Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen

Téma: In Search For The Christmas Tree (Crash82)

  1. #21

    Alapbeállítás

    Nna látod Dávid? Pont erre céloztam a múltkor.
    És lám, megint úgy is lett.

  2. #22

    Alapbeállítás

    hehe igen ha hallgattál volna rájuk kb 60 megát kellett volna feltöltened nem 130at plusz az értékelésed is jobb lenne, aminek köszönhetően talán külföldön is komolyabban vennének

    te is pont oda rakod ki ahol híresen sz*rul értékelik a pályákat :P

    minden esetre azért letöltöttem mindjárt ki is próbálom
    Utoljára módosítva: wdavid által : 2011-12-17 21:53

  3. #23

    Alapbeállítás

    hát kipróbáltam és tettszett is de lett volna min javítani

    - az útvesztőben a textúrák nyújtottak, és a játékmenet kicsit unalmas
    - pár helyen még mindig hiányzott a SUN a szobából
    - a szobák tetejét még mindig nem csinálod meg rendesen, rakhatnál az útvesztő fölé mondjuk még egy szobát és a sövény tetején mondjuk nőhetne pár növény, lenne egy fenyőfa az útvesztő kicsivel odébb lévő részében aminek a teteje látszik innen ahol állsz stb.

    - viszont a világítás sok helyen nagyon is szép volt, ahhoz képest h először csináltad színesre a pályát
    - a zene is illett hozzá, jó kis hangulatot adott neki

    mivel a pálya elég lineáris a kinti 5.25 értékelés nem rossz, de többet nem lehetne rá adni

    hogy ne legyen lineéris a pálya a játékosnak engedni kell, hogy az ő ízlése szerinti sorrendben csinálja a dolgokat ha pl van egy ajtó amit két kar nyit, úgy kell alakítani a pályát, hogy ő döntse el melyiket szeretné először meghúzni stb

    ettől függetlenül nekem tettszett, de kis odafigyeléssel lehetne jobb is remélem jövőre is csinálsz egy hasonló pályát de akkor azt legalább a nyár közepén kezd el, hogy legyen időd a jobb fejtörőkre, a világítás megcsinálására, és persze a tesztelésre és a hibák kijavítására

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •