Oldal: 102 / 249 ElsőElső ... 25292100101102103104112152202 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.011 - 1.020 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1011
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Az a bajuk hogy Aliceben egy kicsit gondolkozni is kell.... A grafikával sincs semmi baj mert elég szép meg látványos, igaz van ahol a textúra nagyon csúnya, de iiistenem nem a grafika a minden
    Michele, az Alice Madness Returns őrülten jó
    hál' Istennek a TR nem ebben a korban született különben most az sem lenne sehol

  2. #1012
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A grafikával sincs semmi baj mert elég szép meg látványos, igaz van ahol a textúra nagyon csúnya, de iiistenem nem a grafika a minden
    láttam a grafikáját (ingame), és tényleg nincs vele semmi baj. nem az a legújabb, Crysises grafika, hanem kicsit régiebb, de akkor is nagyon szép. meghát amúgyis, tényleg a grafika számít a legkevésbé.
    Anything could happen
    And it will

  3. #1013
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    láttam a grafikáját (ingame), és tényleg nincs vele semmi baj. nem az a legújabb, Crysises grafika, hanem kicsit régiebb, de akkor is nagyon szép. meghát amúgyis, tényleg a grafika számít a legkevésbé.
    Én úgy tudom hogy azzal a motorral amivel készitették Aliceben tudták kihozni a legtöbbet és ez vmi új, és szép mert pl. nagyon tetszik hogy szinte Alice minden hajszála külön lebeg, imádnivaló úgy viselkedik mint ha igazi lenne.... meg az eleje is nagyon szép, viszont egy két helyen meg már olyan a textúra mint egy 2005-06os gém itt is látszik hogy nem csak a grafikára mentek....

  4. #1014
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viszont egy két helyen meg már olyan a textúra mint egy 2005-06os gém itt is látszik hogy nem csak a grafikára mentek....
    az nem baj. én úgy vettem észre, hogy manapság a grafika fordítottan arányos a játékmenettel, hogy mennyire élvezhető (na jó, a Hydrophobiánál nem de tényleg, totál nem olyan tipikus lövölde, már elmondtam miért)
    szóval ma már a legtööb játék fejlesztésénél nem is a játékmenetet nézik... ez már milyen sz@r. te, szerintetek meddig fog elmenni a számítógépes grafika fejlettsége? a való életbeli realisztikusságig? vagy akár még tovább?!?!
    én pont azért bírom a videojátékokat, mert egy teljesen más világban vannak, ahol minden más, a fizika, a színek, a lehetőségek korlátlanok.
    Anything could happen
    And it will

  5. #1015
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alice minden hajszála külön lebeg, imádnivaló úgy viselkedik mint ha igazi lenne
    Jaja, ez már haladás. Vannak ezt bemutató videók már egy ideje. Nagyokat ámultam rajta. Egyszer eljutunk vajon oda, hogy minden játékban alap dolog lesz?
    Bár még az elején járunk ennek is, csak nézd meg, hogy a haja egy kis futástól már vízszintesen lebeg, szinte úszik mögötte. Szalagokkal együtt. Csöppet túlzás. De majd csiszolják még...

  6. #1016
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár még az elején járunk ennek is, csak nézd meg, hogy a haja egy kis futástól már vízszintesen lebeg, szinte úszik mögötte. Szalagokkal együtt. Csöppet túlzás. De majd csiszolják még...
    már én is észrevettem, de biztos vagyok benne, hogy ezt azért csinálták, hogy kihangsúlyozzák. mert ezek az idióta, elvakult kritikusok nem vennék észre. meg eleve, mesén alapszik.
    Anything could happen
    And it will

  7. #1017
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom hogy azért húzták le más helyen mert a végére elfáradt, monoton lett egy ilyennél nem nézik a grafikát(csak ha már csúnya) mert "mesejáték"

  8. #1018
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom hogy azért húzták le más helyen mert a végére elfáradt, monoton lett egy ilyennél nem nézik a grafikát(csak ha már csúnya) mert "mesejáték"
    Sztem nem monoton mert mindig változatos mindig új feladatok vannak benne.... 4 Chapter van benne, de az mind qva hosszú és mindig más, most ilyen japán szigetféleségen járok, és elakadtam (rég volt már ilyen ) Nem tudom legyőzni azt a sáskát vagy mi lenne az
    Alice horrornak készült, de egy beteges logikai/ügyeségi játék lett belől3, 1általán nem mesejáték

  9. #1019
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    beteges logikai/ügyeségi játék lett belőle,
    tényleg tiszta beteges, de én imádom az ilyeneketlehet, hogy ki kéne próbálnom.
    Anything could happen
    And it will

  10. #1020
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem nem monoton mert mindig változatos mindig új feladatok vannak benne.... 4 Chapter van benne, de az mind qva hosszú és mindig más, most ilyen japán szigetféleségen járok, és elakadtam (rég volt már ilyen ) Nem tudom legyőzni azt a sáskát vagy mi lenne az
    Alice horrornak készült, de egy beteges logikai/ügyeségi játék lett belől3, 1általán nem mesejáték
    Mese játékot úgy értettem hogy nem olyan valós mint a mostani TR vagy Heavy Rain

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •