Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
@ Crash82: Kár, pedig mindenképpen ajánlanám. Még ha nem is fejezed be a pályád időben, már azzal is sokat nyer az ember, ha megpróbálja. (Meg aztán be is lehet fejezni utána is és külön publikálni.) Tényleg nagyon sokat lehet tanulni belőle, ha meg a tapasztalatbeli különbségek miatt aggódsz, felesleges ezen stresszelni szerintem, mindenki elkezdte valahol... Az eszközök adottak, ha valamivel elakadsz, biztos lesz, aki tud segíteni, tutorialok is lesznek stb. Ráadásul még "hazai pályán" is lennél, ilyen lehetőség is ritkán adódik. Félreértés ne essék, nem akarok belekényszeríteni senkit, csak nem értem, hol a probléma Akár már próbaként is megérné, nem húznak senkit se karóba azért, mert nem fejezi be a pályáját vagy ilyesmi. Még talán rossz is kimaradni belőle, mert tényleg csak pozitív tapasztalatom van az ilyesmivel kapcsolatban (gondolok itt pl. a BtB-re).

Szerintem én is építek majd egy pályát, bár ha az érettségi időszakra esik majd ez az egész, akkor reménytelen. Mindenesetre megpróbálom.
Köszi ^^
De hogy az igazat megvalljam kedvem sincs sok :O