Oldal: 234 / 241 ElsőElső ... 134184224232233234235236 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.331 - 2.340 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2331
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár órája olvasgatok pár kommentet egy Witcheres gifnél, röhögök is néhányon, azután egy .... sípszó belinkelt egy képet, amiben 2 nagy Star Wars spoiler is volt! De jó, hogy hétfőre van jegyem, mondhatni most már nem is érdekel - max. csak a zene miatt. Úgyhogy nagyon vigyázzon mindenki, hogy mit olvas. Én amúgy is szinte kivétel nélkül mindig kifogom a spoilereket :/ Sluszpoén: a kép bal alsó sarkába oda volt biggyesztve: Merry Christmas. Nem vagyok egy agresszív ember, de ilyenkor nagyon be tudok pipulni.

    Kis plusz adalék, úgy voltam vele, hogy akkor most már úgyis mindegy, járjunk utána, hátha csak trollkodás. Ok, google a barátom, így is volt. Ez a dolog már nagyon sok hónapja felröppent, állítólag az egyik vágó szivárogtatta ki, passz. Majd egy másik siteon, ami eléggé nyomon követte az új film készülését, volt egy ember, akinek a nicknevében benne volt annak az embernek a neve, akinek nagy szerepe volt a második világháború kialakulásában. Erre fel az oldalon tegnap meg beraktak két képet, amiből egyértelműen látszik az egyik dolog (az én verziómnál meg még szöveget is írtak hozzá, amiből még többet ki lehet következtetni) és arra biztatták a jónépet, hogy mindenhova rakja ki mindenki, ahová csak tudja, hogy egy bizonyos népcsoport ne keressen rajta semmit, stb. Behalok.
    Maximálisan átérzem, mert én is szinte majdnem ugyanúgy jártam, ahogy te

  2. #2332
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Egy kis érdekesség az idei Steam Holiday Sale-ről: tegnap tök véletlenül megláttam a listámon, hogy az egyik játékról (AC Rouge) lement az akció, holott előtte világosan oda volt írva, hogy január 4-ig tart. Nézem, nem értem hogy is van ez, azután meglátom, hogy egy másik AC játékról is lement, viszont a harmadikról, ami a listámon van meg ugyanúgy ott van. Voltaképpen nem nagyon izgat ez, mert így is rengeteg lemaradásom van játékok terén, meg majd lesz az olcsóbb is, csak csodálkozok picit, hogy ilyet meg lehet tenni mindenfajta előjel nélkül? Mert pl mi van akkor, ha valaki szándékkal a Sale végén akarta volna megvenni, vagy egyszerűen csak az elején nem volt még pénze rá és várnia kellett pár napot. Fantasztikus hogy mit meg nem engedhet magán a ubisoft
    Mindig mondtam, az a baj, hogy nincs egy hatályos szervezet, aki minket gamereket meg tudna védeni ilyen és más helyzetekben

  3. #2333
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kis érdekesség az idei Steam Holiday Sale-ről: tegnap tök véletlenül megláttam a listámon, hogy az egyik játékról (AC Rouge) lement az akció, holott előtte világosan oda volt írva, hogy január 4-ig tart. Nézem, nem értem hogy is van ez, azután meglátom, hogy egy másik AC játékról is lement, viszont a harmadikról, ami a listámon van meg ugyanúgy ott van. Voltaképpen nem nagyon izgat ez, mert így is rengeteg lemaradásom van játékok terén, meg majd lesz az olcsóbb is, csak csodálkozok picit, hogy ilyet meg lehet tenni mindenfajta előjel nélkül? Mert pl mi van akkor, ha valaki szándékkal a Sale végén akarta volna megvenni, vagy egyszerűen csak az elején nem volt még pénze rá és várnia kellett pár napot. Fantasztikus hogy mit meg nem engedhet magán a ubisoft
    Mindig mondtam, az a baj, hogy nincs egy hatályos szervezet, aki minket gamereket meg tudna védeni ilyen és más helyzetekben
    Erre csak annyit tudok mondani, hogy maximálisan egyetértek, szégyentelen, hogy ilyet megtehetnek. Bár az igazat mondva, az uborkásoktól nem vártam mást. Nagyon régen az egyik kedvenc fejlesztőm volt... nagyon régen.

  4. #2334
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár órája olvasgatok pár kommentet egy Witcheres gifnél, röhögök is néhányon, azután egy .... sípszó belinkelt egy képet, amiben 2 nagy Star Wars spoiler is volt! De jó, hogy hétfőre van jegyem, mondhatni most már nem is érdekel - max. csak a zene miatt. Úgyhogy nagyon vigyázzon mindenki, hogy mit olvas.
    Nekem is sikerült kifogni egy csoportban, szerencsére még időben kapcsoltam és gyorsan visszagörgettem, de majdnem befürödtem. Nem tudom, mi zajlik le azoknak a fejében, akik ezzel szórakoznak. Nekem is kéne annyi szabadidő...

  5. #2335
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Steam leárazást kapott minden, ami Larával kapcsolatos: az egész TR és Lara Croft franchise - egy kivétel van, ez pedig a Rise of the Tomb Raider. Viszont minden más -75%-os áron megvásárolható, az akció pedig február 12-én ér véget.
    http://store.steampowered.com/sale/tomb-raider/

  6. #2336

    Alapbeállítás

    Most olvastam a főoldalon a hírt.

    Life is Strange GO

    Ez eléggé elgondolkodtatott. Ha az eredeti szereplőgárdát használják, akkor nem tudom elképzelni, hogy az idő visszaforgatása, hogyan működne. (illetve döntéseket hogyan hozhatnál stb.)
    Egyébiránt a Tomb Raider GO-tól félek kicsit. Szerintem pont azért sikeres a LC Go, mert a classic Larát használja. Valahogy nagyon nem szeretném, ha ebbe most a Reboot világát is belekevernék. Mondjuk az is lehet, még korai ezen gondolkodni.

    Egyébként kíváncsi leszek, hogy globálisan hogyan akarják megünnepelni a 20-ik évfordulót... remélem nem csalódok majd.

  7. #2337
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ha nem csak egyszerűen lefoglalták a domaineket maguknak, és ebből mindből lesz valami, engem is nagyon érdekel, mit hoznak ki belőle. A Lara Croft GO nagyon jól működött a fejtörők és a klasszikus forma miatt, de az újragondolt szériát nagyon nehéz ilyen formában elképzelni, bár azért ott is van pár lehetőség az új felszerelésnek köszönhetően. Én is jobban örülnék, ha maradnának a jól bevált klasszikus formulánál.

    A Life is Strange GO is érdekes lenne, ott aztán tényleg nem tudom, milyen formában adnák vissza a történetet. Az első résszel már játszottam korábban, az annyira nem győzött meg, de így, hogy túl vagyunk az ismerkedésen és a szokásos tini drámán, a második rész már sokkal jobb volt, a játékmenet is érdekesebbé vált, és valóban számíthat minden információ, amit begyűjthetsz. (Pont tegnap játszottam végig a 2. epizódot.) Jobban tetszik ez a rendszer, mint a Telltale játékaiban lévő döntések többsége, azok már annyira elvesztették a súlyukat, hogy aligha ráz meg. Azért még kíváncsi leszek a végére, olvastam róla hideget és meleget is, meglátjuk, mi sül ki belőle.

  8. #2338
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Valaki hallott már a Half-life játékról? Nekem a Tomb Raider után ez a 2 játék amit nagyon szeretek

  9. #2339

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem csak egyszerűen lefoglalták a domaineket maguknak, és ebből mindből lesz valami, engem is nagyon érdekel, mit hoznak ki belőle. A Lara Croft GO nagyon jól működött a fejtörők és a klasszikus forma miatt, de az újragondolt szériát nagyon nehéz ilyen formában elképzelni, bár azért ott is van pár lehetőség az új felszerelésnek köszönhetően. Én is jobban örülnék, ha maradnának a jól bevált klasszikus formulánál.

    A Life is Strange GO is érdekes lenne, ott aztán tényleg nem tudom, milyen formában adnák vissza a történetet. Az első résszel már játszottam korábban, az annyira nem győzött meg, de így, hogy túl vagyunk az ismerkedésen és a szokásos tini drámán, a második rész már sokkal jobb volt, a játékmenet is érdekesebbé vált, és valóban számíthat minden információ, amit begyűjthetsz. (Pont tegnap játszottam végig a 2. epizódot.) Jobban tetszik ez a rendszer, mint a Telltale játékaiban lévő döntések többsége, azok már annyira elvesztették a súlyukat, hogy aligha ráz meg. Azért még kíváncsi leszek a végére, olvastam róla hideget és meleget is, meglátjuk, mi sül ki belőle.
    TR GO:
    Kicsit gondolkodtam a dolgon...Nem biztos, hogy a reboot lenne. Hanem ténylegesen az első részt megcsinálják GO formájában. Ami nem is lenne rossz ötlet. (20-ik évfordulóra) Ha ez a helyzet, akkor meg azt kell mondanom, hogy köszönöm, nem.
    Mármint a tizedik évfordulón már el lett lőve az első rész. Szeretnék valami mást.
    Szerintem sokan vannak ezzel. Az is lehet, hogy elhamarkodom a dolgot, mint a Rise -al tettem.

    LiS GO:
    Tudnék mondani egyetlenegy okot, ami miatt, az sem biztos, hogy befejeznéd a játékot. (Én is majdnem így jártam.) De nem teszem.
    Azt mondom neked, felejtsed el a véleményeket. Jókat is és a rosszakat is.
    Miért?
    Mert a végén - bármi is lesz- előbb utóbb gondolkodni fogsz, hogy te mit tennél abban a helyzetben. Plusz, ha bele tudod élni magad a történetbe... meg fogsz lepődni, mit fog kihozni belőled. (Itt arra gondolok, hogy a TR találkozón amennyire megismertelek, nem tűnsz egy érzéketlen embernek.)
    Úgyhogy várom szeretettel a véleményed, tapasztalataid, gondolataid a játékról, ha befejezted.





    Idézet kistaki112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Valaki hallott már a Half-life játékról? Nekem a Tomb Raider után ez a 2 játék amit nagyon szeretek
    Hallottam.
    Amikor még ártatlan gyermek voltam, (Jó vicc : D )sokszor láttam, hogy apám játszik vele. A sztori érdekesnek tűnt -akkor- de nekem túl sok a lövöldözés benne.
    Plusz nem vagyok oda 1st person view -ért. (azt nem tudom, hogy váltható e vagy sem, de szeretem látni, hogy kivel is játszok.)

  10. #2340
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Nekem meg pont a sok lövöldözés tetszett benne Hát arra én is kiváncsi lennék mivel hogy oké a csaj aki vele van szépen meg van grafikálva de az ürgét sohasem látjuk :\ Kissé érdekes

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •