Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (72) összesen

Téma: Tomb Raider : Serendipity

  1. #31

    Alapbeállítás

    Áh, akkor ez lehetett a gond, én strpix/wadmergert használtam. Köszi, megpróbálom.

  2. #32
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    508
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Jujj de szépek a képek Japános (a kedvencem) GRATULAAA Várom már

  3. #33

    Alapbeállítás

    ^Köszönöm! (:

    Némi hírrel tudok szolgálni.

    Nos, a nyár végi megjelenés nyilvánvalóan nem jött össze. A sulikezdéssel járó problémák sajna eléggé lefoglalták időm nagy részét, ezért nem sokat haladtam magával az építéssel. Azonban sokat tervezgettem, gondolkodtam, és arra jutottam, hogy 3 részre fogom bontani a pályát. Mindezt nem a nagysága miatt (hisz ugye nem lesz túl hosszú pálya), hanem mert a 3 helyszínt 3 külön napszakra tervezném, így adva az egyedibb és pofásabb hangulatra.

    A helyszínek napszakkal együtt a következők, sorrendben: egy japán falu - napkelte, egy szent erdő - déli órák, és egy kastély komplexum - éjjel, illetve napnyugta, ezt még nem döntöttem el. A pálya nevek természetesen csak ideiglenesek, és az utóbbi kettőbe csak tervezés szinten kezdtem bele. Új képekre lehet számítani a közeljövőben.

  4. #34
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Underhoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Új képekre lehet számítani a közeljövőben.
    na eeez jóó
    sulikezdés? ne is mond, megértelek
    Anything could happen
    And it will

  5. #35
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    508
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Underhoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ^Köszönöm! (:

    Némi hírrel tudok szolgálni.

    Nos, a nyár végi megjelenés nyilvánvalóan nem jött össze. A sulikezdéssel járó problémák sajna eléggé lefoglalták időm nagy részét, ezért nem sokat haladtam magával az építéssel. Azonban sokat tervezgettem, gondolkodtam, és arra jutottam, hogy 3 részre fogom bontani a pályát. Mindezt nem a nagysága miatt (hisz ugye nem lesz túl hosszú pálya), hanem mert a 3 helyszínt 3 külön napszakra tervezném, így adva az egyedibb és pofásabb hangulatra.

    A helyszínek napszakkal együtt a következők, sorrendben: egy japán falu - napkelte, egy szent erdő - déli órák, és egy kastély komplexum - éjjel, illetve napnyugta, ezt még nem döntöttem el. A pálya nevek természetesen csak ideiglenesek, és az utóbbi kettőbe csak tervezés szinten kezdtem bele. Új képekre lehet számítani a közeljövőben.
    Japán plusz napkelte :3 két kedvenc dolgom Hajrááá

  6. #36

    Alapbeállítás

    Köszönöm!

    Egy kis ízelítővel tudok szolgálni, bár tényleg nem sok. A nagyobbak később jönnek.



  7. #37
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    508
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Underhoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm!

    Egy kis ízelítővel tudok szolgálni, bár tényleg nem sok. A nagyobbak később jönnek.


    De szééép *-*
    Gratula :P

  8. #38
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Már már művészi képet készítesz

  9. #39
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    508
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Tényleg arra nem gondoltál hogy objecteket adjál ki? mert nagyon jókat csinálsz :3 És ilyen jókat nem is láttam még szinte....nagy szükségem lenne

  10. #40

    Alapbeállítás

    Köszönöm mindkettőtöktől! (:

    Crash - Ez igazán kedves, köszönöm. Sokszor gondolkodtam, terveztem is, de végül mindig felhasználtam a cuccokat. Olyat meg nem szeretnék közzétenni amit felhasználok, mert veszítene egyediségéből a pályám. Természetesen a pálya megjelenésével kiadnám az objecteket wadként, de az még nem most lesz. Ha építés közben lesz fölösleges object, ígérem, kiadom.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •