Oldal: 232 / 241 ElsőElső ... 132182222230231232233234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.311 - 2.320 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2311
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Micsoda optimizmus :-) Adjal belole :-D

  2. #2312
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Szenvedély kérdés ez javában. Akik 1000 éve tolják, mint pl mi a TR-t, itt nincsen szó másról csak szenvedélyről. Ő benne ez nincs meg, hát így járt. Ezt érezni kell

  3. #2313

    Alapbeállítás

    Kedves TRS.hu csapata!

    Nyilván tudjátok, hogy ki vagyok, ha nem akkor ott a profilom, amin TI megváltoztattátok a jelszavam, egy indokolatlan bannolás miatt.
    Mielőtt felszívnátok magatok, értelmes társalgás céljából jöttem ide, nem veszekedni.Hidegen hagy a TR.hu kontra TRS.hu közötti viszály.

    Elég sokáig gondolkodtam, hogy hagyjam e a fenébe, vagy sem...de ha nem próbálom meg, nem is tudom.
    A kérdésem: Engem miért tiltottatok ki?

    Azért, mert a ToO végigjátszással nem készültem el?
    Nos, mint jeleztem, csinálom, de nem az volt az elsődleges, mint láthatjátok, le is írtam: Anyukámnak balesete volt.
    Sokáig az sem volt biztos, hogy életben marad.
    Ehhez vegyétek hozzá - bár ezt csak OBig tudja, vele beszéltem pár mondat erejéig, privátban- hogy Franciaországban élek és dolgozok.
    Ami ráadásul szellemileg eléggé leterhelő : fogyatékosokkal dolgozni nem sétagalopp.
    Fogalkozni anyukámmal - később szüleim harcával (lévén válni akarnak) és még a saját életemet is fel kell építenem, itt és most bocsánatot kérek, hogy nem jeleztem,
    a bajt...ami egy itteni problémát is okozott.

    A pályáim se készültek el?
    A fenti okok, valamint az érdeklődés hiányában félretettem. Illetve nem volt sokáig inspirációm. A bannolással pedig eléggé
    elvettétek a kedvem az egésztől.
    (Meg az is, hogy amióta win8-at használok, feltelepíteni sem lehet az NGLE-t.)

    Regisztrálva voltam egy másik fórumon?
    Először is, nem tudtam, hogy tiltott dolog ez.
    Másodszor, TRF-en is fenn vagyok.

    Szóval, ha ti is úgy vélitek minden személyeskedés és gúny nélkül értelmes emberek módjára megtudjuk ezt beszélni-akár itt,akár privátban- akkor azt nagyon szépen megköszönöm.

  4. #2314
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves TRS.hu csapata!

    Nyilván tudjátok, hogy ki vagyok, ha nem akkor ott a profilom, amin TI megváltoztattátok a jelszavam, egy indokolatlan bannolás miatt.
    Mielőtt felszívnátok magatok, értelmes társalgás céljából jöttem ide, nem veszekedni.Hidegen hagy a TR.hu kontra TRS.hu közötti viszály.

    Elég sokáig gondolkodtam, hogy hagyjam e a fenébe, vagy sem...de ha nem próbálom meg, nem is tudom.
    A kérdésem: Engem miért tiltottatok ki?

    Azért, mert a ToO végigjátszással nem készültem el?
    Nos, mint jeleztem, csinálom, de nem az volt az elsődleges, mint láthatjátok, le is írtam: Anyukámnak balesete volt.
    Sokáig az sem volt biztos, hogy életben marad.
    Ehhez vegyétek hozzá - bár ezt csak OBig tudja, vele beszéltem pár mondat erejéig, privátban- hogy Franciaországban élek és dolgozok.
    Ami ráadásul szellemileg eléggé leterhelő : fogyatékosokkal dolgozni nem sétagalopp.
    Fogalkozni anyukámmal - később szüleim harcával (lévén válni akarnak) és még a saját életemet is fel kell építenem, itt és most bocsánatot kérek, hogy nem jeleztem,
    a bajt...ami egy itteni problémát is okozott.

    A pályáim se készültek el?
    A fenti okok, valamint az érdeklődés hiányában félretettem. Illetve nem volt sokáig inspirációm. A bannolással pedig eléggé
    elvettétek a kedvem az egésztől.
    (Meg az is, hogy amióta win8-at használok, feltelepíteni sem lehet az NGLE-t.)

    Regisztrálva voltam egy másik fórumon?
    Először is, nem tudtam, hogy tiltott dolog ez.
    Másodszor, TRF-en is fenn vagyok.

    Szóval, ha ti is úgy vélitek minden személyeskedés és gúny nélkül értelmes emberek módjára megtudjuk ezt beszélni-akár itt,akár privátban- akkor azt nagyon szépen megköszönöm.
    Kedves ismeretlenismerős!

    Ugyan én veled egyszer sem váltottam egy szót se, ha jól emlékszem, de tudom, hogy ki vagy.
    Meg kell mondjam, hogy részemről nagyon örülök, hogy végre volt egy ember a "másik oldalról", akivel normálisan lehet beszélni. Merthogy ezidáig senki nem volt rá hajlandó, de ez mellékes is.

    Először is szeretném együttérzésemet kifejezni azokra, amiket átéltél. Valóban szörnyű dolgok azok, amiket most leírtál (Természetesen érthető az oka, hogy miért nem készültél el a ToO-val. Szerintem senki nem neheztel rád emiatt.)
    Ha már ToO, akkor 100%-ra tudom mondani, hogy semmi köze nem volt a bannolásodhoz.

    Tudtommal azért volt ez így, mert még pár hónapja néhányan (neveket direkt nem írok) feljöttetek ide, köztük te is, és elkezdtétek kitörölgetni a hozzászólásaitok. Sőt, volt aki obszcén jellegű dolgokat is "rajzolt", ráadásul teljes topikok tűntek el emiatt. Ezért volt szükség a tiltásra.
    És azzal sincs az égadta világon semmi baj, hogy másik fórumokon is fent vagy.

    Még egyszer köszönöm, hogy korrektül írtál

    Üdv: drlecter

  5. #2315

    Alapbeállítás

    Igen, elkezdtem törölgetni a hozzászólásaimat...jóval a szétszakadás előtt. Ezt talán lehet is látni, nem tudom. (sőt...még TRF-en is megtettem...mert ott meg cicaharc van fiúk között)
    Miért töröltem?
    Elég régóta vagyok..illetve most már csak voltam ennek a közösségnek a tagja.Egy idő után már kezdett sok lenni nekem a balhé, a kavarás.
    Valamint, ha írtam is valahova, utána nekem az volt az érzésem, hogy telibe volt sz.rva.De ezt le is írtam, hogy az érdektelenség, az engem nagyon irritál.Főleg, ha egy nagyobb közösségben vagy.
    Szóval nem találtam profil törlési opciót, így gondoltam szépen eltüntetem a nyomaim. Igazság szerint sok extra dolgot nem adtam hozzá a fórumhoz. egy megjelent demó, némi AoD anyag, egy végigjátszás. Ezek pedig bárhol elérhetőek...így nem hittem volna, hogy ez gondot okoz. Tény, más megvilágításba helyezi ezt a közben történt események.
    Utoljára módosítva: ismeretlenismerős által : 2015-11-20 18:12

  6. #2316

    Alapbeállítás

    Kedves TRS Team! Gondolom a nevemből kitaláljátok, hogy ki vagyok. Mivel átírtárok a jelszavamat és e-mail címemet, ezért szeretném, ha az eredeti profilomat http://tombraiders.hu/forum/member.p...ashHungarian98 az összes hozzászólásommal együtt véglegesen kitörölnétek a fórumról. Nem szeretnék semmilyen formában sem ide tartozni.
    Megértéseteket köszönöm.

  7. #2317

    Alapbeállítás

    Kedves TRS! Szeretném ha az összes hozzászólásomat,képeket,blogot mindent kitörölnétek a fórumról, nem kívánok SOHA többié a fórumon tevékenykedni. Köszönöm. Hanna voltam.

  8. #2318
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia ismeretlenismerős!

    Én is úgy tudom, hogy azért volt a tiltásra szükség, mert néhányan úgy gondolták, hogy tömegesen elkezdik módosítani, kitörölgetni a hozzászólásaikat (volt, aki "megdöglesz" és hasonló minőségű szövegekre írta át a hsz-eit), amivel sikerült a fórumot is tönkre tenni. Elég nagy volt a káosz, gondolom így estél ennek a dolognak az áldozatául te is, mert valaki észrevette, hogy te is jócskán törölgettél, és gyorsan cselekednie kellett.

    Az szerintem sem lenne ok egy tiltáshoz, hogy nem készül el pl. egy végigjátszás, sőt... én is ígértem már be olyat, amit időhiány vagy technikai okok miatt nem sikerült véghezvinni. Annyit tudok az egészhez hozzáfűzni, hogy Roli és OBig megkértek minket arra, hogy készítsük el a fegyverek, relikviák, amulettek, stb. leírásait, mert nagyon nem halad a dolog. Mi ezt meg is tettük, utána írtam rád, hogy kimaxoltuk a játékot, és nagyon szívesen segítünk bármiben. Hogy aztán mi történt és ez hogyan volt lekommunikálva, azt nem tudom, mert igen sok esetben elég érdekesen jutottak át információk arról, hogy mit kellene megcsinálni, ki mit csinál, ki "nem csinál semmit"... (Pont az ilyen kommunikációs zavarokat próbáltam jelezni is, mert nem egyszer kaptam meg a hátam mögül, hogy nem csinálok semmit, mikor hányszor írtam, hogy bármiben segítek, bármit szívesen lefordítok, de igény ritkán volt rá. Legalábbis felém nem jelezte senki. Aztán persze ezt is jól sikerült félreérteni, erről ennyit.)

    A balhé engem is marhára idegesített, ritkábban jártam fel a fórumra, és az admin jogot is saját magamtól vettem el, pár nappal az szétszakadós incidens előtt. Ráadásul sokáig voltam két tűz között, értettem mindkét fél problémáját, és pont emiatt nem is tehettem semmit. Aztán kibújt a szög a zsákból... de ezt inkább nem részletezném.

    Az érdektelenséggel kapcsolatban: csak a saját nézőpontomat, tapasztalataimat tudom megosztani - nem feltétlenül kell, hogy reagáljanak, nem fognak mindig reagálni mindenre sehol. Emiatt nem hiszem, hogy rosszul kellene érezned magad. Azzal, hogy törlöd magad, nem lesz jobb senkinek. Éreztem már magam én is pontosan így, csak a való életben kellett megtanulnom, hogyan lehet megbirkózni egy ilyen helyzettel. Nem könnyű, úgyhogy teljesen megértem, mit érzel ilyenkor.

    Ha vissza szeretnéd kapni a régi felhasználód, nem hiszem, hogy lenne akadálya, de ez nem az én asztalom.
    A fenti hozzászólásokra pont emiatt nem is tudok válaszolni (a törölgetések helyett is pontosan így kellett volna írnotok).

    És én is köszönöm, hogy hajlandó voltál kulturáltan megvitatni a történteket.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-11-20 18:58

  9. #2319

    Alapbeállítás

    A törölgetések előtt világosan meg volt mondva privátban, hogy néhány tagot töröljetek. A törölgetéseknél nem mindenki írt trágár szavakat, mégis bannolták. (Az én bannolásom jogos volt, de másé nem.)

  10. #2320

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia ismeretlenismerős!
    ...
    Mi ezt meg is tettük, utána írtam rád, hogy kimaxoltuk a játékot, és nagyon szívesen segítünk bármiben. Hogy aztán mi történt és ez hogyan volt lekommunikálva, azt nem tudom, mert igen sok esetben elég érdekesen jutottak át információk arról, hogy mit kellene megcsinálni, ki mit csinál, ki "nem csinál semmit"... (Pont az ilyen kommunikációs zavarokat próbáltam jelezni is, mert nem egyszer kaptam meg a hátam mögül, hogy nem csinálok semmit, mikor hányszor írtam, hogy bármiben segítek, bármit szívesen lefordítok, de igény ritkán volt rá. Legalábbis felém nem jelezte senki. Aztán persze ezt is jól sikerült félreérteni, erről ennyit.)
    Igen, erre emlékszem is, úgy tudom, hogy meg is lett osztva egy-két dolog.
    Aztán mikor elkészültem a steames achievementek lefordításával + magyarázatával, majd el lett küldve, akkor láttam, hogy azt már más megcsinálta. Aztán mikor folytattam, ugyanaz megismétlődött. Végül nekiálltam csinálni csak a végigjátszást leírni + az átvezető videók lefordítását megcsinálni.
    Az első 3 pálya megvolt - itt nem küldtem már el semmit- és álltam neki a challenge-k leírásának, illetve a a legnagyobb map bemutatásának. Aztán innentől kezdődtek a bajok.

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az érdektelenséggel kapcsolatban: csak a saját nézőpontomat, tapasztalataimat tudom megosztani - nem feltétlenül kell, hogy reagáljanak, nem fognak mindig reagálni mindenre sehol. Emiatt nem hiszem, hogy rosszul kellene érezned magad. Azzal, hogy törlöd magad, nem lesz jobb senkinek. Éreztem már magam én is pontosan így, csak a való életben kellett megtanulnom, hogyan lehet megbirkózni egy ilyen helyzettel. Nem könnyű, úgyhogy teljesen megértem, mit érzel ilyenkor.
    Lehet rosszul választottam meg a szavakat...amire gondoltam az,az, hogy tagja lenni ennek a közösségnek.Amit nagyon sokáig éreztem is. Aztán egy idő után elegem lett, hogy sokan valami álomvilágban éltek, aki meg kicsit is reális volt, az el volt felejtve. Aztán 2013ban amikor elmentem veletek a találkozóra, adtam egy esélyt magamnak, az egész dolognak. Aztán puff , elvesztettem az érdeklődésemet.
    Mert tisztában vagyok vele, nem várhatom el, hogy ugráljanak az emberek minden szavamra.Ki se bírnám. (Gyogyósnak érzem magam, hogy ennyiszer mondom el) De egy közösségben voltam.Ahol jól éreztem magam. Néhányotokat személyesen is ismerem. Ezt pedig mások tönkretették.Nem csoda, hogy le akartam lépni.

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha vissza szeretnéd kapni a régi felhasználód, nem hiszem, hogy lenne akadálya, de ez nem az én asztalom.
    Igazából ami nekem kellene/kellett volna, azok a privát beszélgetéseim. Rengeteg tippet kaptam pályaszerkesztéshez még anno wdavid-tól és azt itt őrizgettem, ha esetleg elfelejtettem.(pl Flipmap) De már fentebb is írtam, már nem érzem a késztetést, hogy megcsináljam...túl régóta szenvedek/ünk...Rolival megpróbáltuk működésre bírni, de folyamatosan hibaüzeneteket kapok. TRF-en meg már nem számítok segítségre. Ha nem vagy elég népszerű ott,akkor felejtős.
    Plusz nem lennék annyira aktív tag, hogy a statisztikát emeljem...ugyanez áll a TR.hu-ra is, bár az utóbbi időben kicsit több időm volt a kockuláshoz.
    Utoljára módosítva: ismeretlenismerős által : 2015-11-20 19:31

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •