Oldal: 19 / 32 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (316) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Angel of Darkness társalgó

  1. #181

    Alapbeállítás

    Janice megölte Larát cigivel

  2. #182
    TheTrilogy
    Vendég

    Alapbeállítás

    de hogy kell?? elárulná valaki??

  3. #183
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Olvass vissza, leírtam a sheepes zene alatt, azt lesd meg.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  4. #184
    TheTrilogy
    Vendég

    Alapbeállítás

    Spoiler!

    oké, de erről az oldalról melyik progit töltsem le?

  5. #185

    Alapbeállítás

    olvass vissza pár hsz-t,ott belinkeltem egy olyan oldalt ahol az összes modos cucc fent van

    (ennek ellenére van aki belinkel vmi más helyet...azért jó h igy leszarják az embert-.-)

  6. #186
    TheTrilogy
    Vendég

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olvass vissza pár hsz-t,ott belinkeltem egy olyan oldalt ahol az összes modos cucc fent van

    (ennek ellenére van aki belinkel vmi más helyet...azért jó h igy leszarják az embert-.-)
    azt már megnéztem, de sajnos olyan béna vagyok hogy nem tudom mit töltsek le

  7. #187
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    LETÖLTÖD A LOADERT MEG EGYET A 2009ES KARIK KÖZÜL, BEMÁSOLOD A DATA/CHAR BA MINDKETTŐT A LARIT IS MEG A LOADERT IS. Aztán a többit olvasd vissza, mert telóról nem akarok pötyögni, MINDENT LEÍRTAM. sparedlife.net onnan kell
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  8. #188
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Annyira kár az AOD-ért, hogy nem folytatták... Most azon töprengek végig, hogy mi lett volna, ha később adják ki? Mi lett volna, ha nem kell kivágni semmit belőle? Hmmm... Taláz az, hogy az a rohadt khöcsög Crystal Dynamics sohadesoha nem kaparintotta volna meg a Tomb Raider sorozatot! De szerintem úgy jobb lett volna, ha nem ezek az ostoba bugyuta félszerzetek csinálják a TR-t. most, hogy elkezdtem az AOD-ot újból, lelankadt a kedvem az új "TR"-től... Tuti kivágnak belőle mindent... Az AOD is amiatt lett ilyen, mert az Eidos sürgette őket... Így is szuper a játék, de ha az EIdeos nem b@szogatja a Core-t akkor lenne AOD2 és talán AOD3 is! Meg lenne Core-os TRAE. SZÓVAL ÁTKOZOTT LÉGY EIDOS/SQUARE ENIX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hiányoznak a régi szép idők, mikor még a Core csinálta a TR-eket. A TR5 is sokmindent felfedett előttem, mint utolsó előtti igazi TR rész. És mit ne mondjak a TRL,TRA,TRU,LCGOL,TR9 egyáltalán nem hasonlít a klasszikusokra. Na de miért is nem? Azért, mert ezek a f@szfejek b@sztak kijátszani a klasszikus TR-eket egyszer is! Maguktól jöttek a hüljye ötleteikkel és mi lett belőle? Bukás... Az AOD volt az utolsó igazi Tomb Raider. Viszont hogy hova tűnt a Core Design csapata, az rejtély... És örökké az is ma-rad...
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  9. #189
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Szerintem is jó lett volna, ha nem sürgetík a Coret a Crystalosok, de azért nem kell öket szidni!!
    Szerintem ez az új TR nagyobb síkert ért el mint a többi(legalábbis szerintem).Hiába akarjuk hogy a Core jöjjön vissza nem fognak, ebbe bele kell törödni!
    Meg abba hogy nem lessz AOD2 sem 3....Remélem azért meg jön az eszük, és ha tovább csinálják a játékot nem a régí történetet meg karatereket helyezik az újba, hanem egy sokkal újjabbat és érdekesebbet!!
    Az AOD jól van így is nekem abszolúte a 3. kedvenc TR-m, nagyon érdekes és igazi TR.Régebben még féltem pár helyen, fölleg a sanitarium-ban.......áhh régi szép idök:P
    Figyú TRMester hiába vagy kibukva a Crystal-ra nem tehetsz semmit.A TR sorsa az ök kezükben van, igaz hogy hibáztak 1 csomót, de eddig a történet meg a játékmenet nagyonis tetszik nekemSzerintem sikere lessz
    És habár nem lessz AOD2 akkor bár megmarad nekünk az a misztikus vég ami az AOD-nak volt
    "Need doctor bad..."


  10. #190
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    csak sajnos a MAI generáció már nem venné meg a klasszikus TR-t. :P
    (mi megvennénk, az tuti, de nem lenne ez elég.)
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 19 / 32 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •