Oldal: 233 / 249 ElsőElső ... 133183223231232233234235243 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.321 - 2.330 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2321
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Sonic Generations: hűha, komolyan mondom, leborulok a japánok előtt, nagyon odatették!
    De még mielőtt komolyabban belekezdenék, essünk túl a feketelevesen. A játék ismételten nagyon gyerekes, és az online mód is teljesen felesleges. Története is van, amennyiben annak lehet mondani, egy reggeli matinébe való - viszont az igaz barátság és a bajtársiasság motívumai szépen beleépültek, ez egy jó pont.

    Akkor tehát, a játék valami istentelenül jó lett a maga nevében. Nem sokat vállaltak fel, de azt maradtéktalanul, azaz 100%-os mutatóval teljesítették. Olyan eszméletlen hangulata van, hogy sok mai "évszázad játékának" kikáltott darab a nyomába se érhet. Ezt több mindennel is elérik. A grafika gyönyörű, tényleg meseszép, és igazi színekből tevődik össze. Továbbiakban, nagyon régóta nem láttam, illetve hallottam olyan játék zenét, ami akár egy Oscar díjas filmmel is felvehetné a versenyt. Gyakorlatilag minden külön tételt kapott, a hangok pedig tényleg a legnagyobb igényességgel lettek kidolgozva, igaz nem valami sok van belőle, de ami van, az üt. A tételek pedig szépen megkomponált darabok, amelyekben keveredik a szimfónikus a modern zenével, valóban minden pálya a hozzá legjobban illő aláfestést kapta. Kapott is valamilyen díjat 2011-ben. Pont emiatt feltűnő, hogy a szinkron nagyon gyér lett. És egyben bántó is, hiszen ha az előbbieket ilyen minőségben meg tudták csinálni, akkor…
    Most pedig mondanék néhány szót a játék legjobb tulajdonságáról, a pályakészítők munkájáról. Überatomkirály. Ennyi. Komolyan, olyan szinten összehozták, hogy ténylegesen szuperlatívuszokban tudok csak róla beszélni. Maximálisan hozza a Sonic játékok névjegyét - az eszméletlen száguldást, mindezt úgy, hogy gyakorlatilag esélyed sincs lereagálni, hogy éppen mi is következik. A 3D meg aztán... tényleg, látni kell. Nem a mozis 3D-re kell itt gondolni, hanem inkább egy TPS-re, ez azért félrevezető Igazából leírni elég nehéz lenne, inkább nézzetek videókat róla youtubeon. Ráadásul minden pálya több irányban is végigjátszható, amelyeket természetesen variálni is lehet, így garantált a hosszú játékidő. Mindezek tetejébe található még benne boss fight, final boss fight, rival battle, boostolás, achievements, skillek, több boostolás, összegyűjthető ún. vörös gyűrűk, amikért különböző jutalom jár feloldható videó/karakterek/concept artok/zenék formájában, challengek és még annál is több boostolás Minden pályát végig kell tolnunk a normál 2D-s és az új 3D-s Sonic bőrében, összesen 9 van belőlük. Nehézségi szint nincs, de úgy gondolom ezt is nagyon jól megoldották egy korrekt optimalizálással - volt jó sok idegbaj részemről
    Azért legyünk egy kicsit reálisak, voltaképpen ez mégis csak egy gyerekjáték, tehát aki ezt nem tudja feldolgozni, vagy képtelen a nosztalgikus érzelmekre, az felejtse el. Ellenben, a játékot olyan minőségű és mennyiségi tartalommal ruházták fel, hogy akár egy komolyabbn játék ellenfeleként is megálná a helyét. Jó példa rá, hogy szinte sose nézem végig a creditset. Viszont ezt is jól megoldották egy eddigi Sonic játékokból álló összevágott montázsal. A végén pedig egy vicces zárójelenet. Én összesen 20 órát toltam vele, és kb. a nagyobbik felét sikerült megoldanom. Viszont úgy gondolom, hogy még vagy 20 simán benne van... Azt hiszem, nem véletlenül írtam ennyit róla!

    Mivel új vagyok itt, nem tudom, hogy van e lehetőségem belinkelésre. Ha van, akkor köszönöm és alább beírom, ha nincs, akkor elnézést kérek és töröljétek majd.
    http://www.youtube.com/watch?v=pe7GQ91VPNU
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2014-01-27 17:59

  2. #2322
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Lord of the Ring-Conquest

    Sajnos eredetiben vettem meg, rögtön a megjelenés után, de sajnos ha fél áron vettem volna meg, akkor se érte volna a pénzét.
    Először is gyakorlatilag minden évben lehúznak róla egy bőrt. Ez nem lenne olyan nagy baj, ha minőség is születne. Viszont a játék nem több egy sima akicó/szerepjátéktól. A 4 kaszt is unalmas, mindkét oldalon ugyanazokat tudják. A grafika se egy nagy szám. Ráadásul vagy 6 GB helyet elfoglalt a gépemen, gondolom a sok filmbetét miatt, de a Skyrim is ennyi helyet foglal, ellenben látatlanban elmondom, hogy sokkal tartalmasabb és hosszabb, mint ez, mert ha tényleg nagyon de nagyon jó indulatú akarok lenni, a játékban nincs több 15-20 óránál, de ha nagyon gyorsak és ügyesek vagyunk, akkor egy nap alatt is bőven végig lehet tolni mindkét oldalt, és játszhatunk pár különálló pályával is.
    Ellenben van egy hatalmas pozitívuma, a hangulata. Na az tényleg Top-os. Értelemszerűen a LotR miatt, de akkor is! Epikus volt megvédenem Helm-szurdok minden pontját, izgalmas kaland volt harcolnom Pelennor mezején, vagy a Fekete Kapunál, de szintén elsőrangú élményben volt részem, mikor Minat Tirith szintjeit védtem!

  3. #2323

    Alapbeállítás

    Spoiler!

  4. #2324
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Spoiler!

  5. #2325
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Én most Hidden object mániákus lettem, de nem szó szerint
    House of 1000 doors trilógia, nagyon jó a történet a helyszínek is tök izgi némelyiknek van tr beütése, a hangulat nagyon jó, főleg ha magyarítva van.


    Sisterly Love-
    meg kell menteni a gonosz boszitól nővérkénket és a boszorkányt elintézni, elég mese szerű de gyorsan végig lehet rajta szaladni. A történet elején hót betegek vagyunk a halálos ágyunkon fekszünk, nővérkénk pityereg mond valamit és amit a boszi meghall a lényeg tesóka hót öreg lesz lesz egy dögös boszorkány akit meg kell állítani a testvérünket megmenteni + a végén a pasi miatt választani kell kié legyen a mienk vagy a tesónké. Inkább gyerekeknek való.


    Dark Stories Edgar E. Poa történetei elevenednek meg sok benne a fejtörő és érdekes is egyszerre.

    Dracula4 shadow of the dragon tele fejtörőkkel, érdekes történet, izgalmas pályák+helyes pasi
    Spoiler!
    aki dracula tesója vagy mi a szösz játszani kell az 5. résszel is a Blood legacy val, érdemes két délutánt rááldozni vagy többet, jó sok fejtörő van benne meg egy picike romantika is van benne no meg egy vén hapsi naná hogy az öreg Dracula. Ráadásul a 4 hez van prologe és hol kell menni hát Pesten ennyiből is jó.

    Na én most ilyenekkel bíbelődök
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #2326

    Alapbeállítás

    Titanfall bétával játszik valaki este PC-n?
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  7. #2327

    Alapbeállítás

    Úgy tűnik nem

    Nekem PS4-em van, és egy régebbi PC-m, szerintem nem futna rajta a játék. PS4-re elhozhatnák a címet, örülnék neki

  8. #2328

    Alapbeállítás

    Már mindegy. A béta ideje lejárt. Nagyon jó játék, de kevés fps-es múlttal nem volt a legélvezhetőbb a multi számomra. 4-7-es szinten nagyon gyakran 14-esek közé kerültem, folyton sz@rrá gyaláztak. De minden multinál ilyen jelenséggel találkoztam sajnos. Persze valószínűbb hogy én vagyok nagyon béna. Nincs időm többszáz órát nyomni minden játékba hogy elég jó legyek.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  9. #2329
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Mortal Kombat 9 Komplete Edition: nem vagyok oda a verekedős játékokért, de ez nem volt rossz. Sok karakter van benne, rengeteg különféle mozdulattal, kivégzéssel, kombóval… azt viszont nem tudom, hogy futni miért nem lehetett benne? A játék talán legnagyobb előnye az maga a tartalma, ott a főszál, a 300 részes challenge tower, a kripta, a multi, a gyakorlás, az arcade ladder, stb. Egyszóval elég sok időt lehet bele tolni.
    Persze a főszál a leglényegesebb része a játéknak, nos, nekem tetszett, talán azért mert rosszabbra számítottam. Az viszont mindenképpen előnyére vált, hogy két spoiler helyet kapott benne, illetve a főbb karaktereket szépen beépítették a fejezetekbe. Nem mellesleg még humoros is (Johnny Cage rulez!)
    Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak kihozni majd a következőből...

  10. #2330
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    valaki tud segíteni prince of persia warrior whitin patch kellene mert kidob a játék hogy használjak más beállításokat pedig full eredeti
    a rendszerkövetelmény is megfelel

    tudna nekem linkelni egyet
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •