Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (44) összesen

Téma: Szia Jani2 :-)

  1. #31
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm Neked is, megpróbálom előhalászni a letöltését, pl. TR4.

    Köszi.

  2. #32
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Még egyszer, nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

    Hogy lehessen mosolyogni:
    Win10

    Letöltöttem mindkét szélesvásznúsító progit, mindkettő be lett illesztve a megfelelő helyre, és onnan lett meghívva az adott - TR2, illetve TR4 - külön külön.

    A 'Old_Games_Widescreen_Patch.exe' létrehozott egy módosított indító exe-t, de nem indult.

    Kompatibilitás módosítással próbálkoztam, felhozta az XP-t SP-3 javaslattal, de semmit nem csinált.

    A 'widescreen_tomb_raider_234.exe' nem fejezte be a konvertálást. Katt ='Mégse' , pedig türelmes voltam.

    Berágtam, mivel a gépemen van XP-is, rögtön indítottam. Rögtön kiderült, hogy a videókárty és környezetének illesztőprogramjai a legutóbbi gép újraélesztésnél nincsennk feltelepítve. Ja, hogy még az internet kapcsolat is elfelejtődött, hucccss, most, nem lényeges. De nem tudtam még ekkor, hogy még vannak rejtett problémák is.

    Vidókártya rendszer felhussant.

    Murphy törvényei közül elsődlegesnek tekintem - a többi ebből indul ki - , hogy a "tárgyak alapvetően ellenségesek".

    TR2 be, Lara fut, mint Lara, képernyő arány OK, Viszont hang nincs.

    /Azt megjegyezni kívánnám, hogy az 1-ső pályán simán fel tudtam jutni a két Őrtorony tetejére és a második kősárkány is csont nélkül megvolt./

    A hangot a https://www.youtube.com/watch?v=V1K1OF-pZH8 zenével teszteltem, de a 2011-es AMD technológia pár percre megakasztott, még a régi fülhallgatót is elővettem, v.színüleg ettől megrettenhetett.

    Csak összejött. bár enyhe magalkuvás van az op. rendszerben, de majd finomítok.

    Sajnos az újabb TR-eket nagyon tangenciálisan néztem, eddig, majd igyekszem.

    Lehet, hogy rossz helyen kérem, de OBig valami új szerkipályát ajánlhatnál, ami látványos, de mégsem nagyon bonyi.

  3. #33

    Alapbeállítás

    Nézz be ide Jani: https://tombraiders.hu/forum/showthr...Tr%F3fea-Topic
    Baal sok pályához írt véleményt. Válassz kedvedre, vagy a https://treditor.hu/ főoldalán, lent is van sok értékelés. Azokhoz végigjátszás is van.
    De megjelent a TR2 felújítása is, az első részt letöltheted innen
    Utoljára módosítva: OBig által : 2018-08-05 08:05

  4. #34
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Nagyon köszön a válaszodat!

    Lemaradtam nagyon sok mindenről, sajnos!

    Egy téli pályával is próbálkoztam, de nem tudtam bejutni a házba, pedig ígéretesnek tűnt, de valamit nagyon benéztem.

    shabab_siddiq_croftmas_manor Ezt a wincsire mentett könyvtár neve - mint látható - és nagyon bosszant, hogy elakadtam. Ha esetleg olvasod, beszélhetnénk róla. Én már nyugdíjas lettem, de a kis unokám és mások nagyon lefoglaltak. Szeretnék a TR-hez kapcsolódóan még 1-2 dolgra visszaemlékezni. A nagy unokámat kicsit sikerült megfertőzni.

    E miatt kaptam magam hozzátok.

    Még a nagy unokámnak is mutattam ez év első téli időszakában (január).

    Számomra az elmúlt évek nagy leterhelést jelentettek, de mindig nagy örömmel gondolok Rátok!

    Most e miatt jöttem ide, mert nagyon tangenciális a téma, de mutatja [ha átmegy], hogy vannak érdeklődők valamien szinten.

    https://twitter.com/cctv_idiots/stat...63080686505984

    remélem, jól vagytok összképileg.

    Ígérem, hogy vissza fogok nézni!

    Mondjuk, számomra riasztó, hogy ez van kiírva, hogy "Gyors válasz .." "Részletes válassz .." ? ez mi a búbánat, mert tesztelni nincs időm!
    Legyen a Gyors válasz opció.

  5. #35
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Letöltöttem a TR2 felújítását, belenéztem, nagyon látványos!

    Köszönöm szépen a linket!

  6. #36
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Közben kiderült, hogy az első kősárkány egészen máshol van - Némmá nincsen Titkoshelyen az asszony -

    Nagyon jó, köszönöm!

  7. #37
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Megnéztem Lara otthonát is, nagyon jó és váratlan dolgok vannak benne.

  8. #38
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Lara lakásának a padlásán vagyok, a 2 db fáklya be van gyújtva és elhelyezve, ládákat félre toltam, levegőben fordulok átugrok a lépcső kerítésén, de még kb 1,5 sec hiányzik, ha nem több, mármint az időre futásnál, hogy a lenti ajtót elkapjam.

    Lökött ez a Lara, menne inkább port törölni.

  9. #39

    Alapbeállítás

    Szia Jani!

    A "Részletes válasz"-nál megnézheted amit írtál, és csatolhatsz több szmájlit is, mielőtt elküldenéd. Csak ennyi a különbség.

  10. #40
    Történész
    Csatlakozott
    11-11-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    38

    Alapbeállítás

    Köszi. Remélem, jól vagytok.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •