Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (64) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #11

    Alapbeállítás

    nahát...eljött az a pillanat amire sose számítottam.
    volna egy olyan problémám,hogy semmilyen FMV-t nem játszik le a játék,v zöld,v semmien képet nem ad.hang megy az ok.(mindeközben asszem a bin mappában vannak ezek a vidik,de ott kép van,de vmi eszeveszett csikorgás hallatszik.)
    nahszval a játék eredeti,a legutolsó patchel ellátva.vis nem kellett azt se telepítenem,mert eleve hozzá volt.a lemez ép.
    Win7em van. kompatibilitást állítgattam semmi.s ha ez nem lenne elég,akárhonnan állok neki játszani,mindig a 3ik pályánál hibát észlel és leáll.(pl.:Strahov,BioR,Sanitariumot már nem tölti be)
    más gépen működött.jah és SCUval is ugyenzt csinálja.

  2. #12

    Alapbeállítás

    Próbáld áttenni 16bitesre.
    Vagy pedig valami kodek kavart be.

  3. #13

    Alapbeállítás

    oksam.megpróbálom

  4. #14

    Alapbeállítás

    Sziasztok ^^
    Először is letöltöttem ezt a játékot, szépen fel is ment, de amikor elindítottam megjelent az az Eidos-os animáció és utána a kép szürkés-fekete lett. Azt hittem,h tölt vagy valami, ezért kb 5 percig hagytam,h csináljon valamit, de semmi nem történt.
    Ezek után 2x is letöltöttem (más-más feltöltőktől(szal nem ugyanazt amit először)) és mindegyik ennél akad el :/
    A gépemen tökéletesen fut a Legend, Aniversary, és az Underworld. Csak ennél van ilyen bibi. T.T
    Tudna valaki segíteni? TwT

  5. #15
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Hát talán de nem biztos, hogy örülsz majd neki:
    http://www.supergamer.hu/tomb-raider...ss-p-3164.html
    Spoiler!
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2012-08-22 18:18
    Jelenlegi aláírás képed

  6. #16
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia, üdv a fórumon!

    Szerintem első körben próbáld meg letölteni ezt az SCU-t, ezzel nyisd meg találomra valamelyik pályát.

    Ha így sem megy, akkor a játék indítójában (Launcher) a settings fülre kattintva kéne valamit állítgatni a grafikával, szerintem.

    Vagy ha így sem, akkor valamelyik patchet letölteni: http://tombraiders.hu/index.php?opti...d=52&Itemid=40

    Vagy ha Win7-ed van, akkor esetleg Windows XP Service Pack 2 kompatibilisre állítani.

    Bár ha nvidia kártyád van, akkor talán tudok rá egy biztos megoldást.

    Remélem, hogy összejön.

  7. #17

    Alapbeállítás

    Köszönöm a segítséget, de nem jött össze, amit írtál :/
    De viszont elindult. -> amikor "elsötétül" a képernyő, le kell tenni az asztalra, majd felnyitni, majd a következő "elsötétedéskor" újra letenni, és újra visszatérni a játékba (és így tovább) és már megy is tovább x"D De legalább a játék (ezen kívül)tökéletesen megy :'3 Mégegyszer köszi ^^

  8. #18
    Kezdő Emi logója
    Csatlakozott
    12-12-04
    Hely
    Magyarország, Budaörs
    Üzenetek
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nem tudja valaki megmondani, hogy hogy lehet megoldani azt a problémát, hogy amikor a Sanatóriumnál vagyok, akkor fekete lesz minden, kivéve a Kurtis meg az ajtók.Ezt a pályát így nem tudom végig vinni. Letöltöttem többhelyről többször, de nem működött. Most vettem meg eredetibe, de ott is ugyan ez a gond. Kipróbáltam azt, hogy letöltöttem az itteni mentéseket, de akkor meg kilépett a játékból. A többi pálya tökéletesen működik csak ez az egy nem. Kérlek segítsen valaki, ha tud.
    Előre is köszi

  9. #19
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Próbálgasd meg a javításokat. Bár mentések lehet, hogy nem működnek majd vele. De ha a v52-eset felrakod, akkor találsz az oldalon is v52-es mentéseket a végigjátszásnál.

  10. #20
    Kezdő Emi logója
    Csatlakozott
    12-12-04
    Hely
    Magyarország, Budaörs
    Üzenetek
    3

    Alapbeállítás

    Szia!
    Köszi a segítséget, kipróbáltam és most már hibátlanul működik ^.^

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •