Oldal: 239 / 241 ElsőElső ... 139189229237238239240241 UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.381 - 2.390 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2381

    Alapbeállítás

    Ingyen Tomb Raider 2013, és Lara Croft, and the Temple of Osiris PC-re. ingywntr.jpg

    Hétfőig, éjfélig ingyen letöltheted a Square Enix jóvoltából a Tomb Raider 2013, és Lara Croft, and the Temple of Osiris kalandokat PC-re INNEN. https://store.eu.square-enix-games.c...9.en.3994.1410

  2. #2382

    Alapbeállítás

    Hozzám megjött a Jézuska!
    Egy régi barátom, TR rajongó, Mrique-Ricsi, küldött egy saját kezüleg készített fali képet.
    KÖSZÖNÖM.
    2021karacsony_ricsi1.jpg
    2021karacsony_ricsi2.jpg

    Ott is figyel oldalt a gép mellett.
    2021karacsony_ricsi3.jpg

  3. #2383

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hozzám megjött a Jézuska!
    Egy régi barátom, TR rajongó, Mrique-Ricsi, küldött egy saját kezüleg készített fali képet.
    KÖSZÖNÖM.
    2021karacsony_ricsi1.jpg
    2021karacsony_ricsi2.jpg

    Ott is figyel oldalt a gép mellett.
    2021karacsony_ricsi3.jpg
    Szerintem jó lett, tetszik!

  4. #2384

    Alapbeállítás

    Üdvözletem!

    Elolvastam a 22 éves évértékelőt, s mivel elég érdekesnek találtam, továbbá van egy falatnyi tapasztalatom a viselkedésekkel kapcsolatban, így úgy gondoltam itt egy hozzászólás keretén belül írom le a véleményem.

    A franchise pár éven belül már a harmincadik életévét fogja ünnepelni, ami valljuk be nem kis idő, valamint játék szempontjából sem kis teljesítmény, hogy ideáig eljutott. A 2000-es évek tájékán ismerkedtem meg a szériával, amikor kipróbálhattam a második rész (ami azóta is a kedvencem) demóját, és ezzel elindult a szerelem. Mivel lehetőségünk nyaralni nem volt, ezért az az elhatározás született, hogy vásárolva lesz egy használt számítógép, amin majd a család játszani fog, és az lesz a kikapcsolódás a TV-zés mellett. A játékok világa engem annyira nem rántott be, de a TR-franchise elérte a célját, hogy órákat üljek a monitor előtt.
    Mivel személyes ismeretségi körömben nem volt olyan, aki szeretett játszani (vagy, ha igen, akkor nem a TR franhise volt a kedvenc), így nagyon vágytam arra, hogy valakivel/valakikkel meg tudjam tárgyalni azt, amin a széria keresztül ment. Középiskolában volt internet elérés informatika órán, és ott kezdtem el feljárogatni a tr.hu-ra. Majd nem sokkal érettségim előtt odahaza is bekötötték az internetet, és első dolog amit csináltam, hogy felmentem a tr.hu-ra, és felregisztráltam KM20 néven. Az új regisztrált tagokkal elvoltunk, s jókat is ökörködtünk, de a szerkesztők már más esetek voltak. A tulajdonos (Hamster) annyira nem élt a kommunikáció eszközével, így szinte mi "újak" írogattunk szinte az összes fórumba. Már akkor is érezhető volt, hogy egyeseknek nem tetszett az, hogy többen számítógépen játszunk, s nem pedig Playstation az alapgép. Akkor tört ki egy éles vita, amikor előjött egy újabb PC hiba, és ekkor szóváltásba kerültem az írásban említett fickóval. A konfliktus forrása az volt, hogy ő nem tűrt el semmilyen megnyilvánulást számítógéppel kapcsolatban, még egészen kicsit sem. Csak a konzolt lehetett majmolni. Akkor eléggé sértve éreztem magam, és meg is védtem vele szembe az igazságomat. Hiszen tulajdonképpen egy felnőtt munkával rendelkező ember kért számon rajtam dolgokat, és oktatott ki egy önálló keresettel nem rendelkező középiskolás tinédzsert.

    A szóváltás után trs.hu-ra regisztráltam, és itt ismertem meg Roli-t is, akivel napi szinten tartottuk a kapcsolatot. Volt egy kedves ismerősöm a tr.hu-ról (ő is új volt ott), ő mindkét oldalon jelen volt. Semmi probléma nem volt még nem volt egy megjegyzés felém a chaten, ami nem tudom honnan jött a mai napig. Akkor Roli nagyon hangolt engem és ezt a lányt. Akkor még létezett számítógépen az MSN, és többször csináltunk konferencia beszélgetést. A dolog odáig jutott, hogy én fellépve a chatre, megpróbáltam az igazam közzé tenni miközben Roli nekem írt üzeneteket MSN-nen ezzel is idegesítve, és feszültté téve. Majd az érdekes szóváltás után tulajdonképpen elköszöntem mindenkitől, és egy időre felhagytam a fórumozással. Persze egy képernyőmentést kaptam, amin Roli üzenete volt, hogy nem így akarta, és hogy mennyire sajnálja, hogy én kilépek a közösségből. Akkor újra aktív lettem a tr.hu-n a többi tag miatt, akik örültek, hogy visszatértem. Akkor sikerült az első (és azóta egyetlen) TR találkozón részt vennem, amin egyetlen egy régi szerkesztő jelent meg: Petúnia. Mi mindnyájan már az "új generáció" voltunk. A fővárosban találkoztunk, elmentem sétálni, az állatkertbe, jó volt nagyon. Ami nekem jól esett, hogy utána másabb lett a fórum hangulata, és Petúnia viselkedése is teljesen pozitív irányba mozdult. Teljesen emberien viselkedett, és írt is velem szemben, s eltűnt a lekezelő stílusa. Ez az állapot nem tartott sokáig, mert a tr.hu tulajdonképpen megszűnt. Én időközben levizsgáztam, beléptem a munka világába, s annak ellenére, hogy rajongó maradtam én kimaradtam a közösségi életből. Pedig már megvolt az anyagi oldala, hogy én is el tudjak utazni találkozókra. Bár amit olvastam talán jobban is tettem, hogy ki maradtam ezekből.

    Elég sok idő telt el, és sok minden megváltozott mindenki életében. Azért is gondoltam, hogy levettem ide ezt a pár sort, mert annak idején én is tagja voltam egy ideig ennek a közösségnek. Sajnálatosnak tartom, hogy ilyen dolgok történtek meg, de mindenképpen érdekes, hogy mikre nem hajlandóak egyesek. De tény, hogy nekem is feltűnt, hogy a "hamvaiból feltámadt" tr.hu milyen hamar megszűntette fórum részét.

  5. #2385

    Alapbeállítás

    Köszönöm Dentorel-KM20 az írásodat.
    És csak hogy tudd, itt 7 éve megváltozott a hangulat, nincs veszekedés, beszólás, lenézés. És szívesen látunk itt. Gyere közénk, úgyis csak alig vagyunk kommentelők.
    Napi szinten mi már a chat helyett a Discord-ot használjuk, ha akarod küldök Neked oda meghívót.

  6. #2386

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyere közénk, úgyis csak alig vagyunk kommentelők.
    Szerintem ez "természetes" dolog.
    Ahogy tapasztalatom, ha van időm munka után és nem a TV előtt döglök, vagy csavargok valahol, akkor néha fellátogatok weboldalakra. Szomorúan tapasztalatom, hogy egymásra szűnnek meg rajongói oldalak, valamint a fórumok már nem pörögnek úgy, ahogy kellene. Mondjuk érthető, hiszen elég egy Facebook regisztráció, belájkolni egy csoportot, vagy oldalt, és egy profillal minden elérhető.

  7. #2387
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Egy kérdés, az Angolul jól tudokhoz.
    Lesz-e még BTB-s pályaszerkesztés, avagy BTB-s pálya ?
    TRLE.NET

    Köszi.
    Duduska

  8. #2388

  9. #2389
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem biztos lesz BTB, csak nem tudom mikor.
    Szia.
    Köszi.
    Várom

  10. #2390
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Lenne egy kérdésem.
    Több szerkesztett pályán láttam már, hogy elkezd repülni Lara.
    Ezt hogyan, mivel csinálják.
    Gondolom PC-n fut, mert szerkesztett pálya.
    Olvastam hogy van egy TRFLY.exe progi, de az szerki pályán nem működik. (F11 -> Tomb raider not run)
    Valaki tudja mivel, hogyan ?
    Üdv.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •