Oldal: 235 / 249 ElsőElső ... 135185225233234235236237245 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.341 - 2.350 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2341

    Alapbeállítás

    Spoiler!

    Még jó hogy rögtön mondtam hogy printszkríneld le!
    Spoiler!

  2. #2342
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!

    Még jó hogy rögtön mondtam hogy printszkríneld le!
    Spoiler!
    Spoiler!

    Gratulálok, ha ezt megmutatom a faternak...
    Van valamilyen szisztémája amúgy?

  3. #2343

    Alapbeállítás

    Sarokba rendezte, növekvő sorrendben...
    (Tehát mondjuk 512 mellől nehéz egy kettest kilőni.)

  4. #2344
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nem mondod?
    Fogom próbálgatni még, de nekem eddig 512 volt a max... meh

  5. #2345
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Na srácok, én tegnap végleg kijátszottam a Legend Of Zelda Ocarina Of Time-ot. Nekem nagyon tetszett, mert 1. hasonlít a TR-re 2. jó a történet 3. jó az irányítás 4. hosszú játékmenet (7X24 óra az egész, legalábbis nekem. ) 5. sok és változatos helyszínek jellemzik 6. vannak sidequest-ek is a rendes játékmenetben 6. sokszor megizzaszt 7. sokszor nem lineáris (úgy el lehet tévedni, hogy csak na néhány helyen XD) Összességében nagyon jó kaland volt számomra, csak bánt, hogy vége... 95%-ig pörgettem ki úgy kb, mert nem jelzi, hogy mennyire vagy kész, de mivel elhagytam 12 heart piece-t és nem szedtem össze 5 poe-t (szellem), így nem kaptam meg a 4. üveget... De attól függetlenül sikerült kinyírni Ganon-t is. Aki teheti, próbája ki. Nem bánja meg, mert felejthetetlen élményben lesz része, ha elkezdi, azt garantálom. De aki teheti, az inkább androidos telefonon vigye ki n64-oiddal, ne project64-el pc-n, mert pc-n macera játszani vele... De lehet próbálkozni. Javaslom, hogy miután megszereztétek a 3 spirituális követ és bementetek a templomba és elvettétek a kardot és felnőttetek, rohanjatok a farmra és hozzátok el Eponát, mert könnyít az úton. Én még ajánlanám nektek az Ocarina Of Time Master Quest-et is, de azzal az a baj, hogy olyan nehéz, hogy 6 hónapg szívsz vele és még mindig csak a Ganon-s Castle-nél jársz, az elején... És akkor hol van még a final boss? XD Én azt nem fejeztem be, abba belefáradtam. XD De a sima ugyan azt az élményt adja, csak annyi különbséggel, hogy nem vágod ki a géped/telfonod a kukába idegességedben.

    Egy kis kedvcsináló :
    Spoiler!
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  6. #2346
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Én most Prince of persia "mániákus" lettem

    A Next gen résszel játszok Prince of Persia (2008)

    A játék története van két isten aki összhangban élnek Ahriman (sötétség istene)és Ozmand a (fény istene)
    A sötétség istene hatalmat akart meg háború volt ezé az ahúrák bezárták az életfájába
    Prince-val és Elikával megyünk a játékban és a romlottakat kell megölni meg főnökharcok vannak benne nem olyan rossz. Fénycsírákat kell gyüjtögetni meg a területeket megtisztítani, szokatlan a grafikája de egyben nagyon jó.












    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-03-17 20:02
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #2347

    Alapbeállítás

    Ez PoP az egyik kedvenc játékom. Iszonyú szép az egész kézzel festett grafika (isten áldja a Ubisoft-ot, hogy néha alkotnak ilyeneket) a megtisztított területeken.
    Sokan leszólják hogy repetitív, és ebben igazuk is van, de én nagyon élveztem. A főhős szövegei nálam betaláltak (Nolan North minden szerepe kiváló amivel eddig összefutottam). Néha a küzdelem rész viszont kiakasztott. A sword master acsi-n meg volt mit gyakorolni. 14 hites kombó... ámen. ajánlom mindenkinek aki szereti a 3D platformereket és szép grafikát.
    Kár hogy a DLC-t nem adták ki PC-re, akkor megvenném oda is és újra végigjátszanám.
    Utoljára módosítva: namivanmar által : 2014-03-17 20:35
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  8. #2348
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Erről már jókat hallottam....

  9. #2349
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    A beszólásai nekem is tetszenek
    pl "Tetszik a felsőd"
    Elika: van még egy tartalék neked adjam?

    A karakterek se bénák főleg, nem egy nyálas képű benne a herceg meg Elika se egy toplesz csaj benne meg nem nyábog mint egyes királylányok a mesékben meg filmekben

    Meg a boss fightok se ilyen hopp és kész hanem némelyikkel többször kell kardozni pl. vadász, ágyas stb

    Én DLC nélkül is megvagyok nekem az nélkül is megért 1 ezer forintot.

    Nekem a POP játékok is tetszenek kivéve azok a nagyon régiek, az újak viszont jók egyaránt szeretem mint a trt
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2014-03-17 21:41
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #2350

    Alapbeállítás

    steamen most lett akciós az említett PoP. 2 kemény euroért megvehető
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •