Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (154) összesen

Téma: Elakadások-segítségek

  1. #131
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Duduska! Mitől lesz neked néha ilyen krix-kraxos az írásod, mint a 126-os most? Esetleg ctrl-c-v-vel írtad be, máshonnan másolva a szöveget?
    Igen.
    Előre meg szoktam írni a szöveget, főleg ha képlinkek is bekerülnek a szövegbe.
    Utána csak bemásolom a fórumba.
    Egyébbként érdekes, hogy az ékezeteket nem kezeli rendesen a fórum, másolás beillesztés esetén.
    Ezzel sehol máshol nem találkoztam még.

  2. #132

    Alapbeállítás

    És milyen karakterfajtát használsz? Azzal lesz a baj. Valamelyik fajtát nem szereti

  3. #133
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És milyen karakterfajtát használsz? Azzal lesz a baj. Valamelyik fajtát nem szereti
    Standard Magyar Windows 852 kódolásút (Arial) (XP)

  4. #134
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Tudom, nem a reklám helye, de ide is CTRL/INS SHIFT/INS-el szoktam másolni.
    http://sztar-ring.ucoz.hu/forum/2-332-7

  5. #135

    Alapbeállítás

    Nna én is végeztem, 3 secretem van eddig.
    Hát ilyen a fórum Duduska. 75 ezerért ennyire tellett.

  6. #136

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nna én is végeztem, 3 secretem van eddig.
    Hát ilyen a fórum Duduska. 75 ezerért ennyire tellett.
    Sziasztok!

    OBig, tegnap végeztem én is ezzel a pályával, ha még aktuális, leírom az 5 secret lelőhelyét Néked:

    1. A házba beérve indulj el a folyosón, fordulj balra, majd jobbra. Leghátul nyisd ki az ajtót, egy kis udvarra érsz. Szemben, a fűcsomó alatt rejtőzik az 1. secret, az 1.Snowflake.

    2. A kis szökőkúttal díszített téren át, a fedelet felnyitva, a létrán lemászva leérsz a csatornába. Ugorj rá a bal oldali rozsdás cső tetejére, majd innen szembe, a következőre. Itt ereszkedj le az alattad lévő faládára, fordulj meg, majd ugorj rá az alsó cső tetejére. Ess lentebb, balra, a faláda mögött megtalálod a 2.secret-et, a 2.Snowflake-t.

    3. A gőzfújókon átjutva, a nyitott rácson át egy nagy udvarra érsz. Fordulj balra, majd jobbra és a sarokban lődd szét a nagy, piros ajándékdobozt. Alatta rejtőzik a 3. secret, a 3. Snowflake.

    4. Miután a trombitát (Trumpet) a helyére tetted, kinyílik jobbra a rács. A kis udvar közepén állj a vékony jégre, az leszakad alattad. A lejtő alján egy kőgolyót látsz. Állj elé, fordulj meg, majd gyújts meg egy fáklyát. Feletted egy kúszórést vehetsz észre, mássz be oda, itt található a 4.secret, a 4.Snowflake.

    5. A pálya vége felé, miután végeztél a nagy templomban, egy hosszú létramászás következik, hogy feljuss egy kapcsolóhoz, ami időre nyit majd ki egy csapóajtót, azon keresztül majd visszajutsz a nagy térre. Nos, a legelső, hosszú létrán mássz fel, kb. a 3/4 részére érve ugorj hátra, mögötted egy fali beugró van. Itt a Tiéd lehet az utolsó, a 5.secret, az 5.Snowflake.

  7. #137

    Alapbeállítás

    Aha, köszi, az 1. és 4. nem volt meg.
    Ha te akarod leírni, nekem az is jó.

  8. #138

    Alapbeállítás

    Köszi Mester, de jelenleg nem élnék vele. Történt ugyanis, biztos emlékszel rá, hogy elkezdtem végigjátszást kreálni Raymond-The Ordeal in The Shadow of Death pályájához. El is küldtem Neked pár videot a titkos koponyák megszerzéséről. Nos, belefutottam egy szörnyű bug-ba, ami egy időre elvette a kedvem a végigjászások leírásától. Az egyik koponya megszerzése... bonyolult időrefutás, stb...mindegy is, ez a pálya csak erről szól... Szóval, beértem az időre záródó rács mögé, ahol megszereztem az egyik Skull-t. DE. a rács bezárult, én bent rekedtem a kis szobában. Volt ugyan egy gomb a falon, ami a rácsot hívatott kinyitni, de beragadt. Letöltöttem minden létező verziót a játékból, ugyanezt tapasztaltam... 27 megszerezhető koponya... Mind megvolt, kivéve ezt... Mérgemben letöröltem minden anyagot, videot, írásos végigjátszást... Kár érte. Végigjátszottam a pályát, minden megvolt, kivéve ezt. Egy időre elment a kedvem a végigjátszások készítésétől. Természetesen, játszom továbbra is a szerkesztett pályákkal, a trófea topikban látható is lesz ezután...

    Ne haragudj, de arra kérlek, töröld az elkészült videokat a Raymond pályáról, én már azt nem fejezem be. Illetve végigjátszottam, minden tökéletes, kivéve azt a bosszantó bug-ot. Jelentkezem, ha kedvem támadt ismét a leírásokhoz, se most csak játszom...

    Más: Hamarosan tervben lesz egy pálya, mégpedig Franky-Parallel Universe... Úgy olvasom, külföldi fórumokon is, meg itt is, hogy 1 fránya secret hiányzik. Ránézek majd hamarosan, ha sikerül meglelnem, szólok, és kiegészítheted a leírásod...

    Addig is: Kalandra fel!

  9. #139

    Alapbeállítás

    Semmi gond, megcsinálom én. Én is néha besokallok, és csömöröm van egy ideig.

  10. #140

    Alapbeállítás

    Üdv Mindenkinek!
    Pechemre feltettem Nejemnek az Ice Age 3-24 -et, és szétzrikál azzal, hogy rögtön az elején az operator szobából nem tud továbbmenni. Mikor megszerzi a fegyvert, s egyebet, felnyitja a fali kód konzolt, és ott a vég! Lövésem sincs, hogy a kódot honnan leljem- találjam ki! Frigyünk rovására fog menni ez a dolog, már látom

Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •