Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (76) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #41

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gegooo Is kérdezte már és nekem is ugyan ez lenne a problémám.

    Fent van a Legend, az 1.2-t is feltettem hozzá, meg van minden követelmény, de kérem segítsen valaki! HOgy a manóba kell használni? Mert eddig nem jöttem rá. Kitömörítem egy mappába, abba van egy csomó szöveges dokumentum, meg XML dokumentumok, plusz egy TRTR nevű fájl. De ha azt elindítom, akkor ezt írja ki:
    "Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000135). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

    Valaki, segítsen. Régebben játszottam és valahogy sikerült anno betennem. De most nagyon elakadtam. :/
    Okés, Rájöttem! Annyiszor telepítettem újra a gépet, hogy már nem voltam tisztában azzal, hogy mit tettem fel és mit nem. Hiányzott a keretrendszer.
    Szóval Gegooo, ajánlom neked is, hogy tedd fel Te is! Azután futnia kell a magyarításnak!

  2. #42

    Alapbeállítás

    nem hittem volna,de megkérdezem:
    a hétvégén kipörgettem time trialokkal egyetemben a Legendet.
    vannak a csalások....ebből a shotguné meg a mini smg(?) nem működik.miért van ez?
    (megjegyzem,megvolt eredetiben is,hivatalosan fizetve letöltve is,warez utján is,de mindenhol ugyanez volt.a shotgunt sose tudtam használni.)

  3. #43

    Alapbeállítás

    Kazahsztánban amikor le kellene ugranom a pálya legelején a játék hibaüzenettel kilép. Eddig a játék során nem volt ilyen probléma. Nem tudtok erre valami megoldást?

    Meg úgy általában nem stimmel valami. Először Lara egy ilyen kabát féleségben volt, majd mikor másodszor beléptem a pályába, ruhát váltott

    --------------

    Na a maximumról levettem nullára a grafikai beállításokat az ugrás erejéig, és így nem fagyott le. A földetérés után gondoltam visszaveszek mindent, és jött a szokásos fagyás. Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik grafikai paraméterre érzékeny a játék ennyire?

  4. #44
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Kazahsztán mindig lefagy, ha be van kapcsolva a nextgen grafika. Ez valamiért hibás ennél a pályánál, úgyhogy itt ki kell kapcsolni a "Next Generation Content" beállítást, úgy lehet továbbjutni. Később vissza lehet majd kapcsolni, nem fog lefagyni. Csak ez a pálya nem bírja valahogy.

  5. #45

    Alapbeállítás

    Akkor Nepálban is ezt kell? Az is bugos.

  6. #46
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Igen, sajnos ott is ez a helyzet. Van, akinél az angliás pálya is hibás, szerencsére akkor legalább azon sikerült túljutni hibaüzenet nélkül.

  7. #47

    Alapbeállítás

    A kapu áttörésére van valami módszer? Van hogy a harmadik suhintásra áttörik, most meg 1 percig hadonásztan mire átjutottam.

  8. #48

    Alapbeállítás

    Nahát, ezt nem is tudtam. Most mivel 1 év után visszakaptam a Legend-emet a kölcsönadásból (persze összetört tokkal bocsánat nélkül) ezért újra végig kell játszanom mert nagyon hiányzott.

  9. #49

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    A Kazahsztánban tudjátok, van a végén, az a nagy szörny(Ami Paraísoban megölte Lara barátjait, és majdnem Amandát is) na, azt a videó szerint csináltam, de ott a gépbe valami sehogy se működik.. Nem látom meg a karddarabot. Vagyis, beleülök abba a szerkezetbe, lövöldözöm azokat.. a.. "sziklagolyókat" se semmi. Mi lehet a baj?
    Köszönöm előre is!

  10. #50
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Azt a négy golyót hiába lövöd nem alakul ki az az elektromos burok? Lehet, hogy a játéknak a hibája próbáld lejjebb venni a grafikát előfordul, hogy az akasztja meg a dolgokat, ha így sem megy le lehet tölteni mentéseket amiket beszerkesztve a játékba átugorhatod azt a részt.
    Jelenlegi aláírás képed

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •