Oldal: 177 / 241 ElsőElső ... 77127167175176177178179187227 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.761 - 1.770 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #1761
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Igazad van Kacsa és ilyen sok akcióra szerintem senki se számított.
    Jelenlegi aláírás képed

  2. #1762
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Srácok! Valaki nem jön csetre? Halálra unom magam máár...

    Hééééééé!!! Itt írom, hogy gyertek csetre, arra b@sztok jönni és még sz@rtok is a fejemre, hát kössz...
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2012-06-08 20:43

  3. #1763

    Alapbeállítás

    Hát hol vagy? Ott vagyunk vagy nyócan, te meg sehol.

  4. #1764
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Addigra már meguntam, kibeszéltük magunkat Öcsí-vel meg Robbie-val. Majd ma este.

  5. #1765
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Most komolyan úgy csináltok, mintha ez bün lenne!!!
    Most miért kell fikázzad te is szegényt??Szerinted nem elég, ha OBig is cseszteti??Olyan mérgesítö az ilyen!!
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2012-06-10 21:05
    "Need doctor bad..."


  6. #1766
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan úgy csináltok, mintha ez bün lenne!!!
    Most miért kell fikázzad te is szegényt??Szerinted nem elég, ha OBig is cseszteti??Olyan mérgesítö az ilyen!!
    elnézést Iza, de én nem vettem észre, hogy TRMaster fikázná. elcsodálkozott. ennyi.
    meg amúgy is, csak így kijelenteni, hogy moderálva kicsit kemény. főleg így publikusan.
    Spoiler!
    Utoljára módosítva: OBig által : 2012-06-10 21:31
    Anything could happen
    And it will

  7. #1767
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Jólvan igaz hogy ez kemény volt, de van okom nekem védeni, viszont lassan kezd megváltozni az én nézetem is...
    Csak zavar, hogy a gyengébekkel kezdenek ki folyton....(nálam is ez van)
    És igaz ha már ilyen nagy forúm vagyunk meg kéne fontolnunk, h mit írunk le...
    "Need doctor bad..."


  8. #1768
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A szabályzatban is benne van, hogy azért ilyen megnyilvánulásokat ne tegyünk.
    Töröltem / moderáltam az összes hozzászólást ezzel kapcsolatban

  9. #1769
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Télleg kicsit kemény volt, megondolatlan volt, igazatok van, bocsi

  10. #1770
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Sajnálom, amit írtam, csak kicsit meglepődtem a dolgon. Amúgy horus-szal semmi bajom, mert jófej a scrác. Amúgymeg horus, a mai világban már minden dolog normális és elfogadott, olyan életet él mindenki, amilyet akar. Ha veszélyes életet élsz, azért nem kötnek fel, ha esetleg biszexuális vagy, azért sem kötnek fel. Ma már minden elfogadott. Amúgy küldesz magadról komiban egy képet és megmondom neked a tutit. Persze jó értelemben. Amúgymeg hidd el, vannak olyan csajok, akik minden egyes hibáddal elfogadnak, és te is elfogadod őket úgy, ahogy vannak. Igaz, hogy az ilyen lány nem minden bokorban terem és hogy ilyet nehéz találni, de ha megtalálod, hidd el boldog leszel. Na meg még ott a stylistolás. Ehhez értek nagyon, tehát öltözködési tanácsot lehet kérni, ha gondoljátok, értek hozzá valamennyire. Mégegyszer elnézést és bocsánatot kérek a tegnap esti megnyilvánulásomért, nem gondoltam komolyan. Mondom horus, fel a fejjel! Iza, neked meg nyugalom, semmi olyat nem írtam. Jogos a felháborodásod, csak azért eléggé kiment a biztosíték nálad. Ha meg kikezdenek veled, akkor nyugodtan védd meg magad, bajod nem lehet belőle, intézd el szépen nyugodtan a konfliktust, vagy ha kell, kövesd Lara példáját és durvulj be, ha a helyzet követeli. Ne hagyjuk magunkat emberek soha. Velem is mindig kikezdenek, de én hagyom a picshába őket, lesz@rom, hogy mit mondanak, mert magamnak úgy vagyok jó, ahogy vagyok. Akármilyen is vagyok, az embereknek meg kell próbálniuk alkalmazkodniuk hozzám és én is úgy alkalmazkodok én is hozzájuk és úgy viszonyulok hozzájuk. "Nem én alkalmazkodok az emberekhez, hanem ők alkalmazkodnak hozzám." Saját idézet. Horus amúgy alapvetően számomra egy nagyon kedves srác, úgy ismertem meg, ráadásul ha a helyzet megkívánja akkor be is tud durvulni. Iza! Te meg ugyan úgy egy rendes csaj vagy, és ha a helyzet megkívánja akkor te is be tudsz durvulni, kiállsz amellett, amiről nyilatkozol. Minden ember más és más de mindenki egy cél miatt van a világon. Boldogan élni és barátokat szerezni és családot alapítani. Tehát akármilyen is vagy úgy vagy jó magadnak, más miatt ne változz meg, csak ha Te úgy gondolod.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •