Oldal: 228 / 249 ElsőElső ... 128178218226227228229230238 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.271 - 2.280 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #2271
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Reboot lesz, nem folytatják ott, ahol abbahagyták, és amúgyis, a címe, mint az új Tomb Raider esetében simán Mirror's Edge.
    De nem baj. Látom, hogy kihasználják az időt, nem sietik el, de legfőképpen annak örülök, hogy nem rontják el a túlzott lövöldözéssel. Verekedés, felőlem. De legyen benne szép számmal menekülés is. (Amúgy efelől se félek.)
    Megnyugodtam picit, hogy jön PC-re s. Habár a Frostbite 3 miatt kétlem, hogy képes leszek vele játszani, azért mégis szívesebben fejleszteném a gépet / szereznék újat, minthogy next gen konzolt vennék. (De ha next gen konzol, kizárólag PS4. Xbox One... ekkora szutykot)

    A DICE meg aranyos, hogy hagyott nekünk egy üzenetet. Hálásak ők is, és nagyon nem akarják elközönségesíteni ezt a játékot. (Jah, elközönségesítés: még mindig REMÉLEM, NO MULTI. :P)
    Anything could happen
    And it will

  2. #2272

    Alapbeállítás

    én meg ennek örülök:

    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  3. #2273
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én meg ennek örülök:

    Mikor megláttam nah mondom SW és DICE itt nem lesz Mirror`s Edge, de szerencsére a végen ravaszul bebigyesztették
    ____
    Nekem még a Ryse és a Dead Rising tetszett sajna mind2 xbone..
    Sony oldaláról csak az Infamous tetszik és a FFXV.

  4. #2274
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    http://www.gamestar.hu/e3-2013-mirro...dozhatunk.html

    KEMÉNY!!!!!!!!!! bár engem ANNYIRA nem vonzott a nyílt világúság az ME-ben, mint egynéhány embert, de most, hogy belegondolok, hogy AZ EGÉSZ kiB@SZOTT VÁROST körbe lehet szaladni.... OMFG
    már csak küldetések, munkák kellenek (vidd el a csomagot Aból Bbe, jó Futár módra), illetve dinamikus napszakok, legalább a végén, a free modeban, miután kijátszottad és szabadon lehet menni... omg ez állati lehet majd :O
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2013-06-12 22:54
    Anything could happen
    And it will

  5. #2275
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Gondoltam szólok, hogy a humblebundle.com új csomaggal jelentkezett tegnap. Az oldal különlegessége, hogy te döntöd el, hogy mennyit szeretnél fizetni a játékokért, a pénzt pedig különböző cégeknek és alapítványoknak adják oda (azt is te döntöd el, hogy melyik cég/alapítvány mennyi pénzt kap tőled). 1 dollár felett Steam és Origin kódokat is adnak, jelenleg 6 játék érhető el (Mirror's Edge*, Medal of Honor*, Dead Space*, Dead Space 3, Burnout Paradise: The Ultimate Box*, Crysis 2 - Maximum Edition*) + 2, hogyha az átlagösszegnél (jelenleg ez 4,75 dollár) többet fizetsz (Battlefield 3, The Sims 3 - Starter Pack). Elég jó kis csomagot álíltottak össze ismét, kb. 1200 Ft-ért már 8 játékot kaphatunk (kiszámoltam, hogy kb. 85000 Ft-ba kerülne a 8 játék Steames és Origines változata a jelenlegi árak alapján, elég nagy a különbség).

    *Origin és Steam kódot is adnak a játékhoz

  6. #2276
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Temple run 3 Lara croft-mobilra


    felbontás
    240 X 320
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2013-08-29 19:25
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #2277
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    BioShock: Infinite, valaki?



    Most fejeztem be, és ááá, hihetetlen... Annyira örülök, hogy kipróbáltam, alapból nem szeretem a first person shootereket, de ez már az elején nagyon megfogott. Lenyűgöző grafika és helyszínek, a hangulat 10/10, a története meg zseniális, nem térek magamhoz... Ez nem csak egy shooter, nem csak egy játék. Ez művészet.

  8. #2278

    Alapbeállítás

    én végignéztem a játékot (LP) ésnekem is nagyon megtetszett. úgyhogy megvettem a Bioshock 1-2-t de az nagyon sötét brutális őrületnek tűnik. Gondoltam elölről kéne kezdeni a sorozatot ha már belevágok. Nem szeretem amikor a pálya felét nem látni mert olyan sötét és erre megy a paráztatás. a Binfinite viszont tényleg csodálatos. Inkább azt kellett volna megvennem :\ Addig is marad a Borderlands 2...
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  9. #2279

    Alapbeállítás

    Elakartam kezdeni régóta de valahogy még nem tettem meg, de egyszer nekifogok mert képek, videók alapján nagyon tetszik.

  10. #2280
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Oh, akkor az lesz a kövi játék, amit kipróbálok Most éppen Borderlands2 és Alice: Madness Returnssal játszom felváltva (meg melóhelyen Heroes3-at nyomok XD), de egyszer csak vége lesz ezeknek is.
    Amiért egyébként idejöttem: Leauge of Legendsben kijött egy új champion, és így néz ki: katt, legalján van művészi kép is
    Nézegetem, nézegetem, ha eltekintek deszka mivoltától, totál Lara Croftra emlékeztet, nem beszélve arról, hogy több lőfegyverrel szaladgál (nincs ilyen champion rajta kívül, a több, mint 80-ból.)
    Most tényleg, vagy agyamra ment az Alice? (A feje meg a nyuszifüles rakétavető totál olyan, mitn Alice)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •