Oldal: 31 / 82 ElsőElső ... 2129303132334181 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (815) összesen

Téma: PC-s topic

  1. #301
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ááá, dehogy, akkor is ment volna.
    No és mit produkál a gépecske a játék alatt? Jól muzsikál? FPS?

    nem mondom, hogy állandóan megvan az az 50-60 FPS-de nekem még nem volt olyan, hogy játszhatatlanná váljon a játék.
    ha sok a köd és a részecskék, akkor lassul le, de akkor is maximum 20 FPS környékéig, 20 FPS alá sosem megy, hála Istennek
    de mondom, az átlag szám az olyan 30 körül van, ami nekem tökéletes
    Anything could happen
    And it will

  2. #302

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    nem mondom, hogy állandóan megvan az az 50-60 FPS-de nekem még nem volt olyan, hogy játszhatatlanná váljon a játék.
    ha sok a köd és a részecskék, akkor lassul le, de akkor is maximum 20 FPS környékéig, 20 FPS alá sosem megy, hála Istennek
    de mondom, az átlag szám az olyan 30 körül van, ami nekem tökéletes
    Jóaaaaaaaaaz.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  3. #303
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    először is meg kell nézned, hogy milyen a videokártya csatlakozója az alaplapon
    ha minden igaz, akkor ún. PCI-Express-es, de az ördög nem alszik
    küldj be egy képet róla, és mi megmondjuk milyen a csatlakozója régebbi gépeken nem PCI-E van, az meg gáz lenne, mert a jobb vidikarik már PCI-E-sek.

    utána le kéne olvasni a tápegységed külső borításáról, hogy hány wattos, mrt ha túl alacsony, akkor a vidikari "kisülhet" (én úgy tudom, hogy olyan 400 W körüli az igényük a mai videokártyáknak, hacsak nem veszel valami hiper-super, vagyonba kerülő vackot) (akár azt is lefényképezheted, és mi azt is megmondjuk)
    http://tinypic.com/view.php?pic=6y1x0m&s=7
    http://i51.tinypic.com/2dvsd1l.jpg
    Azt hogy hány Watt-os azt már nem kaptam a dobozon.
    Ha nem elég olvasható akkor leírom ide...Sajnos csak telefonnalk tudok csinálni, mivel az 1-ik fényképezöt elvitték, a másik pedig megment.-.-*
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2011-10-24 18:53
    "Need doctor bad..."


  4. #304
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://tinypic.com/view.php?pic=6y1x0m&s=7
    http://i51.tinypic.com/2dvsd1l.jpg
    Azt hogy hány Watt-os azt már nem kaptam a dobozon.
    Ha nem elég olvasható akkor leírom ide...Sajnos csak telefonnalk tudok csinálni, mivel az 1-ik fényképezöt elvitték, a másik pedig megment.-.-*
    bocs, de én úgy gondoltam, hogy leszeded a gép burkolatát. és belül, az alaplapot fényképezed le. és ne feledd; ha leszeded a burkolatot, mindig kapcsold ki a gépet, és ne turkálj benne
    egy csavarhúzóval hátul a kettő szöget lecsavarozod, és lefényképezed a alaplapot, a tápegységet.
    Anything could happen
    And it will

  5. #305
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bocs, de én úgy gondoltam, hogy leszeded a gép burkolatát. és belül, az alaplapot fényképezed le. és ne feledd; ha leszeded a burkolatot, mindig kapcsold ki a gépet, és ne turkálj benne
    egy csavarhúzóval hátul a kettő szöget lecsavarozod, és lefényképezed a alaplapot, a tápegységet.
    Oda van írva, hogy PCI-E 2.0, úgyhogy jó így, nem régi típusú.
    youtube.com/ScureHD

  6. #306
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    :S...............nah ezt most hogy??
    Most per pillanat nem csavarozom le de holnap új nap virrad szóval akkor megcsinálom.Most túl fáratt vok hozzá
    "Need doctor bad..."


  7. #307
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Stranger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oda van írva, hogy PCI-E 2.0, úgyhogy jó így, nem régi típusú.
    igen, de a tápegység még mindig kéne
    elfelejtettem leírni, hogy a csatlakozója jó

    ____________

    hé, miért van az, hogy a játék totál rendesen fut, de egy olyan fél-háromnegyed óra múlva elkezd szaggatni, a kép és a hang is? alacsony lehet a tápom hozzá?
    Anything could happen
    And it will

  8. #308
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    hé, valaki (főleg te, Petya ) szeretnék feltenni egy kérdést
    az AMD Catalyst c. program Overdrive nevű szekciójával kapcsolatos inkább vigyázok ezekkel az overclockolásokkal, szóval... megkérdezlek téged, mert asszem te régen mondtad, hogy te overclockoltad a procidat.

    EGYRÉSZT: Petya, ha megnövelem a videokártyám ventilátorának a pörgését 100%ra, akkor az kockázatos? pl. túlpörög vagy valami túl-izélés nem történik majd?

    MÁSRÉSZT: az overclockolás.
    valami High Perfomance GPU clock meg High Perfomance memory clock van itt. ezt nemrég elállítottam, de az egész gép összeomlott ^^ most visszaállítottam, de valami miatt olyan érzésem van, ha tovább b@szakszok vele, akkor valami naaagyon rossz fog történni
    már kerestem cikkeket a neten, deee... inkább TE mondd el
    Anything could happen
    And it will

  9. #309

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hé, valaki (főleg te, Petya ) szeretnék feltenni egy kérdést
    az AMD Catalyst c. program Overdrive nevű szekciójával kapcsolatos inkább vigyázok ezekkel az overclockolásokkal, szóval... megkérdezlek téged, mert asszem te régen mondtad, hogy te overclockoltad a procidat.

    EGYRÉSZT: Petya, ha megnövelem a videokártyám ventilátorának a pörgését 100%ra, akkor az kockázatos? pl. túlpörög vagy valami túl-izélés nem történik majd?

    MÁSRÉSZT: az overclockolás.
    valami High Perfomance GPU clock meg High Perfomance memory clock van itt. ezt nemrég elállítottam, de az egész gép összeomlott ^^ most visszaállítottam, de valami miatt olyan érzésem van, ha tovább b@szakszok vele, akkor valami naaagyon rossz fog történni
    már kerestem cikkeket a neten, deee... inkább TE mondd el
    Dehogy kockázatos, azért van rajta 100 %, hogy használd. Csak kicsit több áramot vesz fel, meg jobban hűti a GPU -t, amellett, hogy ***** hangos. (Utóbbi függ attól hogy milyen, és mekkora a ventilátor.)

    Hát, az overclockolás videókártya esetében kicsit nehezebb dolog, túl gyakran omlik tőle össze a gép, nehéz megtalálni azt a pontot, ahol minden klappol. Én pont nem rég próbálkoztam kártyatuninggal kicsit több teljesítményt kipréselni belőle BF 3 alatt, megy is a játék rendesen, de egy idő után lefagy, és kidob, majd az egész gép belassul és behülyül, ilyenkor adni kell neki egy restartot. Amúgy tényleg csak óvatosan, mert nagyon könnyen tönkre lehet vágni vele a vga -t, éppúgy, mint a processzort, ezért csak saját felelősségre csináld, és ha persze tönkremegy a kártya, akkor ugrik a garancia is.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  10. #310
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogy kockázatos, azért van rajta 100 %, hogy használd. Csak kicsit több áramot vesz fel, meg jobban hűti a GPU -t, amellett, hogy ***** hangos. (Utóbbi függ attól hogy milyen, és mekkora a ventilátor.)
    ahaa azt már észrevettem, hogy hangos, de nem zavar nagyon a régi gépem 3x ilyen hangos volt. majd amikor valami olyan játékkal játszok, ami rendesen izzasztja a kártyát (és kevesebb, mint 30 FPS-t kapok, márpedig kevesebbet szoktam ), akkor felnyomom 100-ra, hadd menjen nem szeretném, ha túlmelegedne.
    Idézet Petya a Lara Fan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, az overclockolás videókártya esetében kicsit nehezebb dolog, túl gyakran omlik tőle össze a gép, nehéz megtalálni azt a pontot, ahol minden klappol. Én pont nem rég próbálkoztam kártyatuninggal kicsit több teljesítményt kipréselni belőle BF 3 alatt, megy is a játék rendesen, de egy idő után lefagy, és kidob, majd az egész gép belassul és behülyül, ilyenkor adni kell neki egy restartot. Amúgy tényleg csak óvatosan, mert nagyon könnyen tönkre lehet vágni vele a vga -t, éppúgy, mint a processzort, ezért csak saját felelősségre csináld, és ha persze tönkremegy a kártya, akkor ugrik a garancia is.
    értem inkább nem sz@rakodok vele, jó az úgy nekem, ahogy most van minden játék játszahtó rajta; HydroProphecy, Mafia 2, Just Cause 2, Amnesia... minden, ami per pillanat kell
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 31 / 82 ElsőElső ... 2129303132334181 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •