Oldal: 71 / 82 ElsőElső ... 2161697071727381 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 701 - 710 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #701

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... élő csempés megoldás valami eszméletlen
    nem gondoltam hogy valaha ilyet hallok/olvasok...
    Nekem az volt az első hogy megpróbáljam hasnzálhatóbb formába hozni a 8-at (a classic shell program egész jó hozzá), és soha nem találkozni a "csempékkel" (sajnos ez még elkerülhetetlen hogy néha ne kerüljön valami miatt az ember abba a nézetbe). Egyetlen dolog ami tetszett a 8-ban igazán, hogy a tálcán lévő gombok folyamatjelzők is egyben ha olyat csinál az adott program éppen. De még tul sok programmal problémás sajnos így visszaléptem a 7-re. Használd egészséggel
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  2. #702

    Alapbeállítás

    Hát, nem is tudom. Én még a Win8 Developper Preview változatát próbáltam, még a megjelenés előtt.
    A csempék ugyan jól néznek ki, meg minden, de hiányzik a Start menü.
    Így a végleges változatot nem is próbáltam. Inkább maradok a jól bevált Windows 7 Ultimate-nél.
    Mikor azt beszélték, hogy a Win8.1-ben vissza jön a Start menü, volt egy enyhe gondolatom, hogy ki kéne próbálni. De aztán kiderült, hogy csak kacsa a hír, így továbbra is maradok a hetesnél.
    Ezt ajánlom nektek is, gyors, könnyen kezelhető, és még jól is néz ki.

  3. #703
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Nem zavar ha nincs start menü picit szokatlan. De nem olyan rossz
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #704
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem zavar ha nincs start menü picit szokatlan. De nem olyan rossz
    Tapasztalatok:
    "fájt", hogy a gép leállításához először gugliznom kellett, hogy hol van a kikapcsoló gomb. 15+ év informatikai szakmai háttérrel.
    A 8.1-ben valóban visszatér a start menü, de a 8.0-hoz is van külsős app, ami emulálja.
    Nem nagyon volt problémám vele, bár nem használtam napi szinten (virtuális gépen van, programteszteléshez).
    De eredendően a csempék helyettesítik elég kezelhető/testre szabható módon a startmenüt.

  5. #705

    Alapbeállítás

    Sziasztok,
    Tudja valaki hoooooogy... ha most ddr2-es videókártya van a gépemben és kaptam egy ddr3-asat akkor az belemegy? Mert eddig úgy tudtam hogy nem, most utána olvastam és elbizonytalanodtam...

  6. #706
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Milyen ramod van? (ddr2 vagy 3) ha 2-es nem biztos hogy működik a 3-as, nem értek úgy hozzá. Ha 3 as a ramod akkor működnie kell.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  7. #707

    Alapbeállítás

    Videokártyánál a foglalat/port a lényeg, ami valószínűleg mindkét kártya esetében PCI-e (pci express), tehát működnie kéne, de ez csak feltételezés. Az alaplapon nem mindegy, hogy milyen csatlakozás van hozzá. Ha nem nagyon-nagyon régi akkor kell rajta lenni PCI-e portnak. (Ha be tudod dugni a mostani helyére akkor jónak kéne lennie, szinte minden így működik manapság, ha nem oda való ne mis tudod beletenni) Ezeknek is van több szabványa már (2.0, 3.0) de ez maximum a sebességéből tud elvenni minimálisat. (pl. az én videokártyám is pci-e 3.0-t tudna de az alaplap csak 2.0, ami okozhat max 5-10% veszteséget állítólag)
    Ha leírnád mindkét kártya típusát úgy pontosabban tudnék válaszolni.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  8. #708

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen ramod van? (ddr2 vagy 3) ha 2-es nem biztos hogy működik a 3-as, nem értek úgy hozzá. Ha 3 as a ramod akkor működnie kell.
    Nem a RAM-tól függ.

  9. #709

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Videokártyánál a foglalat/port a lényeg, ami valószínűleg mindkét kártya esetében PCI-e (pci express), tehát működnie kéne, de ez csak feltételezés. Az alaplapon nem mindegy, hogy milyen csatlakozás van hozzá. Ha nem nagyon-nagyon régi akkor kell rajta lenni PCI-e portnak. (Ha be tudod dugni a mostani helyére akkor jónak kéne lennie, szinte minden így működik manapság, ha nem oda való ne mis tudod beletenni) Ezeknek is van több szabványa már (2.0, 3.0) de ez maximum a sebességéből tud elvenni minimálisat. (pl. az én videokártyám is pci-e 3.0-t tudna de az alaplap csak 2.0, ami okozhat max 5-10% veszteséget állítólag)
    Ha leírnád mindkét kártya típusát úgy pontosabban tudnék válaszolni.
    Ami most van: NVIDIA GeForce 8400GS 256MB és gondolom DDR2, az új NVIDIA GeForce 210 1GB DDR3. Dee azt írja hogy elfut a PCI-E 2.0-val is? Tehát jónak kéne lennie...? (Még a végén tudok játszani az új TR-vel... )

  10. #710
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Ahogy namivanmar írta, ha van PCI-E csatlakozód akkor működni fog.

    A 3.0 egyébként még a Titan-nál sem hoz ki különbséget.
    http://www.pugetsystems.com/labs/art...rformance-518/
    youtube.com/ScureHD

Oldal: 71 / 82 ElsőElső ... 2161697071727381 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •