Oldal: 3 / 17 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (161) összesen

Téma: Szia dzsemfix :-)

  1. #21
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    köszönöm!
    Utoljára módosítva: dzsemfix által : 2011-08-27 18:43

  2. #22
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Bocsánat a dupla hozzászólásért, de ha javítok, akkor nem fogja az új hozzászólásokhoz írni, és nem fogja senki se látni.

    Szeretnék bemutatkozni.
    A nevem Attila. 12 éves vagyok. Szeretem a tomb raidert, ez a kedvenc játékom. Igaz, még csak az Underworld-et játszottam végig (csak az van meg nekem). Most az Anniversary-ra gyújtök. Wii-n szeretném megvenni. Még nagyon messze vagyok tőle. 6000 valamennyibe kerül. Most van 1500 Ft-om. Elég lassan gyűlik, mivel nem kapok zsebpénzt.
    Szabadidőmben kung fu órára járok. Hobbim igazából talán a képszerkesztés. A gimpet tudom valamennyire használni. Egyedül tanultam meg. Most a photoshop-pal bajlódok, de nem találok rá videót. Vagy a nyelv nem megfelelő, vagy a száma a photoshopnak (vagy mije,7.0-om van ) vagy nincs is olyan videó. Ha felnövök, akkor számítógépekkel szeretnék foglalkozni. Nagyon érdekel a képszerkesztés. A 3D-s a legjobban. Eléggé szeretnék megtanulni 3D-s képet szerkeszteni. Olyat, mint amilyet ti szoktatok. Szeretem ezt a fórumot. Minden nap legalább 3-szor felnézek rá, csak igazán nem tudok hozzászólni semmihez. Nem ismerem eléggé a játékot. Sajnos a gépem (ööö... anya gépe) elég gyenge. Ezért kaptam ps2-t és wii-t. Szeretnék már tomb raidert játszani, csak mint már mondtam, kevés hozzá a pénzem, hogy vegyek. A ps2-m re pedig a letöltött nem megy. Használtam olcsóbb lenne megvenni, de már jártam rosszul használt játékkal. Szeretnék közétek beilleszkedni. nagyjából ennyit szerettem volna mondtani.

  3. #23
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    JAAJ MIT TETTEM!! VÉLETLENÜL KITÖRÖLTEM EZT A HSZT O______________o
    jaaj nem tudjátok visszaállítani? fölöslegesen gépeltem Dzsemfixnek annyit!
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-08-27 20:10
    Anything could happen
    And it will

  4. #24
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat a dupla hozzászólásért, de ha javítok, akkor nem fogja az új hozzászólásokhoz írni, és nem fogja senki se látni.

    Nagyon érdekel a képszerkesztés. A 3D-s a legjobban. Eléggé szeretnék megtanulni 3D-s képet szerkeszteni. Olyat, mint amilyet ti szoktatok.
    Óhh hello
    örülök neked kedves Atilla hogy aktív vagy épp ezért mivel szeretsz képet szerkeszteni(és ha anyud is megengedi ha nincs saját géped)akkor a figyelmedbe ajállom az XNA Lara pózszerkesztö progit
    nagyon egyszerü használní én is azt használom szerkeszéshez
    http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=147100
    tessék innen le tudod szedni a program legfirrebb verzióját ezek mellé pedig amit ki ir a 2 programot az XNA Frame work-öt meg a Microsoft Net workot csak akkor szedd le hogyha xp-d van ha win 7-ed azkkor az uccso progi nem kell
    amm mit akarok mondani van ott 2 zip arhivum fájl
    az download individual data pack és a download all of data pack's na és ott az uccsora kattintva megkapod TRU Larát és a többi mütyürt hozzá.De ppersze itt: http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=151335
    és itt: http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=161548
    megtalálhatsz és letölthetsz modokat vagy akár más karaktereket illetve hejszíneket
    remélem sokat shegítettem és hogy te is ki fogod probálni és nem fogsz szégyellösködni és nevezel majd XNA Lara versenyre
    noshát röviden ennyi majd ha még kérdésed lessz akkor rendelkezésedre állunk majdilletve ha elakadtál benne akkor segítünk
    "Need doctor bad..."


  5. #25
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat a dupla hozzászólásért, de ha javítok, akkor nem fogja az új hozzászólásokhoz írni, és nem fogja senki se látni.

    Szeretnék bemutatkozni.
    A nevem Attila. 12 éves vagyok. Szeretem a tomb raidert, ez a kedvenc játékom. Igaz, még csak az Underworld-et játszottam végig (csak az van meg nekem). Most az Anniversary-ra gyújtök. Wii-n szeretném megvenni. Még nagyon messze vagyok tőle. 6000 valamennyibe kerül. Most van 1500 Ft-om. Elég lassan gyűlik, mivel nem kapok zsebpénzt.
    Szabadidőmben kung fu órára járok. Hobbim igazából talán a képszerkesztés. A gimpet tudom valamennyire használni. Egyedül tanultam meg. Most a photoshop-pal bajlódok, de nem találok rá videót. Vagy a nyelv nem megfelelő, vagy a száma a photoshopnak (vagy mije,7.0-om van ) vagy nincs is olyan videó. Ha felnövök, akkor számítógépekkel szeretnék foglalkozni. Nagyon érdekel a képszerkesztés. A 3D-s a legjobban. Eléggé szeretnék megtanulni 3D-s képet szerkeszteni. Olyat, mint amilyet ti szoktatok. Szeretem ezt a fórumot. Minden nap legalább 3-szor felnézek rá, csak igazán nem tudok hozzászólni semmihez. Nem ismerem eléggé a játékot. Sajnos a gépem (ööö... anya gépe) elég gyenge. Ezért kaptam ps2-t és wii-t. Szeretnék már tomb raidert játszani, csak mint már mondtam, kevés hozzá a pénzem, hogy vegyek. A ps2-m re pedig a letöltött nem megy. Használtam olcsóbb lenne megvenni, de már jártam rosszul használt játékkal. Szeretnék közétek beilleszkedni. nagyjából ennyit szerettem volna mondtani.
    Üdv a fórumon!
    Nembaj ha lassacskán gyűlik össze inkább legyen meg később mint soha az Anniversary


    Kacsa:Sajnos nem lehet

  6. #26
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Üdv itt a forumon

  7. #27
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Óhh hello
    örülök neked kedves Atilla hogy aktív vagy épp ezért mivel szeretsz képet szerkeszteni(és ha anyud is megengedi ha nincs saját géped)akkor a figyelmedbe ajállom az XNA Lara pózszerkesztö progit
    nagyon egyszerü használní én is azt használom szerkeszéshez
    http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=147100
    tessék innen le tudod szedni a program legfirrebb verzióját ezek mellé pedig amit ki ir a 2 programot az XNA Frame work-öt meg a Microsoft Net workot csak akkor szedd le hogyha xp-d van ha win 7-ed azkkor az uccso progi nem kell
    amm mit akarok mondani van ott 2 zip arhivum fájl
    az download individual data pack és a download all of data pack's na és ott az uccsora kattintva megkapod TRU Larát és a többi mütyürt hozzá.De ppersze itt: http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=151335
    és itt: http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=161548
    megtalálhatsz és letölthetsz modokat vagy akár más karaktereket illetve hejszíneket
    remélem sokat shegítettem és hogy te is ki fogod probálni és nem fogsz szégyellösködni és nevezel majd XNA Lara versenyre
    noshát röviden ennyi majd ha még kérdésed lessz akkor rendelkezésedre állunk majdilletve ha elakadtál benne akkor segítünk
    Köszönöm a segítséget! Rámentem az első linkre, de ott sok program van. Melyiket kell letölteni?

  8. #28
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kacsa:Sajnos nem lehet
    pff... akkor mindegy
    Anything could happen
    And it will

  9. #29
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Üdv a fórumon!
    Beilleszkedéssel nem lesz/nincs baj

  10. #30
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Kösz, rendesek vagytok.
    YzaaA XNA leírásában az első linkre rákattintottam. Ott van több dolog is. Melyiket kell letölteni? (valószínűleg még fogok ilyen alap dolgokat kérdezni, előre is bocsánat érte )

Oldal: 3 / 17 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •