Oldal: 32 / 82 ElsőElső ... 22303132333442 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #311

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ahaa azt már észrevettem, hogy hangos, de nem zavar nagyon a régi gépem 3x ilyen hangos volt. majd amikor valami olyan játékkal játszok, ami rendesen izzasztja a kártyát (és kevesebb, mint 30 FPS-t kapok, márpedig kevesebbet szoktam ), akkor felnyomom 100-ra, hadd menjen nem szeretném, ha túlmelegedne.


    értem inkább nem sz@rakodok vele, jó az úgy nekem, ahogy most van minden játék játszahtó rajta; HydroProphecy, Mafia 2, Just Cause 2, Amnesia... minden, ami per pillanat kell
    Ha nincs túl kevés FPS, akkor valóban nem érdemes, bár aki szereti babrálni, annak jó dolog, Én is szeretem tesztelgetni, hogy mit tudok kipréselni a cuccból.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  2. #312
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    YEEEEEESSSSS!!!!!!!!
    Noss kérem az 5leteket!!!
    Melyik vidikarit ajánlanátok nekem??Vagyis hát mejiken menne a Shrek 4???Mert nekem az a fontos!!
    "Need doctor bad..."


  3. #313
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    árkategória, édesem.
    Anything could happen
    And it will

  4. #314
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Árr???????
    Hátt......^^*
    De nekem minöség kéne.....muszály az árat is megmondani???
    Spoiler!
    "Need doctor bad..."


  5. #315
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!
    ez azért elég tág
    mindegy, én ajánlom az enyémet, az 23 ezer volt itt BAJÁN. mondom BAJÁN.
    Baja vidéken van, és Pesten vagy egy nagyobb városban sztem jóval olcsóbban megveheted majd.
    mindenestre itt van:
    AMD Radeon HD 6570
    http://www.amd.com/us/products/deskt...verview.aspx#1
    ööö.... ami fontosabb: PCI-express-es, drága Iza. ami azt jelenti, hogy a te alaplapodra jó lesz na, nem ijesztgetlek
    a tápegységedet (PSU - Power Supply Unit) kéne megnézni még, de ahhoz le kéne szedned a géped külső borítását, és megnézni a számot, ami a PSU-n van.
    minimum egy olyan 400 wattnak kéne lennie. nekem 390 wattos, azaz határeset, ezért félek is kicsit, hogy kisül, vagy mi
    Anything could happen
    And it will

  6. #316
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Fghú há ezzel a vidikarival mennyi baj van már!!-.-*
    mind1 meglássuk, nem tudom, hogy végül apa milyet választana, mert rajta múlik.
    Majd mikor anyámék kimennek az erdöre gyorsan lekappom s megnézem!
    Csak annyi, hogy leszedem a külsö borítást, s meg lehet nézni, vagy azzal még matatni is kell??
    "Need doctor bad..."


  7. #317
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    minimum egy olyan 400 wattnak kéne lennie. nekem 390 wattos, azaz határeset, ezért félek is kicsit, hogy kisül, vagy mi
    300W-nak elégnek kell lennie, a videókártya max 60W-ot fogyaszt.. Persze ha vmi nagyon gagyi táp ami 300W helyett igazából 200-at ad le, na akkor nem árt új... xd De az már nagyon költséges. De egyébként nem egy embert tudok akinek GTX460-asa van és 400W-os táp.
    @YzaaA
    Egyébként jó lenne ha megtudakolnál, hogy milyen boltokból tudtok venni és akkor annak az árlistájából megmondjuk, hogy melyik lenne a legjobb. Amikor leszeded a gép oldalát valószínűleg ott lesz nagy betűkkel a tápon, hogy hány watt, nem kell sokat matatni. Vagy fényképezd le azt is.. xd
    youtube.com/ScureHD

  8. #318

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    300W-nak elégnek kell lennie, a videókártya max 60W-ot fogyaszt..
    Már amelyik, az Én szörnyem megeszi sokszor a 210 W -ot is. (Elméletben) Szóval bőven elég egy 450 W -s táp, mert Nekem is az van, plusz a procim tuningolva van, aminek max. fogyasztása 90 W. De mértem már mérővel, Crysis Warhead (Legmagasabb beállítások) se evett többet 300 -nál, szóval full kamu szokott lenni legtöbbször amit a kártyák gyártói ajánlanak.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  9. #319
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Hát ja, de azért az ember mindenből a legeslegjobbat akarja, azért a tápot is érdemes tuningolni, unoka tesóm is jól póruljárt, vett vidikarit, ramot meg alaplapot, mindenből a legnagyobbat, és úgy járt hogy leégett a tápja mert minden 100% -on futtatott, így is 560w os kéne neki hogy minden 100%on menjen, így csak 450 eset vett
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #320
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak annyi, hogy leszedem a külsö borítást, s meg lehet nézni, vagy azzal még matatni is kell??
    iza drága, nem kell megvárni, amíg a szülők elmennek, megmondod jóapádnak, hogy apa, meg kell nézni a tápegységet.
    kell egy csavarhúzó. a géped hátulján lent és fönt van egy csavar, (vagyis elég sok van de nekünk most csak 2 db kell). ez a 2 csavar a gép hátuljának a szélén van, van jobb, vagy bal oldalt. valamelyiket lecsavarozod, és lecsúsztatod a gép burkolatát, és lefényképezed a tápegység oldalán lévő címkét, amin elvileg egy táblázatnak kellene lennie, mindeféle Amperrel meg Voltage-vel teletömve, amik fizikaóráról ismerősek lehetnek ha nincs azon az oldalon a tápegység címkéje, akkor valószínű, a rossz odlalon szedted le a gép burkolatát akkor rakd vissza, és a másikoldalon szedd le.
    ha megvan ez a táblázat, akkor fényképezd le valamivel, küldd be ide a képet, és voilá.
    nem kell semmit babrálni belül, ezért ki van zárva, hogy áramütést szenvedsz
    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ja, de azért az ember mindenből a legeslegjobbat akarja, azért a tápot is érdemes tuningolni, unoka tesóm is jól póruljárt, vett vidikarit, ramot meg alaplapot, mindenből a legnagyobbat, és úgy járt hogy leégett a tápja mert minden 100% -on futtatott, így is 560w os kéne neki hogy minden 100%on menjen, így csak 450 eset vett
    bizony. ez veszélyes dolog
    Utoljára módosítva: Kacsa által : 2011-11-03 09:12
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 32 / 82 ElsőElső ... 22303132333442 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •