Oldal: 31 / 32 ElsőElső ... 2129303132 UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (316) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Angel of Darkness társalgó

  1. #301

  2. #302
    Kezdő
    Csatlakozott
    18-07-20
    Hely
    Tiszakécske
    Üzenetek
    6

    Alapbeállítás

    Én mostanában vittem végig a The Angel of Darkness-t, ami eddig sajnos a harmadik résszel együtt kimaradt Azt kell mondjam, tény és való, van nem kevés hiba a játékban. A története, a cselekmény annak ellenére, hogy nem kidolgozott, hiányos, nem derült ki minden, így is jó. Vannak, amik nem kellettek volna bele, de én is hiányoltam Lara duplapisztolyát. Gondom volt az irányítással, a lépcsőkön fennakadással, s hogy a második irányítható karakterrel (Kurtis Trent) nem lehetett olyanokat csinálni, mint Larával, s a képességeit se használni.

    Olvastam ennek a Fórumnak még 2011-2012-ben írt hozzászólásaiban, hogy trilógia készült volna ebből. Én se értem, miért húzták le ennyire a játékot, ami miatt végül a nyitva maradt történet befejezetlen maradt. Én is kíváncsi lettem volna, hogyan fog folytatódni, Kurtis-szel mi lett, s hogy Törökországba ellátogattunk-e volna (úgy tudom, egy játékban se jártunk még ott). Rengeteg megválaszolatlan kérdés maradt, találgatni én is tudnék.

    Élveztem ezt a játékot, még ha voltak részek, ahol fél óráig vacakoltam, mire rájöttem, hogy kell továbbjutni. Az meglepet, hogy a Tomb Raiderben először játszok más karakterrrel Larán kívül - igaz, a Legendben és az Anniversary-ban ott volt Extra kosztümként Amanda és Lara Doppelgangerre.

    Én azt mondom, indítsunk egy petíciót. Úgy tudom, a mostani részek (Survivors, ahogy nevezték a 2013 és 2018-as részeket) szintén trilógiának lettek tervezve. Legyen meg a The Angel of Darkness-é is, én azt mondom, Murti Schofield íróval, aki írta a 2003-as játékét is. Ugyan is láttam, hogy az idén 15. születésnapját ünneplő játékhoz készült az íróval egy interjú, s kifejtette, miket képzelt el a játékba - aminek nagy része ugye sajnos nem került be. Próbálják meg újra, s készüljön el az a trilógia, amit terveztek annak idején a Core Desinggel. Én szívesen végigviszem azt is. Persze előtte a Shadow of the Tomb Raidert

  3. #303

    Alapbeállítás

    Én benne vagyok a petícíóban, bár nem sok eredményt várok tőle sajnos.

  4. #304
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Emberek ezreit kellene meggyőzni az ügy érdekében. Szerintem.

  5. #305
    Kezdő
    Csatlakozott
    18-07-20
    Hely
    Tiszakécske
    Üzenetek
    6

    Alapbeállítás

    Szerintem Facebookon egy szavazást, ha indítotok arról, ki szeretne remake-et a The Angel of Darkness-ből, az eredménytől függően indítanánk el a petíciót. Mit tudom én, mondok egy példát, úgy, hogy mondjuk 1 hónap alatt ha megvan 5000 Igen, akkor kellene. Ahogy fentebb leírtam, az szerint is lehetne. Tudom, nem úgy kell csinálni, ahogy én szeretném, csak példa volt. Én szeretném, ha adnának ennek a trilógiának egy esélyt. Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan fantasztikus, mint amilyen az egyes játék remake-je lett. Vagy a Nicobass által készült TR2 remake-je, bár az rajongói munka
    Utoljára módosítva: Kishi által : 2018-07-31 20:10

  6. #306
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Kishi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Facebookon egy szavazást, ha indítotok arról, ki szeretne remake-et a The Angel of Darkness-ből, az eredménytől függően indítanánk el a petíciót. Mit tudom én, mondok egy példát, úgy, hogy mondjuk 1 hónap alatt ha megvan 5000 Igen, akkor kellene. Ahogy fentebb leírtam, az szerint is lehetne. Tudom, nem úgy kell csinálni, ahogy én szeretném, csak példa volt. Én szeretném, ha adnának ennek a trilógiának egy esélyt. Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan fantasztikus, mint amilyen az egyes játék remake-je lett. Vagy a Nicobass által készült TR2 remake-je, bár az rajongói munka
    Részemről csak támogatni tudom az elképzelésedet, nyugodtan indíts egy szavazást Facebookon, és teljes szívből szurkolni fogunk neked, hogy összejöjjön!
    Az én likeomra biztosan, de szerintem a többiekére is számíthatsz innen!

  7. #307
    Kezdő
    Csatlakozott
    18-07-20
    Hely
    Tiszakécske
    Üzenetek
    6

    Alapbeállítás

    Oké, csak az a gond, hogy én ennek az oldalnak a facebook oldalának nem vagyok Adminisztrátora, így azt csak azok tudnák, akik az oldalért felelnek. Obig, esetleg ha megteszed vagy valaki egy képpel mellékelve. Van nekem egy videojátékos facebook oldalam és oldal is hozzá, csak az nem Tomb Raiderrel foglalkozik. Ám én ezt komolyan gondolom, tényleg meg kellene újra próbálni ezt a trilógiát. Ha esetleg a Shadow of the Tomb Raider után nem lenne ötletük a fejlesztőknek, majd mi adunk nekik

  8. #308
    Kezdő
    Csatlakozott
    18-07-20
    Hely
    Tiszakécske
    Üzenetek
    6

    Alapbeállítás

    Hoppá, nézzétek mit találtam a mai napon egy facebookos rajongói oldalon, ami pont a Tomb Raider e részével foglalkozik. Nem tudom, kamu-e, de felkeltette a figyelmem.

    https://twitter.com/tombraider_DA

  9. #309
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Kishi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hoppá, nézzétek mit találtam a mai napon egy facebookos rajongói oldalon, ami pont a Tomb Raider e részével foglalkozik. Nem tudom, kamu-e, de felkeltette a figyelmem.

    https://twitter.com/tombraider_DA
    Kamunak biztosan nem kamu, mert Peter Connelly is megosztotta. Nem tudni még, hogy mi is ez, de alig egy hónap múlva kiderül.
    Szerintem nyugodtan kirakhatod a te oldaladra a szavazást, semmi baj, hogy nem kimondottan Tomb Raiderrel foglalkozol, attól még az is videojáték. Igazából nem túl sok esély lenne rá, hogy összejön, de azért is írtam feljebb, hogy próbáld csak meg nyugodtan, hátha lenne belőle valami, végtére is sokan szerették az AoD-ot.
    Ugyan nem hivatalos persze, de szerintem már rég elkezdték a következő TR játékot fejleszteni, bár valószínűleg még igen korai fázisban járhat.

  10. #310
    Kezdő
    Csatlakozott
    18-07-20
    Hely
    Tiszakécske
    Üzenetek
    6

    Alapbeállítás

    Rendben, elkészítem a szavazást a napokban, aztán majd meglátjuk, mi lesz Majd ide is megosztom a linket, hol tud szavazni az, akit érdekel a The Angel of Darkness remake-je

Oldal: 31 / 32 ElsőElső ... 2129303132 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •