Oldal: 10 / 249 ElsőElső ... 891011122060110 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #91
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Final Fantasy XIII-2 má 1 hete láttam
    Nekem az új nem jön be ff8 oszt ágyő azt még mindig nem vittem végig Nincs erőm cmadárkát tenyészteni

  2. #92
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Én is kb 1 hete hogy láttam csak elfelejtettem ide irni róla nekem nagyon bejön ez a trailer meg az FFXIII játék is nagyon bejön...tetszik pedig nem nagyon szeretem az RPG-t (bár a Mass Effect 2 is nagyon tetszett meg a Fallout3 sem olyan rossz pedig ezek is RPG játékok )
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-02-13 22:16

  3. #93
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Kacsa mi lesz velünk?

    Megakadt a Mirror's Edge 2 fejlesztése
    2009 decemberében a svéd csapat örömmel erősítette meg a folytatás készültét, a közelmúltig minden rendben is haladt a projekttel. Új irányokat találtak az innovatív előd folytatásának lefektetésénél, így az meg is érdemelte a második részt. A Press2Play szerint nem véletlen, hogy eddig még nem mutatták be a játék jelenlegi verzióját.

    Jelen állás szerint a fejlesztési munkálatok megakadtak, a DICE bármilyen patinás cég, munkaerőforrásai nem kiapadhatatlanok, a Mirrors Edge 2-ben résztvevő összes érintett már átköltözött egy másik projektre. Lehet, hogy mindez visszavonhatatlan? Végleg lemondhatunk arról, hogy Faith valaha új erőre kapva visszatér? Az elődben felvetett ötletek bár jók voltak, némileg behatárolták a játék egészét, kidolgozatlannak tűntek, ám ha a második részben mindezeket tökéletesítik a studiónál, akkor hatalmas sikerre számíthatnak.

    Egyetlen életképes okot tudnánk megjelölni a Mirrors Edge 2 kényszerpihenőjeként, ez pedig a Battlefield 3.
    http://gamekapocs.hu/hir/21927/megak..._2_fejlesztese

  4. #94
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Olyan jó ez a B3, annyira jól néz ki^^ mostanság úgy sincs egy normális FPS....ME egy rakás sz"r, jól tették hogy abba hadjták, igy a B3-ra összpontosul a munka ^^

  5. #95
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ME egy rakás sz"r, jól tették hogy abba hadjták, igy a B3-ra összpontosul a munka ^^
    Nem igazodhat mindenki a te ízlésedhez. Valakinek meg pont az ME a kedvenc. Na és? De így kijelenteni, hogy sz*r...

  6. #96
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    persze,hogy nem.....mindenkinek más az izlese én csak mondtam 1 véleményt nekem nem tetszik ennyi, senkinek nem mondtam hogy igazodjon hozzám

  7. #97
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Pedig néhány korábbi megnyilvánulásodból már erre következtettem - csak nem akartam beleszólni. De végülis az a jó, ha tévedek. Igaz-e?

  8. #98
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás


    ne szakadjon meg!!!
    Robbie hát biztos nem pusztulok bele, de nagyon fogom sajnálni. (és ez nem kifejezés)
    az ME egy olyan játék, amit nem lehet találni még egyet, de még olcsó koppintások sincsenek róla, és ez bizony azt bizonyítja, hogy EGYEDI és UTÁNOZHATATLAN, meg se próbálják lemásolni. háborús-lövöldözős-autós játékokból van elég :x
    AKkkor inkább csak PS3-ra és PC-re jelenjen meg, de legalább csinálják meg!
    trfan.... hát nem az... és most kénytelen leszek a számomra legutálatosabb smileyt használni:
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-02-14 20:32
    Anything could happen
    And it will

  9. #99
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    am Kacsa az ME2-ből már van egy demó szal lehet hogy majd kifog szivárogni
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-02-14 20:45

  10. #100

    Alapbeállítás

    Hát igen,a DICE gőzerővel dolgozik,az általam rakás fosnak nyilvánított BF 3-mon,ami,megjegyzem,állítólag nem biztos hogy megjelenik konzolon.
    Azt nyilatkozták,hogy már nem foglalkoznak DirectX 9-el,és XP-vel,csakis Dx 10-11-re és Win7-re fejlesztenek. (Grafika mániás barmok) (És az okosok szerint a konzolok egy módosított Dx 9-et futtatnak,szóval a konzolok max. egy butított graf-ú verziót kapnak.) És a hülye DICE ezért nem fog jó Fps-t csinálni soha,mert rámennek a grafra,a gameplay meg egy rakás fos.Ezért győz a CoD széria,mivel nem extra grafikás,mégis kiegyensúlyozott,pörgős,izgalmas játék.
    Szóval gratula DICE!
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

Oldal: 10 / 249 ElsőElső ... 891011122060110 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •