Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (64) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #51

    Alapbeállítás

    ugyanezt csináltam.
    de semmi.
    azt elfelejtettem írni,hogy csak sasho gmxtool -ja van meg.
    (mert,ha megtalálnám az unCLZ-t valahol,az nagyon jó lenne,mivel ott elég volt csak ráhúzni a fájlokat az exe-re és működött is.)

  2. #52

    Alapbeállítás

    Helo! letöltöttem egy magyarítást és nem működik a játék:/ mit kell tennem hogy újra működjön?

  3. #53

    Alapbeállítás

    És? Elindítottad a tr6_magyaritas.exe-t?
    Feltelepült a magyarítás?
    Ha igen, indítsd a játékot.
    Mit ír ki? Miért nem működik?

  4. #54

    Alapbeállítás

    GOG-osat töltöttem le és ugye kidobja az indítást, beállítást, kilépést, rányomok az indításra fekete a képernyő és pár másodperc után pedig kilép magától :/ eddig jó volt, nem értem mi lehet a baja

  5. #55
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Nem sokat értek hozzá,de talán...
    Ha jól értettem akkor egy másik magyarítást töltöttél le. Szerintem azt töröld,és telepítsd fel azt ami a TombRaiderS.hu-n van fenn.
    Volenti Nihil Difficile

  6. #56
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Ezt töltötted le?

    http://tombraiders.hu/index.php?opti...d=51&Itemid=40

    GOG-s verzióval is tesztelve volt, elméletileg mennie kéne gond nélkül ott is?!
    Esetleg még annyit megpróbálhatsz, hogy a beállításokban újra beállítod a dolgokat, utána indítod csak a játékot.

  7. #57

    Alapbeállítás

    Igen azt hiszem ezt töltöttem le idegesített már hogy nem sikerült ez az egész magyarítás meg minden, míg végül kitöröltem a játékot és a magyarítást, majd újra telepítettem. Megpróbáltam újra és újra majd a harmadik próbálkozásnál végül sikerült köszönöm az eddigieket!

  8. #58

    Alapbeállítás

    Sziasztok! A Steam-es akció keretében tegnap beszereztem ezt a játékot, viszont nem tudom működésre bírni. Ha rákattintok a játék indítása gombra azt írja ki, hogy ,,unknown File, please insert the correct disk for: DATA\FMV\EIDOS.mpg" . Neten annyi infót találtam, hogy a beállításoknál be kell pipálni a VMR9-et, de ez sem oldotta meg a problémát. Nektek van valami ötletetek? Jövőhéten kipróbálom egy másik géppel, hátha csak az a baj, bár nem hiszem.

  9. #59

    Alapbeállítás

    Idézet BulletBill27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A Steam-es akció keretében tegnap beszereztem ezt a játékot, viszont nem tudom működésre bírni. Ha rákattintok a játék indítása gombra azt írja ki, hogy ,,unknown File, please insert the correct disk for: DATA\FMV\EIDOS.mpg" . Neten annyi infót találtam, hogy a beállításoknál be kell pipálni a VMR9-et, de ez sem oldotta meg a problémát. Nektek van valami ötletetek? Jövőhéten kipróbálom egy másik géppel, hátha csak az a baj, bár nem hiszem.
    Próbáltad letörölni, és újra feltelepíteni? Hátha ez megoldja a problémát, és utána egyből pipáld be a VMR9-et a beállításokban ahol elindítod a játékot, hogy ne jelenjen meg a hiba. Remélem segítettem

  10. #60

    Alapbeállítás

    Idézet TheSukix3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáltad letörölni, és újra feltelepíteni? Hátha ez megoldja a problémát, és utána egyből pipáld be a VMR9-et a beállításokban ahol elindítod a játékot, hogy ne jelenjen meg a hiba. Remélem segítettem
    Szia! Igen, próbáltam már, és sajnos nem javult meg így sem. Most a beállításoknál próbálom variálni a dolgokat. Igaz, elég régi gépem van, de el kellene vinnie ezt a játékot, a Legend és az Anniversary is elmegy rajta. Azért köszi a tippet.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •