS1 jatekokat vele... nem tom hol volt mar, nem is probaltam de holnap rakeresek es felrakom
    áhá, akkor jól hallottam róla Én kivi lennék rá, egy linket megköszönnék (akár priviben is)
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  5. #1795
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    áhá, akkor jól hallottam róla Én kivi lennék rá, egy linket megköszönnék (akár priviben is)
    Nos letöltöttem az emut és működik meg minden, csak erős teló kell hozzá hogy elbirja a játékot, felraktam a TR2-őt de a telóm (Xperia X8) ujraindult tőle.
    A progit innen töltheted le, itt pedig egy kis útbaigazitást kapsz a játék feltelepitéséről. (<---- Angol tudást igényel)

  6. #1796

  7. #1797
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ti ismeritek ezt az I AM Alive c. játékot?

    Én letöltöttem demóját Xboxra (mivel cak arra van, illetve a tavasz folyamán még PS3-ra)
    Egyszerű kis Arcade játék, de sztem nagyon izgi.

    Spoiler!

    Van benne peremen mászkálás (elég sok), nah, ez a gyengepontom. Inenntől eleve le vagyok fegyverezve.
    Tetszik a hangulat, tetszik a története, pont az a jó benne, hogy nem lehet olyan sokat tudni. Bár én már hozzászoktam, persze. Aki ilyen mennyiségben nézi a Fringe-t, ami egy sci-fi dráma sorozat, az már hozzászokott, hogy nem sokat tud az elején a sztoriról.
    Egy metropoliszban játszódik, ahol rengeteg helyen, az utcaszinten mérges por van. (De persze nem midnenhol. Vannak ARÁNYLAG tiszta utcák, de tulajdonképpen az egész városi levegő borzasztóan szennyezett)
    Azt ugye mondanom sem kell, hogy romokban van minden.
    Az utánpótlások rendkívül csekélyek, a fegyverek lőszereinek minden egyes molekuláját ki kell használnunk. Na, túlzok, persze :P

    A revieweket azonban NEM értem.
    Általánosságban jókat kapott, pedig nem is annyira jó.
    Spoiler!


    A negatív kritikák, amikkel egyetértek:
    - az animációk valóban rosszak. Még a Hydrophobia animációinál is rosszabbak :P (Igen Robbie, rosszabbak. )
    - a színek... az oké, hogy olyan hangulatot akartak teremteni, de könyörgöm, szó szerint bántotta a szemem 1 óra játék után. (Olyan túl szürkés, olyan zöldes, olyan... sz@r!)
    - a grafika. Bezony, ezt tőlem halljátok. De sajnos el kell ismerni, a textúrák kicsi méretűek és a fény-árnyék effektek is vackok.
    - na és itt van még valami. Sokszor elmondja nekünk a játék, hogy legyünk takarékosak, molekula-szinten. (Mint ahogy az előbb is elmondtam. Minden gramm tárggyal takarékosnak kell lennünk) De itt jön a bibi. A játék egy ún. STAMINA-rendszert használ, azaz ha futsz, ha mászol, megy lefelé az erőd. (TR:AOD módon. ) És az életerő is persze lemegy, ha megsebeszülsz. Jé, nemmondod, Kacsa?

    De itt jön a bibi. Az életerő nem regenerálódik, és bizonyos (eléggé könnyen átléphető, sőt, néha a játék kialakítása miatt kötelező) szint után MÁR a STAMINA SEM!
    Na, ezt adjátok össze: nincs erőd + nincs életed + nincsenek kaják, vagy italok = hát persze, hogy a halál. >_<
    Azt persze nem akarták, hogy leugorj egy szakadékba, vagy vágd el a torkod, vagy vmi ilyesmi. beleépítettek a játékba egy szörnyű Retry-from-checkpoint rendszert. Ez nekem NAGYON nem tetszik.
    .
    .
    .
    .
    .

    Na, ennyi voltam mára, de most saját magamnak is kiveséztem ezt a játékot, azaz eleve el akartam gondolkozni rajta, hogy most mit is gondolok róla. (Igen, ezt az előző mondatot... most olvassátok el még egyszer. ) Csak ha már így elgondolkozok, miért is ne írjam le a kedvenc fórumomra?

    Na, jóvan, mentem. :hi:
    Anything could happen
    And it will

  8. #1798
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Én "ismerem" legelső előzetesben még a CG nagyon megtetszett imádtam majd, nagy csönd volt akkor gyanakodtam nah lefújták mint kiderült másik stúdió kapta meg a címet mert előző nagyon bugos volt így újra lett kezdve.
    Kijött az első gameplay OMFG ez mi a sz@r...-.- azóta nem is nézzem nagy reményeket fűztem hozzá nem próbáltam még de nem is fogom xD

    (Igen Robbie, rosszabbak. )

  9. #1799
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Köszi Kacsa, na én akkor már a demóig se fogok eljutni

  10. #1800
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi Kacsa, na én akkor már a demóig se fogok eljutni
    Hát, elvileg tavasz folyamán jön PSNre is.
    Amúgy a demóját sztem mindenképp megéri letölteni, mert viszont eléggé egyedi játéknak tűnik. Az egyediség pedig tudjátok, a csimpaszkodás-mászás után a másik gyengepontom.

    amúgy még valami, ami idegesít a gameban: akármennyire ki vagy fáradva vagy meg vagy sebesülve, semmi lihegés, semmi dülöngélés, csak lassabban futsz, és véres képernyő, oszt kész. egy ilyenféle survival játékban kötelezőnek tartom az agónia látványát. (ja, és ilyenkor a lassú futás miatt is kötelező a Retry használata, ha nehéz helyen vagy)
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2012-03-11 12:57
    Anything could happen
    And it will

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •