Oldal: 222 / 249 ElsőElső ... 122172212220221222223224232 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.211 - 2.220 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2211
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jujj de jó lehetett.
    Robbie-nak kötelező lett volna,. de...........................
    Mivel se a Load se a Save game-et nem látni így marha élvezetes lehet egy huzamban kivinni az egészet...
    De nem hiszem, hogy bármiféle számonkéréssel tartoznék...

  2. #2212
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel se a Load se a Save game-et nem látni így marha élvezetes lehet egy huzamban kivinni az egészet...
    De nem hiszem, hogy bármiféle számonkéréssel tartoznék...
    Igy van!És amugy én játszottam vele s eljutottam elég messzire csk nem vittem ki.És most ne haragudj meg de pont arra fogok őszpontositani hogy kivigyem amikor házi olbasmányaim vannak s ugytovább...ez a coop is elég nehez jött össze nem értem ebbe is miért kell feszkót csinálni...de m1
    "Need doctor bad..."


  3. #2213

    Alapbeállítás

    És én is játszottam vele és még a secretet is magamtol találtam meg ..végigvinni még nem sikerült de amugy meg nem mindegy mikor viszem ki???

  4. #2214
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet CrashHungarian98 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott ahol be van zárva abba a szobába vannak szétlőhető vázák azokat szét kell lőni és kinyílik a kapu
    Köszönöm
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #2215
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás


    ajj ez egy kibeba**ott jó játék :S !!!!!!! PS3 F*sz -.-

  6. #2216
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    hmmmmm tom, ez bizony jól tényleg néz ki:
    ehhhh PS3 exkluzív. akkor mielőtt mélyebbre mennénk; felejtős.
    Anything could happen
    And it will

  7. #2217
    Kezdő nemrike logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Sátoraljaújhely
    Üzenetek
    13

    Alapbeállítás

    CrashHungarian98, YzaaA, Robbie, rohadtul nem vágjátok a lényeget. Nem tudom nektek hogy esne ha hosszú hónapokon, több száz órán keresztül készítenétek valamit, bármit, szívetek-lelketek belerakva csak azért hogy a saját, szintén rengeteg melót felemésztő oldalatok „keménymagjának” nagy része telibe sz*rja az egészet. Külföldi játékosok tucatjai élvezik a pályát és adnak pozitív visszajelzéseket az első naptól fogva, ti meg a biztos nagyon értékes és drága szabadidőtöket inkább más játékokra fordítjátok, meg arra, hogy hőzöngjetek az alkotó fórumán ha valaki rámutat a tapintatlanságotokra. Ezzel a hozzáállással óriási pofonokat fogtok majd kapni az életben, de anyukátoktól is ha ugyanezt eljátsszátok a vasárnapi ebéddel, pedig azzal nincs ennyi meló, higgyétek el… A helyetekben nagyon elszégyellném magam, fülem-farkam behúzva végigvinném Roli remek pályáját és sűrű bocsánatkérések közt elmondanám neki hogy milyen volt.

  8. #2218
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet nemrike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CrashHungarian98, YzaaA, Robbie, rohadtul nem vágjátok a lényeget. Nem tudom nektek hogy esne ha hosszú hónapokon, több száz órán keresztül készítenétek valamit, bármit, szívetek-lelketek belerakva csak azért hogy a saját, szintén rengeteg melót felemésztő oldalatok „keménymagjának” nagy része telibe sz*rja az egészet. Külföldi játékosok tucatjai élvezik a pályát és adnak pozitív visszajelzéseket az első naptól fogva, ti meg a biztos nagyon értékes és drága szabadidőtöket inkább más játékokra fordítjátok, meg arra, hogy hőzöngjetek az alkotó fórumán ha valaki rámutat a tapintatlanságotokra. Ezzel a hozzáállással óriási pofonokat fogtok majd kapni az életben, de anyukátoktól is ha ugyanezt eljátsszátok a vasárnapi ebéddel, pedig azzal nincs ennyi meló, higgyétek el… A helyetekben nagyon elszégyellném magam, fülem-farkam behúzva végigvinném Roli remek pályáját és sűrű bocsánatkérések közt elmondanám neki hogy milyen volt.
    ..
    Namár megbocsáss de én sem az élettől sem anyukámtol nm fogok pofot kapni...és nekem nem fogja senki megmondani h én micsináljak csak a szüleim.és nem szégyellem el magamat mert nincs amiért...amugy időpont sincs kiszabva h meddigre kéne kivinni ha jól tudom!Könnyü annak a pártját fogni, aki nagyobb a forumon mint te, ezért is te kéne szégyenkezz.én kimondom a véleményem s nm érdekel ha kitörlik v valami...amugy előre meg volt beszélve a játék megycsináltuk én nm értem minek kell egy ilyen semmiségnek ekkoe feeneket keríteni...minnyá a forumra nm szabad kirakni semmit-.-*
    Én elmontam kinek teszik jó kinek nm nekem ugyis megfelel....
    "Need doctor bad..."


  9. #2219
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Nem bírom... Be kell írjak.... Yza nem arról van szó hogy meg mondjuk mikor vidd végig. Szimpla empáti és tiszteletről.Rólatok az jön le hogy jó bele néztünk játszottunk vele kicsit oszt le van tojva.Én nem játszok szerki pályákkal de még is meg tisztelem az embert " barátot" végig küszködöm ( loll "az ugrás) XD

  10. #2220
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet nemrike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CrashHungarian98, YzaaA, Robbie, rohadtul nem vágjátok a lényeget. Nem tudom nektek hogy esne ha hosszú hónapokon, több száz órán keresztül készítenétek valamit, bármit, szívetek-lelketek belerakva csak azért hogy a saját, szintén rengeteg melót felemésztő oldalatok „keménymagjának” nagy része telibe sz*rja az egészet. Külföldi játékosok tucatjai élvezik a pályát és adnak pozitív visszajelzéseket az első naptól fogva, ti meg a biztos nagyon értékes és drága szabadidőtöket inkább más játékokra fordítjátok, meg arra, hogy hőzöngjetek az alkotó fórumán ha valaki rámutat a tapintatlanságotokra. Ezzel a hozzáállással óriási pofonokat fogtok majd kapni az életben, de anyukátoktól is ha ugyanezt eljátsszátok a vasárnapi ebéddel, pedig azzal nincs ennyi meló, higgyétek el… A helyetekben nagyon elszégyellném magam, fülem-farkam behúzva végigvinném Roli remek pályáját és sűrű bocsánatkérések közt elmondanám neki hogy milyen volt.
    Szarja? Rögtön letöltöttem írtam is Rolinak problemmel nem kell itt nyalni mert nagyon így hangzik másik Rev4 nem egy korábbi pályáit helyszíneit végigvittem tippeket, véleményeket írtam mondtam.
    Rolinak is mondtuk már, nem kell nekem itt a mű balhétok.
    Ehhez meg gratulálni tudok ennyi szabadidővel rendelkeztek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •