Oldal: 5 / 82 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #41

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában MS mindent megtesz anank érdekében hogy játékot ne másolhassunk pl. új lemez fórmátum, AP2.5, új FW stb... szal ezt már nehezebb lessz feltörni sztem...
    NEHEZEBB LESZ. Nem azt jelenti hogy nem lehet. Mindent fel lehet törni, csak idő kell hozzá. Ennek is megtalálják a módját, mert kelendő dolog lenne.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  2. #42
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NEHEZEBB LESZ. Nem azt jelenti hogy nem lehet. Mindent fel lehet törni, csak idő kell hozzá. Ennek is megtalálják a módját, mert kelendő dolog lenne.
    jaja mindent felehet törni... Előbb utóbb lessz rá csak majd egy kicsit később sztem...

  3. #43

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jaja mindent felehet törni... Előbb utóbb lessz rá csak majd egy kicsit később sztem...
    Hát, végül is ráér. Ha megjelenik a winfos nyóc, meg ez ikszboksz -os dolog, onnantól már nekiállnak a "tehetséges" munkásaink, aztán onnan csak idő kérdése.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  4. #44
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    BF3 nem hivatalos gépigénye:
    Battlefield 3 minimum gépigény
    - Szabad hely: 15GB a dobozos, 10GB a digitális verzióhoz
    - Operációs rendszer: Windows Vista, Windows 7
    - Processzor: Core 2 Duo 2.0 GHz, 2GB RAM
    - Videókártya: DirectX 10, vagy 11 kompatibilis

    Ajánlott gépigény
    - Szabad hely: 15GB a dobozos, 10GB a digitális verzióhoz
    - Operációs rendszer: Windows 7 64 bit
    - Processzor: Quad-core Intel/AMD CPU, 4GB RAM
    - Videókártya: GeForce GTX 460/Radeon HD 685

  5. #45

    Alapbeállítás

    gépmániások figyelem
    uj gép vásárlását tervezem, bármiféle ajánlatot és figyelembe vételt szivesen fogadnék
    proci nagy valoszinüséggel i5 2500k lesz, ehez kell még alaplapot választanom, 2x4 giga ddr3, valami olcsoféle videokártya, és kb ennyi. bár lehet hogy hozzájön egy opcionális táp meg uj hdd is.
    ajánlottak már ilyet:
    alaplap: Gigabyte GA-P67-DS3
    crosair 2x4 giga ddr3
    asus geforce 440gt

    árban hasonlo tipusok esetleg érdekelnek, ha bárminek hasonloval van tapasztalata. ja és nem játékgépet építek, gpu-nál fontosabb a cpu nekem. agyaltam az i7 2600k-n is, de az szerintem kicsit fölöslegesen drága lenne nekem.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  6. #46
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    proci nagy valoszinüséggel i5 2500k lesz
    huhúúú ez tökéletes processzzor!rákerestem Intel-en (a weblapján) és nagyon klassz!
    de ha nem is játékgépet veszel, érdemes lenne sztem egy jó videókártyát venni. tudtommal a 3D-s modellezős programokhoz jó lenne az is.
    Anything could happen
    And it will

  7. #47

    Alapbeállítás

    Idézet namivanmar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gépmániások figyelem
    uj gép vásárlását tervezem, bármiféle ajánlatot és figyelembe vételt szivesen fogadnék
    proci nagy valoszinüséggel i5 2500k lesz, ehez kell még alaplapot választanom, 2x4 giga ddr3, valami olcsoféle videokártya, és kb ennyi. bár lehet hogy hozzájön egy opcionális táp meg uj hdd is.
    ajánlottak már ilyet:
    alaplap: Gigabyte GA-P67-DS3
    crosair 2x4 giga ddr3
    asus geforce 440gt

    árban hasonlo tipusok esetleg érdekelnek, ha bárminek hasonloval van tapasztalata. ja és nem játékgépet építek, gpu-nál fontosabb a cpu nekem. agyaltam az i7 2600k-n is, de az szerintem kicsit fölöslegesen drága lenne nekem.
    Ha nem játékgép, akkor...na mindegy. Jó kompletten az egész, bár én a 440 gt helyett vennék azért egy izmosabbat, mint pl. asus gtx 460 -at, jó, ez egy 10 -11K -val drágább, de ha játszani támadna kedved, akkor ezzel a karival high beállításokon sem lesz problémád.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  8. #48
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Igen, szerintem is "megérdemelne" a többi hardver egy jobb videókártyát. Am minek ilyen drága alaplap? microATX-es crossfire nélkül sokkal olcsóbb, neked meg úgy sem kell több videókártya. A memóriákat meg sztem ez sem támogatja natívan 1600Mhz-tól, "csak" tuninggal...

  9. #49
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Fuuu nekem az Adobe After effects csak új puszilja befele a RAMot xD

  10. #50

    Alapbeállítás

    a videokártya nagyok sokadlagos dolog nekem, mivel tiz éve nem játszottam pc-n és valoszinü nem is fogok. studio maxhez ha videokártyát akarok egy quadro vagy fire kéne, az meg teljesen más árkategoria. azokon alul meg nemigazán van nagy különbség. renderhez leginkább processzor kell... a fent emlitett videokártyák híján...
    az alaplap meg a 4 memoria slot miatt lesz hasonlo szerintem. ha bövitnei akarok nem akarom a régieket kidobni/eladni, inkább mellétenni csak.
    Utoljára módosítva: namivanmar által : 2011-07-12 19:00
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Oldal: 5 / 82 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •