Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (116) összesen

Téma: Tomb Raider Middle of Nowhere XMAS

  1. #11
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Rendben, csak már kezdek belefáradtam a szerkesztésbe. Már nem szeretnék változtatni semmin, mert az még megint plusz idő... Első pálya, amit csinálok, csak áttextúrázva, meg átépítve pár helyen. Amúgy fel sem tűnt nekem a kockaság.
    YzaaA. Sajnos nincs yahhoom...
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2011-12-10 18:10

  2. #12
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Crash82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest tényleg nem olyan rosszak a képek <3
    Köszi. Amúgy ennél nem a realisztikára megyek, hanem a fantáziám szerint. Kötetlenül másoktól. Beleadtam a szívem, lelkem mindenem, hogy ennyire is jó legyen. Már 7 hónapja szarakodok már vele, és már unom... angry: Esetleg gyakorlópályának elmegy? Amúgy bocs a dupla hsz miatt.

  3. #13
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Nem úgy értettem, hogy változtasd meg, hanem csak javaslatok voltak.
    Te pályád, Te érzed úgy, hogy mikor és hogy jó.

  4. #14
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Oké, bocs a kiakadás miatt. Csak annyi a bajmon a le-vel, hogy nem mindig kezes. Már a szenvedés egy pályával elvette az összes erőmet, de ha találok jó objekteket és van ötletem, hogy mit akarok vele csinálni, akkor építgetek, de amúgy nem nagyon.

  5. #15

    Alapbeállítás

    Szrtm is lődd le Rolit. Francnak dumál bele.
    Vigyázz Roli, te is póruljársz mint én a jómúltkor.

  6. #16
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szrtm is lődd le Rolit. Francnak dumál bele.
    Vigyázz Roli, te is póruljársz mint én a jómúltkor.
    Miért is lőjem le? Meg hogy jártál pórul a múltkor? Te OBig mit szólsz ehhez a kis nyamvedék szerkipályához, amit csináltam? Úgy értve, hogy tetszik-e? Bocs, kétértelmű a kérdés.
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2011-12-10 21:00

  7. #17

    Alapbeállítás

    Nem láttam még a pályádat. Hol van?

    Hát régebben én is mondtam véleményt. De nem sggnyalásból, hanem főleg a hibákról, mert hát az az igazi vélemény, abból lehet tanulni.
    A dícséret nemigazán építő szrtm.
    No aztán megsértődtek rám, ezért már nemigazán véleményezek hazai pályákat. Képekről meg főleg nem, abból semmit sem lehet kihámozni.

  8. #18
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    A pályám még a gépen hever, mert Mezősas egy olyan hely, ahhol nuku normális internetkapcsolat... Amúgy digi netem van, amit a pannon üzemeltet. Csak a netjel 15km-ről érkezik hozzánk, és lassú... Eddig nem tudtam feltölteni a pályát, mert mindig mikor elkezdeném feltölteni, akkor puff lebont oszt megáll...
    Majd karácsony előtt vhogy megpróbálom feltenni, de ha nem sikerül, akkor kukába vágom a gépet meg a netet is. Amúgy a middle of nowhere onnan jött, hogy van egy selena gomez szám aminek ez a neve, ez inspirált, de láttam, hogy van egy middle of nowhere pálya, de ez a magyatr middle of nowhere lesz.
    Eleinte egy termes volt.
    Ezután épültek hozzá a termek, most van kb 100 terem. De ebből vegyük le a tapasztalatlan játékosoknak elérhetetlen titkosfalas külső tereket. Így marad kb 95 terem.
    Nem túl hosszú pálya, de direkt úgy csináltam, hogy a kulcs keresése sok időt vegyen el, mégpedig úgy, hogy lemászás felmászás lemászás berakás, de még máshol is szétnéz a játékos, így lesz a játékidő kb:1 órás, legalábbis nekem annyi.
    Akit megfog a fenyő a kristályos barlang (mai építés) meg a zene és a többi, az élvezni fogja szerintem. Tudom ne pofázzak annyit, mert a fene se olvassa el amit írok. Majd még mesélek ha érdekel titeket.

    Amúgy amiatt szeretem ezt a fórumot, mert itt megértenek, kedvesek az emberek, hangulatos a fórum, jókat lehet beszélgetni, mindent megtudok a Tomb raiderrel kapcsolatban, még azt is, amit soha nem is képzerltem volna. Ez nem nyalizás, ez a színtiszta igazság.
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2011-12-10 21:40

  9. #19

    Alapbeállítás

    Én mindent elolvasok, ha nem is szólok hozzá.

    De csak írjál, majd megnézem a pályádat, ha már tudom.
    Véleményt csak akkor mondok, ha bírod a kritikát. És ha némelyiket meg is fogadod.
    És persze ha magyar vagy, rajtunk keresztül publikálod majd a pályádat.

  10. #20
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindent elolvasok, ha nem is szólok hozzá.

    De csak írjál, majd megnézem a pályádat, ha már tudom.
    Véleményt csak akkor mondok, ha bírod a kritikát. És ha némelyiket meg is fogadod.
    És persze ha magyar vagy, rajtunk keresztül publikálod majd a pályádat.
    Amúgy bírom, ha nem kell miatta mindent előről elkezdenem. Megfogadom azt, amelyiket jónak látom. Amúgy szerinted ha nem magyar vagyok, akkor miért írok magyarul???!!! Amúgy külföldin meg nem akarom publikálni, mert ha magyar vagyok, akkor miért ne a magyar emberekkel osztanám meg elsőként? Amúgy a TREditor.hu a legjobb szerkesztett pályákat tartalmazó oldal, mindent onnan töltök le. Amúgy az nekem egy nagy megtiszteltetés, hogy ezen a fórumon lehetek, és hogy nálatok publikálhatom a pályámat is majd. Ezt amúgy nagyon köszönöm nektek. Mondom ez nem nyalizás, hanem csak egy érzelmes srác vagyok, aki kiönti a szívét nektek.

Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •