Oldal: 26 / 29 ElsőElső ... 162425262728 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (283) összesen

Téma: Szia tombraidermaster1996 :-)

  1. #251
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Mitzy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondtam én,hogy menni fog!

    Nagyon örülök!
    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    grat!
    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki tud, az tud, ennyi!
    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ügyes vagy, gratula!
    Köszönöm szépen Nektek! Tegnap én voltam az utolsó, úgy paráztam, hogy az csak na, mert nem tudtam semmit, úgy érztem... :S Majd a büfében ültem 2 órától háromnegyed 3-ig, és olyan fél 3 környékén bejöttek a tanárok, meg az elnökasszony a büfébe, mindenki kérdezte, hogy már csak én vagyok, mondom igen, és félek... Azt mondta a töri tanárom Viola, hogy: -Nyugi Arnoldkám, ne sz.rjál be, ne f.ssál, menni fog, segítünk mi neked, ha nem tudsz valamit. Az elnökasszony is azt mondta, hogy menni fog az, ne féljek, segítenek, végül is mindenki ezt mondta. :d Utána megnyugodtam egy kicsit. Majd háromnegyedkor bejött az igazgatóhelyettes, aki azt mondta, hogy vagy megyek vele, ha szeretnék, vagy két perc múlva egyedül, vele mentem. (úgy megy a srác, mint a TRON:Örökségben Sam Flynn XD) Majd bent köszöntem, kihúztam az angol tételt. Pár egyszerű kérdés, majd segítségnyújtás a tanárnak egy osztálykirándulás megszervezésében, meg a gyorskajákról kellett beszélgetni. (előnyei, hátrányai, miért lesznek sokan vegetáriánusok stb.) Majd töriből bolsevizmus és sztálinizmus időszaka. Kicsit mellényúltam, de végül sikeresen vettem a feladatot, mindent elmondtam, csak Viola rám hozta a frászt, mert azt mondta a selejtes termékekhez kapcsolódóan, hogy:- Arnoldkám, ha én azt mondanám neked, hogy írjál holnapra 10 esszét, az milyen lenne? ÉN meg nem értettem, hogy mire mondja, csak nagy kerekrenyílt szemekkel megkérdeztem, hogy:- Tanárnő, ezek szerint megbuktam történelemből? :O Erre ő. XD -Dehogy b.szdmeg, csak a példa kedvéért raktam fel neked ezt a kérdést. XD Jót röhögtek a tanárok is, az elnökasszony is, meg utána én is. INfóból egy op. rendszer bemutatása volt a feladatom, meg elmondani a gépek jellemzőt, az ment, megkérdezte, hogy nekem milyen op. rendszerem van, elmondtam, hogy két gépem van, egy nagy, amin xp van, meg a laptop (amit cserélhetek le, mert kiégett mindkét hangkártyám... így vehetek új gépet, mert nincs hozzá alkatész, na mindegy), amin win7 ultimate van, meg megemlítettem nekik a TRON filmeket, amit nagy érdeklődéssel figyeltek. Ezután irodalomból Kafka Az átváltozás, meg nyelvtanból a retorika alapjai tételsorozatból a szónoki beszéd/a szövegszerkesztés alapjai. Itt a nyelvtannál jó kis fordulatot tettem, mert egy részt összekevertem a másikkal, vagyis így hárítottam: ... -Fejembe vésem a szöveget... Itt nagyot néztek, miután mondtam, hogy a vázlatot írom és ezt benyögtem, hogy fejembe vésem a szöveget. XD ...de előtte még elrendezem a szöveget és véglegesítem. Elkezdték azt röhögni, hogy milyen rafinált vagyok és, hogy milyen jól kitudom hárítani a hibámat. XD Az átváltozásnál is sikerült a könnyet kicsordítanom a szemükből nevetési szempontból, mert a magyartanárom Marcsi megkérdezte a tanároktól, meg az elnöktől, meg tőlem, hogy: -Szerintetek nem abszurd az, ha valaki átváltozik egyik napról a másikra egy hatalmas féreggé? :O -De, de hát manapság ki tuudjaa? XD Szakadtak a röhögéstől. XD (Kár,hogy nem volt tű és cérna nálam, ugye Mitzy? XD) Nem nagyon szóltak bele a feletembe, bólogattak, mosolyogtak, meg nevettek. Az előttem lévő srác meg pont az Aranyembert húzta, nem tudott belőle semmit, én meg már javában kész voltam a piszkozattal, aztán elkezdtem mutogatni, hogy én 6-szor olvastam, és én tudom, az elnökasszony is, meg a többi tanár is az figyelte, hogy én vajon mi a fenét mutogathatok, majd a végén megkérdezték, hogy mi volt az a 6 Arnoldkám? Mondom 6-szor olvastam és tudom kívülről.
    Tételhúzásnál én mindig a legfelsőt húztam, mert nálam ez ilyen babona, de bejött. Köszönöm szépen Nektek mégegyszer, hogy szurkoltatok értem, nagyon kedves gesztus volt tőletek. Ja, amiatt van mindenből hét, mert az a szerencseszámom. A tételek száma ez volt sorrendben angollal kezdve töritől infóig ls onnan magyarig és nyelvtanig: 7, 17, 15,17,7 XD Vonzom a hetes számot.

    Ja meg kijátszottam a TRA-t kín keservesen, felrakom a képeket nemsoká. De Lara itt nem Lara Croft, hanem G..i Croft, mert nem úgy csinált semmit, ahogy szerettem volna... Én majd max 20 év múlva veszem elő megint, addig kipihenem a Crystal Lara h.lyeségeit. XD
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2014-06-17 09:31
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  2. #252
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    wáá ügyes vagy
    Nekem jövöbe jön az akasztófaxD Addig valami okosságot bele kéne csempésszek a pici agyacskámba hátha esszejön
    de még egyszer szép munk1
    "Need doctor bad..."


  3. #253
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Hjajj,mondtam én,hogy sikerül! :P
    Sztálinizmus? Bolsevikok? Hívtál volna fel,elmondtam volna mindent... XD
    Tű és cérna? Varrókészlet? :P Hímezni nem akartál? XD Segítettem volna,csak ne a szájukat kellene bevarrni,hanem az oldalukat! XD
    De ÉN tudtam,hogy menni fog,nem hiába rágtam le a fél kezem!
    ÉN tudtam! Marcsi tanárnőről meg egyenesen vízióim vannak már... XD Hozd már le ide hozzánk egyszer! Ja,jöhetsz Te is! XD
    Nekünk történelemből van NAGYON jó tanárunk,ráadásul nagynéném,szóval egyenesen röhögök és fuldoklok,mikor bepöccen órán és elkezd válogatott mocsokságokat ordítani. Legutóbbi ez volt: Fiam,tedd le azt a cipőfűzőt,mert a nyakadra tekerem és úgy húzlak végig a busz alatt... XD És akkor még mindig nem volt igazán mérges! XD
    Utoljára módosítva: Mitzy által : 2014-06-17 21:26 Oka: Elírás
    Volenti Nihil Difficile

  4. #254
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    wáá ügyes vagy
    Nekem jövöbe jön az akasztófaxD Addig valami okosságot bele kéne csempésszek a pici agyacskámba hátha esszejön
    de még egyszer szép munk1
    Köszönöm szépen Iza! Figyelj, neked is menni fog. Ha én leérettségiztem, akkor te is le fogsz. Csak majd jól gondold át, hogy mit választasz ötödiknek, mint választott, mert azt kell figyelembe venned, hogy melyik az a tárgy, amit jobban tudsz, mint a többit, aztán kicsit könnyebb. Írásbelire nem igazán tudsz készülni, mert az meglepetés idézőjelesen. De matekra vigyél vonalzót, körzőt, függvénydeszkát (ofi így hívja az fv. táblázatot XD), számológépet, cerkát vagy rotringot, meg alsóhangon két tollat. Törire vinned kell a töri atlaszt, két toll ismételten, hogy ne fogyjon ki írásközben, mert nem tudsz kérni... Magyarra csak az eszedet tudod vinni, arra kell hallgatnod, meg olvass sokat a szövegértés miatt, meg ha szöveglkotás lesz, ott a novella/verselemzés a könnyebb, nem akarlak befolyásolni, választhatod a két mű elemzését is, vagy pedig az érvelést, amelyik neked tetszik, de a szempontokat kívülről kell tudnod. Angolnál, ha a nyelvek közül azt választod, ott négy területből tevődik össze az írásbeli, nem sorrendbe írom, mert azt nem tudom. XD Elsőnek a szövegértés, majd a nyelvhelyesség, majd hallott szövegértés (az rohadt nehéz, ha akcentussal beszélnek... de kibírható), majd a levélírás, egy rövid (50-80 szó) és a hosszú levél (100-120 szó vagy több, attól függ, mennyire van kedved írni). Választottnál meg megint más, attól is függ, hogy mit választasz. Szóbelire meg mindenből tanuld meg a tételeket, mert úgy nem ér meglepetés. Németet ne válaszd, mert ott nem 20, hanem 40 tétel van, de magyar,angol,töri,választott(nekem infó) ott 20 van, plust ha matekból szóbelizned kell akkor plusz húsz... Nálunk 37-ből 16-an szóbeliztek matekból, nekem 30 ponttal meg lett hála az égnek. Ha meg tételt húzol ott kedved szerint húzol, ha válogatsz, válogatsz, ha ecc pecc kimehetszet játszol, vagy a legfelsőt vagy legalsót húzod, az is mndegy, csak sose gondolj arra a tételre, amit utálsz, mert azt húzod, mindig ara gondolj, amit tudsz és szeretnél kihúzni.

    Idézet Mitzy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hjajj,mondtam én,hogy sikerül! :P
    Sztálinizmus? Bolsevikok? Hívtál volna fel,elmondtam volna mindent... XD
    Tű és cérna? Varrókészlet? :P Hímezni nem akartál? XD Segítettem volna,csak ne a szájukat kellene bevarrni,hanem az oldalukat! XD
    De ÉN tudtam,hogy menni fog,nem hiába rágtam le a fél kezem!
    ÉN tudtam! Marcsi tanárnőről meg egyenesen vízióim vannak már... XD Hozd már le ide hozzánk egyszer! Ja,jöhetsz Te is! XD
    Nekünk történelemből van NAGYON jó tanárunk,ráadásul nagynéném,szóval egyenesen röhögök és fuldoklok,mikor bepöccen órán és elkezd válogatott mocsokságokat ordítani. Legutóbbi ez volt: Fiam,tedd le azt a cipőfűzőt,mert a nyakadra tekerem és úgy húzlak végig a busz alatt... XD És akkor még mindig nem volt igazán mérges! XD
    Azért annyira nem kellett volna aggódnod... De Marcsit elviszem hozzátok, megtanítja nektek úgy a magyart, hogy sose felejtitek el. Nagynénéd a töritanár? Akkor biztos nem szólongat téged állandóan, ha levegőt veszel, vagy valami, meg sulin kívül hátha még segít is neked töriből.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  5. #255
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ott a ponty,hogy ponty nem segít! XD Hát,órán nem szólongat,én kb. csak töriórán élek igazán... XD
    Volenti Nihil Difficile

  6. #256
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Az is jó lehet. Mesélted, hogy ofődet nagyon utáljátok Ti is, meg az összes többi tanár is, meg az összes többi diák is. XD
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  7. #257
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Boldog Névnapot kívánok!

  8. #258
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Boldog Névnapot kívánok!
    Nagyon szépen köszönöm drlecter, hogy eszedbe jutottam!
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  9. #259
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szépen köszönöm drlecter, hogy eszedbe jutottam!
    Haha, igazán nem tesz semmit, teljen királyul a napod
    https://www.youtube.com/watch?v=n-D1EB74Ckg

  10. #260
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haha, igazán nem tesz semmit, teljen királyul a napod
    https://www.youtube.com/watch?v=n-D1EB74Ckg
    Köszönöm szépen! Eddig egész jól telt, remélem ezután is jó lesz. Imádom ezt a számot Selena-tól, csak hogy kiment mindkét hangkártyám lassan két hete, így se zenét, se videót, se filmet, semmit nem tudok se hallgatni, se nézni, meg játszani sem... Ezért fogok dolgozni hamarosan, mert új laptopot kell vennem... A Daft Punk-ot és a Journey-t szereted? Most ők a kedvenceim.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

Oldal: 26 / 29 ElsőElső ... 162425262728 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •