Oldal: 170 / 249 ElsőElső ... 70120160168169170171172180220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.691 - 1.700 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #1691
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon csalódott vagyok.

    Resi4-et épp azért imádtam, mert nem volt coopos, félelmetes volt, mert magadra voltál utalva végig. Azt, hogy meg kellett menteni Ashley-t, már más tészta, mert nem zavart vizet
    De hogy a Resi5-ben már nem éreztem azt a horrort, mint a 4-ben, az fix. Most meg ez a 6, jajj. Már csak le akarják húzni az utolsó bőrt is a játékról, filmről nem is beszélve.

    Trailert elnézve csak a lövöldözésre van az egész kiélezve, sőt egy rakat poént lelőttek a videónak köszönhetően. Ezt nagyon elcseszték így...

    TR-nél ez most pont, hogy jó, mert legalább van számtalan titokzatosság, mert kb. semmit nem tudunk a szigetről. Itt meg, bumm bele a lecsóba.
    így van. a lehető legjobban egyetértek.
    Resi4 is kezdett átmenni a shooteres kategóriába, de ott még mindig jelen van az a klasszikus resi-íz, ami annyira felejthetetlen.
    itt meg? olcsó, lövöldözős, Resident Evil című fost kapunk.
    Idézet Ting eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annak ellenére, hogy nem horror, engem érdekel. Szeretem a Resident Evilt, engem annyira nem zavar, hogy most megint egy akciójátékot csinálnak. Lehet utálni, de én még az Operation Raccoon City-t is várom. Csak nem lesz olyan rossz. Meg kell szokni, hogy változnak az igények. Szeretem a zombilövöldéket, nagy Left 4 Dead rajongó vagyok, az utóbbi pár évben elkaptam a zombifertőzést. Ha nem lesz olyan rossz, és agyonszkriptelt marhaság mint a CoD, akkor jöhet. :P
    egyáltalán nem baj, ha szereted az FPS-zombilövöldéket, bizony nekem is nagyon tetszik a L4D, és bizony a Dead Island is bejön. (egyedül a fejlesztések nem tetszenek benne, nem szeretem az RPG játékokat)
    szal: nem baj, ha szereted a zombilövöldéket, de az viszont ELÉÉGÉ NAGY baj, ha egy nagy múltú, nagy rajongói táború játékot átalakítanak egy.... tudjátok, mivé.
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2012-01-23 14:43
    Anything could happen
    And it will

  2. #1692
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Egyi osz.társam is azt mondta, hogy a Resi 6 milyen jó lessz má!!Mondom neki így??COD-osoknak szánt játék??Ne értsetek félre, én is nagyon seretem a L4D-t mert tetszik, viszont ez már 1 kicsit nem üt be nekem.
    Igazi horrort akarok, 1 igazi Resi-t, amit még régebben megismertem!!Nem szeretnék Coop-ot benne, nem kell!!Legyen ojan mint a régi részek!!Kár, hogy új szokások jöttek létre!
    Ez is igaz, most már lehet tudni, hogy mivel van dolgunk, a TR-nél pedig nem tudunk sokat(ami szerintem 1 nagyon jó lépés, mert ahogy olvastam már a játék kész csak a hibákat javitják ki, ami nagy elörelépes szerintem)Ezek elsiették az egészet!CSalodtam a Capcom-ban.De azért ha megjelenik én is kiprobálom, de nem hiszem, hogy nagy élményem lessz benne.
    "Need doctor bad..."


  3. #1693
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és ezt te egyáltalán nem találod szomorúnak? egy KICSIT sem vagy csalódott? :\
    Tőlem lehet még indie game is, csak legyen jó

  4. #1694
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azért ha megjelenik én is kiprobálom, de nem hiszem, hogy nagy élményem lessz benne.
    viccelsz?! előszeretettel fogom egy NAAAGY vigyorral a képemben kipróbálni! :P
    de hogyan fogom eztet csinálni?
    hadd válaszoljak egy képpel.

    remélem értitek a célzást. :P
    Anything could happen
    And it will

  5. #1695
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Szerintem simán megoldhatták volna hogy a fő részek ezek a horrorisztikusabbak a mellék ágak mint a re: orc meg kimeríthetné a bumbum játékosokat

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    remélem értitek a célzást. :P

  6. #1696
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem simán megoldhatták volna hogy a fő részek ezek a horrorisztikusabbak a mellék ágak mint a re: orc meg kimeríthetné a bumbum játékosokat
    na, Robbie, itt az igazság.
    Anything could happen
    And it will

  7. #1697
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Vidi alapján szerintem izgalmas lesz.. Kel nekik is a lóvé és a TPS-ek mostanában nagyon mennek.. Nem hülye a Capcom... Túlélő mászkálós, gyűjtögetős horror játékok már nem divatok... Ennyi el kel fogadni sajnos.. A mai világban a pörgős, akció dús játékok a menők.. Nekem tetszik amúgy vidi alapján, Leon-ra beindultam szokás szerint..xD és örülök hogy kapcsolódni fog a 4. részhez. A pályák is tetszetősnek tűnnek

    Természetesen én is szomorú vagyok hogy nem olyan a játék mint régen de hát.... Ez van sajna
    The Beautiful People
    Cleanising the world, one ugly person at a time.

  8. #1698
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Leon borostás xDDD nem borotválkozik a majom, lenyirathatná a haját úgy én is beindulnék rá xDDD

  9. #1699
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Cindy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vidi alapján szerintem izgalmas lesz.. Kel nekik is a lóvé és a TPS-ek mostanában nagyon mennek.. Nem hülye a Capcom... Túlélő mászkálós, gyűjtögetős horror játékok már nem divatok... Ennyi el kel fogadni sajnos.. A mai világban a pörgős, akció dús játékok a menők.. Nekem tetszik amúgy vidi alapján, Leon-ra beindultam szokás szerint..xD és örülök hogy kapcsolódni fog a 4. részhez. A pályák is tetszetősnek tűnnek

    Természetesen én is szomorú vagyok hogy nem olyan a játék mint régen de hát.... Ez van sajna
    Én majd kiprobálom, a vidi alapján nekem is tetszenek a hejszínek meg az új mozdulatok, de még mindig nem tom felfogni hogy CoD-osoknak tervezik a játékot!!
    Mind1 az ídö változik, majd amúgyis más véleménnyel leszünk az egéssz jatékkal, ha kiprobáltuk, azért ne itéljük el elöre, mint a Crystal-t, hiszen már látszik hogy ezen a TR-n milyen sokat dolgoznak!És nekem tetszik, h élethüvé akarják csinálni!!
    "Need doctor bad..."


  10. #1700
    Ereklyevadász Cindy logója
    Csatlakozott
    11-03-10
    Hely
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    323

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leon borostás xDDD nem borotválkozik a majom, lenyirathatná a haját úgy én is beindulnék rá xDDD
    Baba pofit nem csípem úgy hogy nekem sexy....grrrr xD
    Haja nekem tetszik...XD
    The Beautiful People
    Cleanising the world, one ugly person at a time.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •