Oldal: 238 / 241 ElsőElső ... 138188228236237238239240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.371 - 2.380 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2371
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Újólag Angolul jól tudó fórumtársaimhoz fordulnék.

    Jól értelmezem .... Colin Bensonnak új pályája jön ki ?

    http://forum.trle.net/search.php?aut...b65ceecdf1a24a

    Már tesztelőket vadászott ?

    Ha igen .... Jeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Köszi.

  2. #2372

    Smile

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Újólag Angolul jól tudó fórumtársaimhoz fordulnék.

    Jól értelmezem .... Colin Bensonnak új pályája jön ki ?

    http://forum.trle.net/search.php?aut...b65ceecdf1a24a

    Már tesztelőket vadászott ?

    Ha igen .... Jeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Köszi.
    Szia! A válaszok: igen és igen. Üdv: Zsolt

  3. #2373
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! A válaszok: igen és igen. Üdv: Zsolt
    Szia !

    Köszönöm !

    Nagyon tetszenek a pályájai .....

    Ha már itt tartunk .....

    Titia pályája hogyan áll, vajon ?

    Marcosnak valami karácsonyos, boszorkányüldözéses pályája, van-e a láthatáron ?

    BTB 2017 lessz-e ?

    Minden jót a csapatnak ... Októberben találkozunk .... néhányótokkal.

  4. #2374
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia Duduska!

    Marcosról sajnos nem tudok semmit, de Titak továbbra is dolgozik a pályáján, nem tudom, pontosan hogy áll vele. Ezeket a képeket láttad már?

    És igen, 2017-ben sem marad el a BtB!

    Minden jót!

  5. #2375
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Duduska!

    Marcosról sajnos nem tudok semmit, de Titak továbbra is dolgozik a pályáján, nem tudom, pontosan hogy áll vele. Ezeket a képeket láttad már?

    És igen, 2017-ben sem marad el a BtB!

    Minden jót!
    Szia Matie !

    Köszi az infókat.

    Még nem láttam a linkkelt képeket. Viszont nagyon királyak

    Duduska

  6. #2376

    Alapbeállítás

    Hello mindekinek!

    Jó rég nem voltam itt...ezt talán pótolni fogom.
    Nem tudom, hogy jó helyen vagyok e, de itt a legbiztosabb, hogy nem offolok.

    Az októberi találkozó hogy sikerült? (nem láttam semmit a főoldalon, a TR találkozós oldalhoz nincs hozzáférésem lévén elfelejtettem kérni a Rolandtól kódot anno, plusz totál elfelejtettem.Hiába, ez a korral jár )
    Illetve...van olyan itt aki:
    -játszik Metin2-t?
    - játszik ToO-t?
    -GoL-t?
    - GTA V-t?
    - TR'13?
    Ha igen, lenne olyan is, aki szívesen játszana velem? (pl gta-ban vagy metinben akár többen is tudnánk játszani együtt)

    Más:
    Jelenleg világszerte -asszem- zajlik a 'fekete péntek' féle leárazások, így lecsaptam a Witcher 3 -ra. Az év játéka kiadás több mint 40euróba kerül, de most 20euróra van leárazva, ami szerintem teljesen vállalható összeg, főleg hogy minden kiegészítőt is tartalmaz.

    Elsőként....nagyon jó érzés volt visszatérni Geralt világába. Ismerős zene is felcsendült, a második rész eseményeinek emulálása is nagyon ötletes volt. (bár lehet, hogy nem jól válaszoltam az egyik kérdésnél, szóval újra kell játszanom az első két részt.)
    Elképesztő, hogy mennyire le tud kötni ez a játék...alaphangon 39Gb-t nyom, de 20Gb-nál, már játszható az első helyszín. Így amíg a játék töltődött, csináltam a mellék küldetéseket. A helyszín pedig HATALMAS. Még nagyon az elején vagyok, de nem értem a történetet Yenneferrel...ő halott nem?
    Utoljára módosítva: ismeretlenismerős által : 2017-11-25 19:12

  7. #2377
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia, jó újra látni!

    A találkozó nagyon jó volt (kár, hogy nem tudtál jönni ), ilyen sokat se röhögtünk még szerintem, pedig abból eddig se volt hiány. Terveztem egy rövid cikket írni róla, csak sajnos még nem jutottam el odáig, addig a talis topikban a 67. oldal aljától a 70.-ig találhatsz élménybeszámolókat
    A hozzáféréssel kapcsolatban pedig OBig tud majd segíteni.

    Mi drlecterrel szoktunk játszani a TR2013-mal, ha épp játékban vagyunk, bármikor meg tudunk hívni meccsekbe. Időnként egy teljes magyar csapat is kialakul Lehet, a Temple of Osirist is elővesszük majd egyszer.

    Jó döntés volt a Witcher 3! Engem is lenyűgöztek a hatalmas helyszínek, és a mellékküldetések között is akadnak igazi gyöngyszemek, nem is kevés. Mind érdekes a maga módján. Yennefer pedig nem halott, csak eltűnt, Cirit keresi. A Witcher 2-ben volt egy kis szösszenet az előzményről, ha érdekel, leírom

  8. #2378

    Alapbeállítás

    Hmm...akkor a biztonság kedvéért feltelepítem őket, aztán ha van valami action, a steam folyamatosan online nálam.

    Witcher:

    Kaer Mohren vs. Wild Hunt. Még mindig nem szedtem magam össze. Egy pillanatig azt hittem, hogy sikerült mindenkit kinyírnom, de aztán mégse, a játék megy tovább. Ha jól értelmezem a történéseket, még egy jó ideig.
    Yennefert nem szeretem. Kicsit sem.
    Triss lehetne egy kicsit tökösebb. (Főleg, hogy a Kaer Mohreni csatában nagyon gyengén szerepelt.)
    Ciri képességei...wáo.
    A zenékért a nagyon odáig vagyok, tervezek rákeresni.
    Skellige a legszebb hely eddig, főleg naplementekor (meg amikor éjjel havazik.)

    Amit érdekesnek találok, hogy mind a három játék folyamán többször is el lett mondva hogy, a witcherek nem éreznek. Ennek ellenére Geralt rengeteg érzést mutat ki ebben a játékban, főleg amióta megtalálta Cirit. (Főleg amikor azt hitte hogy, a lány halott...)

  9. #2379
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Igen, még lesz bőven mit tenned. Yennefert én se kedveltem, kifejezetten ellenszenvesnek tűnt számomra a játék alapján. Aztán elolvastam a könyveket, és teljesen más fényben kezdtem el látni őt. A játékban nem ismerjük, nem tudjuk, miért olyan, amilyen, és hogy ez nem feltétlenül rossz. (Amúgy én imádom a könyveket, főleg a 4-5-6. részt. Triss is más, mint ahogy a játékban beállítják, Ciri jellemfejlődése pedig elképesztő.)

    Az, hogy a Witchereknek nincsenek érzelmeik... talán a játékban is tesznek rá megjegyzést, hogy ez nem egészen így van, a könyvben biztosan. Csak az emberek hiszik így, ők eleve majdhogynem szörnyként tekintenek rájuk. Nyilvánvaló, hogy vannak érzelmeik, főleg Geraltnak.

  10. #2380
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    főleg Geraltnak.
    És főleg a női nem felé.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •