Oldal: 7 / 32 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (316) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Angel of Darkness társalgó

  1. #61

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaj nbem értem mért csak kritizálni tudjátók ezt a játékot???
    mást nem montok rá csak rosszat hogy fos meg ijenek!!
    nekem igenis nem az irányítás tök könyü csak meg kell szokni!!
    horus a Kurtisos pályák sz*rok akkor had m,ondjak valamit....igaz hogy nála az irányítás egy kicsivel nehezebb mint Laránál de azé végigjátszhato az a pálya is!!
    nem értem egy ijen jó játékot (még félkészen is)mint ezt mért kell kritizálni??
    söt még azt sem értem hogy horus miért kritizálja a TR4-et is hisz az a legjobb és rohadt hosszú mint ez a TR!
    nem tom felfogni
    Embere válogatja, tudod, EMBERE, hogy mit tetszik meg mi nem.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  2. #62
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    najó akkor én azt mondom hogy tetsik és semmi gondom vele!!!!
    és akkor nem szálnak rám hogy mért tetszik mert fos ugy-e??
    "Need doctor bad..."


  3. #63

    Alapbeállítás

    Tényleg van mit szídni rajta, de a jó dolgokat is vegyük benne észre...
    Például hogy félkészen is többet nyujtott, mint a Legend és a története nagyon jó.

  4. #64
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaj nbem értem mért csak kritizálni tudjátók ezt a játékot???
    mást nem montok rá csak rosszat hogy fos meg ijenek!!
    nekem igenis nem az irányítás tök könyü csak meg kell szokni!!
    horus a Kurtisos pályák sz*rok akkor had m,ondjak valamit....igaz hogy nála az irányítás egy kicsivel nehezebb mint Laránál de azé végigjátszhato az a pálya is!!
    nem értem egy ijen jó játékot (még félkészen is)mint ezt mért kell kritizálni??
    söt még azt sem értem hogy horus miért kritizálja a TR4-et is hisz az a legjobb és rohadt hosszú mint ez a TR!
    nem tom felfogni
    Kurtis ... utalom :P szar az iranyitasa emellett meg azok a palyak is szarok a mozgasai fortelmesek, inkabb berakhattak volna Lara mozgasait hozza (ami ugyanugy rettenetes, de megis jobb) Vegigjaszthato de egy jatek v palya ne siman legyen vegigjatszhato hanem elvezetesen!!!! Ami Kurtisnel nincs meg... !!! ... TR4 sosem kritizaltam nem tom hol hallotad en csak azt mondtam hogy egy igazi verbeli TR, de annyi homokos palya mar egy ido utan monoton

  5. #65
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kurtis ... utalom :P szar az iranyitasa emellett meg azok a palyak is szarok a mozgasai fortelmesek, inkabb berakhattak volna Lara mozgasait hozza (ami ugyanugy rettenetes, de megis jobb) Vegigjaszthato de egy jatek v palya ne siman legyen vegigjatszhato hanem elvezetesen!!!! Ami Kurtisnel nincs meg... !!! ... TR4 sosem kritizaltam nem tom hol hallotad en csak azt mondtam hogy egy igazi verbeli TR, de annyi homokos palya mar egy ido utan monoton
    neem is!!!!
    az a legjobb és fö hogy hosszú^^
    nade ne offoljunk igaz nála utáltam én is az írányítást namegg az idegesített hogy ha akartam közelfutni az ellenséghez mindig visszahátrált-.-*
    ezt utáltam mind2-öben
    dehát vannak még ijen hjal''alesetei mikor kedve támad egyet szöki oszt meghjal-.-*
    de attól a története nekem tetszik^^
    "Need doctor bad..."


  6. #66

    Alapbeállítás

    Emlékszem még egy régi 576 magazinban mit háborogtak a szerkesztők az AoD -al kapcsolatban hogy mit keres egy férfi karakter (Kurtis vagy mi) a játékban.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  7. #67
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Egen, a csávókám elég érdekes lépés volt. Pedig én imádom az olyan játékokat, ahol nem egyetlen egy szereplővel kell nyomulnod végig vagy nem csak egy közül választhatsz az elején, de azért a TR-t nem ilyennek ismertük meg. Szerintem még akkor se tetszett volna a többségnek, ha 5*-re megcsinálják a részét.

  8. #68
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Kurtis szerintem nagyon cool karakter lett. Ha befejezték volna a játékot és lehetett volna használni a képességeit, sztem mindenki máshogy vélekedett volna... De ha irányítás miatt nem is kedveli valaki, a párbeszédjei Larával nagyon jók lettek. Na meg a sztoriban való szerepe is...

  9. #69
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Őt magát én is csípem.

  10. #70
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Kézikönyvet vennék a DVD kiadáshoz, mindegy a nyelv, de ha lehet angol/magyar! E-mail-t írj, ha tudsz segíteni, köszi!

    Egyébként közel sem olyan rossz játék az AoD, mint amilyennek beállítják.

Oldal: 7 / 32 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •