Oldal: 18 / 249 ElsőElső ... 816171819202868118 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #171
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Igen, sajnos XBOX-on még nincs olyan jó árban, mint PC-n. Az első részt játszottad? Én azt egy bug miatt nem tudtam végigvinni, de már az első pár perce is jobb volt a másodiknak.

  2. #172

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem sikerül továbbjutni a Resi4 Pro módjában Bitores Mendeznél
    az a (Petya, most figyelj, mert a Mafia 2-ből van) az a Fat Fuck mindig felnyársal. amikor már leszakadt a törzse, mert azt könnyen eelérem már, az a
    Gonosz kis idegesítő Fat Fuck lehet.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  3. #173
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Ting eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, sajnos XBOX-on még nincs olyan jó árban, mint PC-n. Az első részt játszottad? Én azt egy bug miatt nem tudtam végigvinni, de már az első pár perce is jobb volt a másodiknak.
    Nem nincs fenn Live-on és a story se kapcsolódik nagyon a másodikéhoz szal nem érdekel

  4. #174
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Igen, meg amúgy is, a második rész ezerszer jobb lett.

    Amúgy valaki tudja, hogy hogyan tudnám beszerezni a Dead Rising 2: Case Zerot? Nincs fent magyar LIVE-on, ilyenkor milyen módszerhez kell folyamodni?

  5. #175
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    OMG hogy lehet magyar LIVE-ozni?
    Nekem angolul van. Van magyar feliratos Xbox is? de innetől folytassuk a diskurzust a Konzolok topicban, mert offolááás
    Anything could happen
    And it will

  6. #176
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    O_O........... Azt hittem elo, na ilyennek kellene lennie mai korunk fpseinek (grafra)

    pápá cod

  7. #177
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    O_O........... Azt hittem elo, na ilyennek kellene lennie mai korunk fpseinek (grafra)

    pápá cod
    Igen, és gondolj bele: ez még semmi a végleges változathoz képest.

  8. #178
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pápá cod
    Mondtam én hogy ez jobb mint a cod .
    Nekem is tetszik a grafika is meg a gameplay is, bár félek hogy ez is úgy lessz mint a legtöbb mai gém - brutál graf, gameplay 0

  9. #179

    Alapbeállítás

    Hihihi inkább nem is mondok semmit mert megint veszekedés lenne belőle.
    Csak pár érv ami a CoD mellett szól:
    - A BF 3 csak PC-re készül,konzolra el is felejthetitek,vagy ha esetleg meggondolnák magukat a fejlesztők,akkor egy butított graf-al érkező verzió megy a konzolra.
    - A játék futtatásához szükséges hardver ára nem piskóta,a CoD-hoz meg alig kell PC,így több ember játszik,és fog játszani CoD-al,mint a BF 3-mal.
    -A játék nem fog futni Xp-én,mert minimum Directx 10 kell neki,azaz minimum Vista op. rendszert kell használni,és mint tudjuk,a Vista egy nagy fail volt. Nemrég volt egy kutatás,ahol azt nézték,hogy a magyar emberek milyen op rendszer használnak. Magyarország lakosságának 75 %-a Xp-t használ. Azaz a 75 % nem fog BF 3-mal játszani,ebből van pár hülye aki a játék miatt felrakja az ugyancsak fail Win 7-et,de ők sem nagy százalékban,míg az a 75 % nyugodtan fogja futtatni a következő CoD részt. Innen el is lehet dönteni melyik játék a népszerűbb.
    - Ja és a szokásos dolog: Nice grafic,shit gameplay.
    (Nem vitás,a játék grafikája gyönyörű (Bár a Crysis 2-é gyönyörűbb),de a szép grafika miatt a történet,a hangulat ratyi lesz,és így bukik el a game. A CoD visszafogja magát,a grafika nem ronda,de nem is Crysis 2 szépségű,de a játék története,hangulata tökéletes,és ez teszi a játékot jó játékká,nem a bámulatos graf. )
    Utoljára módosítva: Petya a Lara Fan által : 2011-03-02 22:25
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  10. #180
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    B3 10000% hogy jön Xbox 360-ra és PS3-ra, konzol mindig erősebb mint a PC igy gyengébb semmiképen nem lessz....Réges rég elvan döntve hogy jön konzolra.....Konzolra majd tuti később jön mint PC-re a mozgásérzékelő miatt és majd jobban is ki lessz dolgozva a konzolos verzió mint a PC-s
    COD-hoz annyit hogy ott pont a grafikára figyelnek jobban mint a gameplay-re a Black OPs is egy rakás sz*r...BC-nek mindig is jobb volt a storyja meg a hangulata......arra meg úgy is találnak megoldást hogy játszhassanak vele XP-n...A B nek is vannak rajongói ezek a fanok igy is úgy is kifogják játszani nem az fogja eldönteni hogy Xp-je vagy Vistája van, az igazi fan úgy is megfogja találni a módját hogy játszhasson vele....
    Utoljára módosítva: horus által : 2011-03-03 13:38

Oldal: 18 / 249 ElsőElső ... 816171819202868118 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •