Oldal: 233 / 241 ElsőElső ... 133183223231232233234235 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.321 - 2.330 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2321
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet xyCrashyx98 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A törölgetések előtt világosan meg volt mondva privátban, hogy néhány tagot töröljetek. A törölgetéseknél nem mindenki írt trágár szavakat, mégis bannolták. (Az én bannolásom jogos volt, de másé nem.)
    Mint ahogy az is meg volt mondva privátban, hogy kihez kell ez ügyben fordulni - amire az volt a válasz, hogy idézem, vele "nem fogok beszélni." - amit még egy fenyegetéssel is meg volt tetézve. Amúgy meg mások nevében nem is beszélhetett volna.
    Igenis szükség volt a bannolásra, az alapján amit láttam. Bővebben erről fentebb olvashatsz

  2. #2322

    Alapbeállítás

    Hamarosan meglesz a válasz mindenkinek, mindenre. De addig is moderálja mindenki saját magát, itt is, ott is.
    És tegnap óta, már a nevek sincsenek tiszteletben, az is lehet gúny tárgya. Szerintetek. Mi nem biztos hogy ezt az utat választjuk.
    De akik tönkre akarják tenni a fórumot, azoknak nincs más út, mint amit kaptak.
    De mindenkinek adható még egy esély.
    Jó lenne, ha abbahagynák, de ha nem, valóban van más út is. Majd azon járunk.
    És azt főleg sajnálom, hogy Hamster, és zsolt ehhez adták a nevüket. Vagy nem is tudják.

    A fiókok adatait töröltük, tehát ebben nem lehet gond.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2015-11-20 19:52

  3. #2323

    Alapbeállítás

    Azt hiszem, nem voltam elég világos. Kérlek töröljétek az összes hozzászólásom, mert még mindig látom őket.

  4. #2324

    Alapbeállítás

    "Nem kötelezhetőek rá, hogy töröljék egy adott ember összes hozzászólását, mert az adott esetben kontinuitási problémát okozhat a témákban. Ráadásul a hsz-ei lehetnek más válaszainak idézeteiben is, amit még nehezebb előkaparni. Ilyenkor nincs sem ,,szerzői jog'', sem semmi más, ami úgymond védené a hozzászólásokat, mint ,,szellemi terméket'', tehát nem kötelezhetőek a hozzászólások törlésére. "

    Remélem elég világos voltam.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2015-11-20 20:26

  5. #2325

    Alapbeállítás

    Látom, megindult a mozgolódás a főretardáltak között Skacok, ne már, soha nem fogok így felépülni az állandó rekeszizomlázból

    Látom, fájt a Launch Party Hát igen, hol is van a ti pürküttfőzős nyugdíjas klubotok egy ilyen rendezvényhez képest? Annyira jól sikerült, hogy még a tetvedék, alapfokú bunkó barátja és a kis sleppjük is eltolta a képét. Majdnem beszart mindenki a röhögéstől, hogy ezek meg mit keresnek itt Kussoltatok is rendesen, a kutya se figyelt rátok, beültetek xboxozni, mintha nem lenne holnap és tömtétek a fejetekbe a (takarmány)kukoricát Thak is megörvendeztetett minket egy kis leszbishow-val, de megálltuk hányás nélkül. Qrva égők voltatok. Még a rendezvényfotókon is 2 szánalomlike-ot kaptatok, azt is Robbie és Szkratyi részéről Jöttetek kipróbálni a Rottr-t, mert nem telik rá? És mi megengedtük? Szívesen Annak azért örülünk, hogy Obigél nem cibálta oda a hájas ****ét, mert akkor a Papp László Sportarénát kellett volna kibérelnünk

    Az Obigél meg igenis vicces, igaz, nem mi találtuk ki, csak átvettük (sokan nem szeretnek ám, puffancs!)

    Szóval, lehet pattogni, mindent elmond, hogy odapúposkodtatok a launch partyra, de nem hibáztatunk érte: végre láttatok egy színvonalas TR rendezvényt Szánalmas szarok Még ahhoz is pudingok vagytok, hogy legalább a saját (haldokló) fórumotokon ne rébuszokban beszéljetek. Konkrétan neveket sem mertek leírni.

    Dagadt, te meg ügyelj a vérnyomásodra, meg ne baxxon a guta

    Ja, hoppá, ez is proxyról ment Lehet nyomozni, informatikai analfabéták

  6. #2326
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Hát, lehet, hogy öregszem, de az ilyenfajta óvodás viselkedés úgy 16 év felett égő
    Én 10-12 éves voltam, amikor telefonbetyárkodtam utoljára, talán az volt, mikor szándékosan - magamat égetve - bosszantottam másokat.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2015-11-20 23:44

  7. #2327
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Ha már meg lettem szólítva, illene valamit reagálnom, nemde?

    Konkrétan a konzolos, "Launch Party"-nak nevezett eseményről. Rajongóknak szerveztétek, arról én nem tehetek, hogy "számotokra" (jelentsen ez bármit) mindenki ellenség lett, aki itt van ezen az oldalon, pedig még drága egykori szerkesztőnknek is köszöntem volna, ha nem rohant volna le ijedtében az emeletről, mikor meglátott minket. Minket, hja, hiába, mi tényleg baráti társaság vagyunk, akik összecsiszolódtak az évek folyamán. Idézzem is kedves egykori szerkesztő egykori véleményét rólunk?

    "Nagyon szépen köszönöm az ismételten felejthetetlen élményeket, a felköszöntést (az életem legemlékezetesebb születésnapja lett) és minden mást. TI VAGYTOK A LEGJOBBAK. [Ölelés] "

    Mindenesetre jó tudni, hogy még mindig jelentünk nektek annyit, - még szerény személyem is, mikor igazából egyikőtöket sem ismerem, se interneten, se személyesen, csak a kedves egykori szerkesztőt -, hogy egy komplett posztban velünk foglalkozzatok Bár mihez is kezdjek ezzel az információval? Show-t meg bármikor láthattok tőlem, ugyanis nem a Tomb Raider az egyetlen fontos dolog az életemben

    Egy tanács a végére. Ha dicsekedni szeretnétek valamivel, akkor illik elintézni, hogy legyen mire.

  8. #2328
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Nagyon szép dolog a proxy, de hiába. Az írásból gyönyörűen kiderül, ki(k) áll(nak) mögötte, mint ahogy a korábbi névtelen megnyilvánulásokból is. Ezzel az egésszel most szépen megmutattátok, milyenek vagytok, nem is kell nekünk itt bizonygatni semmit, megteszitek ti. Tökéletesen látszik, honnan is fakadtak a problémák és a veszekedések.

    Ha már a launch partynál tartunk, tudtommal "hivatalos" rendezvény volt, ahova bárki elmehetett, hovatartozástól, identitástól, mindentől függetlenül, hogy a játék iránti szenvedélyének hódolhasson - ezek szerint tévedtem. Én félre tudtam tenni az ellentéteimet, azért mentem el, hogy jól érezzem magam, és más rajongókkal is megismerkedhessek. Bár ott lett volna ilyen nagy a hangotok, de a szemünkbe se mertetek nézni.
    Nem sokáig lesz az "hivatalos", ha így folytatjátok. Elég szomorú, hogy a Crystal Dynamics nevét és támogatását ilyen öncélú sértegetésekhez használjátok fel (sok ember személyiségi jogainak megsértéséről nem is beszélve).

    Ha szerintetek ennyire jelentéktelenek vagyunk, miért foglalkoztok velünk? Megkaptátok, amit akartatok, egy külön játszóteret, ha már sikeresen elvittétek magatokkal a gyűlölködést, tartsátok is ott, nálunk ilyesmire nincs igény.

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Plusz nem lennék annyira aktív tag, hogy a statisztikát emeljem...
    Elég baj lenne, ha csak a statisztika számítana. Szabadidős tevékenység a fórumozás, mint ahogy a játék is, azért van, hogy megoszthassuk a véleményünket, hogy jól érezzük magunkat. Legalábbis ideális esetben így kellene lennie. Véleményem szerint ugyanúgy tiszteletben kell tartani azt is, aki minden nap beír, és azt is, aki évente egyszer. Sőt, azt is, aki csak látogatóként van jelen. Aztán hogy ez hol, hogyan valósul meg, az már más tészta. A lényeg, hogy a statisztika nem számít, nem kellene, hogy számítson.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-11-21 18:20

  9. #2329
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Steamen újabb leárazások vannak, aminek következtében a teljes TR és Lara Croft sorozat -75% alá került Az akció december 1-ig tart.
    http://store.steampowered.com/sale/tomb-raider/

  10. #2330
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Pár órája olvasgatok pár kommentet egy Witcheres gifnél, röhögök is néhányon, azután egy .... sípszó belinkelt egy képet, amiben 2 nagy Star Wars spoiler is volt! De jó, hogy hétfőre van jegyem, mondhatni most már nem is érdekel - max. csak a zene miatt. Úgyhogy nagyon vigyázzon mindenki, hogy mit olvas. Én amúgy is szinte kivétel nélkül mindig kifogom a spoilereket :/ Sluszpoén: a kép bal alsó sarkába oda volt biggyesztve: Merry Christmas. Nem vagyok egy agresszív ember, de ilyenkor nagyon be tudok pipulni.

    Kis plusz adalék, úgy voltam vele, hogy akkor most már úgyis mindegy, járjunk utána, hátha csak trollkodás. Ok, google a barátom, így is volt. Ez a dolog már nagyon sok hónapja felröppent, állítólag az egyik vágó szivárogtatta ki, passz. Majd egy másik siteon, ami eléggé nyomon követte az új film készülését, volt egy ember, akinek a nicknevében benne volt annak az embernek a neve, akinek nagy szerepe volt a második világháború kialakulásában. Erre fel az oldalon tegnap meg beraktak két képet, amiből egyértelműen látszik az egyik dolog (az én verziómnál meg még szöveget is írtak hozzá, amiből még többet ki lehet következtetni) és arra biztatták a jónépet, hogy mindenhova rakja ki mindenki, ahová csak tudja, hogy egy bizonyos népcsoport ne keressen rajta semmit, stb. Behalok.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-12-17 23:10

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •